Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Mária Magdaléna – Súcitné srdce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Listopad 2012 20:19
Prijala Natalie Glasson, 29.10. 2012

Milované žiarivé svetelné bytosti Zeme, ja som Mária Magdaléna, som tu, aby som vás podporila, podržala v energii vzostupu, osvietenia a nádherného pokoja Stvoriteľa v tomto okamihu. Som tu, aby som vás milovala a bola s vami, pretože sme starí priatelia. Spojila som sa s každým z vás prv, než ste vstúpili na Zem alebo na jej vnútorné pláne. Medzi nami je láska, ktorá je číra a pravdivá, pretože sme voči sebe otvorili srdcia, aby sme mohli zdieľať prekrásnu milosť našich sŕdc, ktorá je základnou podstatou nášho Stvoriteľa.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 11.11. 2012 - 18.11. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Listopad 2012 19:36
 Milovaní,
přicházející energie dávají k úvaze poslední zbytky iluzí a názor, že Lidstvo jako celek přijalo pravdu života na Zemi tak, jak přichází a otevírá se, a tak se lidé více sjednocují se svou vlastní silou. Pokud se tato zpráva rozšíří mezi lidstvo, dojde u každého jednotlivce k hlubokému vnitřnímu vhledu a v osobním poli vědomí každého člověka dojde k úpravám, což povede k většímu růstu v celkovém bytí. Můžete sledovat, jak jednání a činy jediného člověka mají vliv na ostatní, tím začíná Lidstvo překračovat rámec starých omezení vstříc novým výšinám poznání, činů a úspěchů.
Celý článek...
 
Lady Gaia hovoří o vzestupu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 08 Listopad 2012 15:16
Poselství Lady Gaii přijala Marketa Selinijana dne 06.11.2012

Milí přátelé,
zdravím vás všechny, jsem Lady Gaia, matka. Jsem vědomí této Země.
Jsem země, vzduch, voda i oheň. Jsem z živlů stvořená a přesto je mé vědomí nehmotné.
Vřele vám děkuji za možnost doprovázet vás a za pomoc, kterou přispíváte.
Jsem Lady Gaia a s radostí k vám pronáším tato slova, která jsou pro vás určena.
Celý článek...
 
Kryon - Rekalibrace Gaii PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Listopad 2012 09:56
Tento živý channeling Kryona byl dán v Melbourne, Austrálie, dne 18. Března 2012

Za účelem pomoci čtenáři byl tento channeling Lee-em a Kryonem  přepracován s cílem ještě jasnějšího pochopení. Často se stává, že to co je dáno „naživo“, obsahuje v sobě energii, což přináší určitou formu komunikace, která u tištěné stránky není. Takže si užijte toto rozšířené  poselství, dané v Melbourne, Austrálie, v r. 2012.

Zdravím vás, milovaní, jsem Kryon z magnetické služby. Rodina, která zde přede mnou sedí je známé a musím znovu říct, že není žádné tajemství ohledně toho, kdo zde sedí a kdo by mohl poslouchat nebo toto číst. Všechno se spojuje v nadčasovém stavu, což není tato realita, v níž se momentálně nacházíte. Je to realita, kterou mám já v bezčasovém prostoru v kvantovém stavu, naplněna  možnostmi těch, o nichž vím, že budou poslouchat a číst toto poselství. Takže, ačkoliv se vám v místnosti bude zdát, že je to nyní, pro mne je všechno nyní.
Celý článek...
 
Celosvětová vizualizace za účelem změny – prosíme, připojte se! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 05 Listopad 2012 11:36

Drahý čtenáři,
žijeme na krásné planetě. Je na ní tolik lásky a krásy. Ale zdá se, že síly které na ní vládnou - vlády a elita, nechtějí dělat to, co je správné. Matka Země produkuje dost na to, aby umožnila 10 miliardám lidí žít v míru a dostatku, ale naši vládci jsou schopni myslet pouze na to, jak si udržet moc,  vytvářet konflikty a války a přinutit nás platit stále víc. Prostřednictvím temných bratrství a tajných operací ignorují vůli lidí. Pokoušejí se udržet nás ve stavu závislosti a strachu pomocí médií, které ovládají. 

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí251252253254255256257258259260DalšíKonec »

Strana 260 z 293

Vyhledávání