Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Solara - Surfreport na červen 2012 - V centru přesunujících se realit PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Červen 2012 21:59
Květnové shrnutí
    
Květen byl intenzívním měsícem s velkou aktivitou, který nám přinesl pokračující prohloubení. Čas se dále zrychlil. Nová svěžest začala být ještě zřejmější. Energie AN se staly o poznání silnější. Dělo se toho tolik, že mnozí z nás se cítili být vyvedeni z míry. Ale i když jsme cítili únavu, byli jsme obrovsky expandovaní a nekonečně opravdovější.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.6. 2012 - 24.6. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 18 Červen 2012 21:54
Milovaní,
ocitáte se v období poklidného očekávání přílivu vyšších energií, které brzy zaplaví Planetu. Buďte vnímaví a otevření těmto energiím a absorbujte jich co možná nejvíce. Nastavte si záměr přijímat je ladně a lehce, a potom to tak i bude. Nadále probíhá mnoho změn ve vašich fyzických tělech a také pokračuje aktivace vaší DNA. Během následujících šesti měsíců se vám dostane mnoho odhalení a lepších propojení s vašimi vnitřními pravdami. Mnohé, co zůstávalo skryté, se vynoří na světlo dne, abyste o tom mohli přemýšlet a přijímat to.
Celý článek...
 
Jeshua - Váš příchod na Novou Zemi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 17 Červen 2012 12:11

Jeshua  prostřednictvím Pamely
Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé,Jsem zde, jsem Jeshua. Jsem váš bratr. Jsem vám nyní tak blízko. Tím „nyní“ nemyslím jen právě tuto chvíli, ale celou éru, tento věk času. Vy všichni jste se tolik změnili. Mnoho z vás znám z předchozích věků. Byli jsme předtím spolu. V časech, kdy jsem žil na Zemi jsem se s mnohými z vás setkal. A během staletí, po mém životě, se mnoho z vás cítilo přitahováno k inkarnaci na Zemi. Cítili jste otevírání kolektivního vědomí lidstva. Chtěli jste přispět v tomto otevírání, v probouzejícím se vědomí.
Celý článek...
 
Máří Magdalena - Boj pohlaví PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 15 Červen 2012 20:40
Máří Magdalena prostřednictvím Pamely
Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé, drazí bratři a sestry, Naplňuje mě radost, když jsem s vámi zde na tomto místě. Mé srdce se skutečně otevírá, poněvadž vás tolik miluji. Nyní jsem osvobozena od pozemských břemen. Mohu tak snadno vidět vaši krásu a odvahu, zatímco se pohybujete ve vašem životě na Zemi. Přála bych si, abyste to sami mohli vidět. Často jste tolik lapeni v sebe-pochybování a znevažování sebe sama. Proto je těžké přijmout vše, co je vám dáváno. Často vidím, jak je vaše energie svázána do uzlu. Vaše oči jsou zavřené a vy jste uvězněni ve svých negativních úsudcích. Je třeba očekávat, že vy všichni, jelikož jste se narodili na Zemi, se musíte vypořádat s tímto pocitem nehodnosti.
Celý článek...
 
Jeshua - Semínka Kristovského vědomí PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 14 Červen 2012 22:38
Jeshua prostřednictvím Pamely

Toto je nepatrně upravený přepis živého channelingu.

Drazí přátelé, mluví Jeshua. Zdravím vás s velkou láskou ve svém srdci. Všechny vás znám. Vidím a cítím vaše duše a dokonce některé z vás znám ze života před 2000 lety, kdy jsem žil na Zemi. Byl jsem lidskou bytostí stejně jako vy. Měl jsem přístup ke své duši, ke své energii duše. Stejně tak jsem však zápasil s lidskými pochybnostmi, strachem a hněvem. Proto k vám cítím nyní takovou blízkost. Vím, čím si procházíte.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí291292293294295296297298299300DalšíKonec »

Strana 291 z 302

Vyhledávání