Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Vlna transformace Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 30 Srpen 2012 16:30
přijala Marketa Selinijana dne 14.08.2012

Celý channeling je Kryonem energetizován a během čtení můžete vnímat vibrace magnetické lásky. Tento channeling je energeticky nový – během čtení následujících řádků Tě svlažují kapky energie transformace a proto emoce, které se během čtení mohou objevit nepotlačuj a dovol si ze své duše uvolnit to, co již nepotřebuješ.
Celý článek...
 
Kryon - Světový mír je v tobě PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 29 Srpen 2012 21:12
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, říjen 2006

Zdravím vás, milí přátelé, zdravím všechny, kdo jste připraveni kráčet Novou cestou. Jsem Kryon z Magnetické služby. Dnes jsem tady u tebe, milovaná lidská bytosti, abych ti vysvětlil, jak funguje tvá tvořitelská síla a jaké má účinky. Dnes uděláme velký krok směrem k tvé vlastní odpovědnosti. Jak jsme vám objasnili v minulém channellingu, chceme  vám pomoct dostat se k „novým břehům“
Celý článek...
 
AA Michael - SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Srpen 2012 10:12
Poselství Archanděla Michaela, Srpen 2012 - Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři,
znovu děkuji za příležitost splynout s vaším vyšším vědomím a naplnit vaše Svaté Srdce a vaši Duši Boží láskou našeho Otce/Matky Boha. Naší největší touhou je stále vás inspirovat, uklidňovat a provázet vás na cestě vyššího uvědomění, které postupně vede k Mistrovství. Rádi bychom vás obeznámili s tím, co se odehrává během tohoto významného roku, který nazýváme SVOLÁVÁNÍ DUŠÍ. Mým záměrem je podpořit pojetí telepatické komunikace mezi vámi, HVĚZDNÝMI SEMÍNKY, Vesmírnou Radou Světla a námi, Světelnými Legiemi tohoto Pod-Vesmíru.
Celý článek...
 
Mistr Lantó - Rozpouštění Dramatu o vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 27 Srpen 2012 10:07
Poselství od Mistra Lantó - Přijala Natalie Glasson 17/08/2012

      Za pomoci světla projevuji vám své požehnání Kristovým vědomím Stvořitele, pravdou, mírem a nekonečnou láskou; vyzařuji Kristovu vibraci do celého vašeho bytí, takže tutéž vibraci nyní můžete rozpoznat v sobě, její sdílnost a věčnost. Jsem Mistr Lantó, mé energie jsou jemné, ale zářivé a pracoval jsem už s mnoha aspekty Krista, včetně Mistra Ježíše. Mým úkolem je, abych aktivoval energie zbožnosti vůči Stvořiteli kolem i uvnitř vašeho bytí a zároveň i povznesl vaši záři.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 26.8. 2012 - 1.9. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Srpen 2012 22:49
Milovaní.
energie Lásky jsou všude kolem vás a ti, kteří se na toto období připravovali, začínají zažívat mnohé chvíle porozumění a vhledů o důvodech svého bytí na této Planetě. Tyto vhledy přicházejí coby záblesky, které přijdou a zase zmizí, někdy tak rychle, že si nejste jistí, zda se vám to jen nezdálo. Věřte v uchopení vlastního osudu, který přichází vaším prostřednictvím a věřte, že vše se odkrývá s perfektním, božským načasováním. Mnoho pomocníků na Zemi i ve vyšších dimenzích vás připravuje na tu největší zkušenost mnoha životů a mnoha galaktických cyklů, zkušenost Vzestupu.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 260 z 281

Vyhledávání

Fotky z misí