Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Kryon - "Přenastavení Vesmíru" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 17 Květen 2012 12:29

Tento živý channeling Kryona byl předán v Patagonii, (nejjižnější části Jižní Ameriky), ve středu, 25. ledna 2012

Na pomoc čtenářům byl tento channeling upraven [Leem a Kryonem] s cílem poskytnout jasnější porozumění. Často se stává, že živý channeling má v sobě energii nesoucí druh komunikace, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Užijte si proto toto rozšířené poselství sdělené v Patagonii na Kryonově Kundalini plavbě.

Zdravím Vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Je toho tolik, co bych Vám chtěl říct, ale jako obvykle, začneme zlehka. Ctíme energii v místnosti. Tvoříme bublinu kolem sebe s vědomím, že ti, kteří si přejí naslouchat, také budou. Promlouváme k mnoha lidem, nejenom těm v této místnosti. Chtěl bych, abyste si vážili tohoto okamžiku, protože je pro vás. To není zbytečná informace. Tato informace má na něj hluboký lidský otisk. To znamená, že vše co vám říkám, jste vytvořili.
Celý článek...
 
Let víl - Poselství od Motýlího Měsíce PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Květen 2012 21:04
Přijala Natalie Glasson, 03.05. 2012

      Víly a duše v lidských tělech spolu vždy úzce spolupracovaly; víly jsou součástí evoluce Země a jejího vzestupu už od počátku. Víly jsou podobné andělským bytostem, jsou posly Stvořitelova světla. Víly jsou také správkyněmi Království přírody a Království zvířat a zároveň působí jako duchovní průvodci některých lidí. Je důležité nepodceňovat klíčovou roli víl při procesu vzestupu - nejenže udržují vibrace přírody a energeticky podporují její manifestaci,
Celý článek...
 
Cesta k vnitřnímu pochopení - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Květen 2012 17:13
Přijala Barbara Bessen v listopadu 2007

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Dnes je nádherné počasí, že? Den jako stvořený pro tebe, milovaný člověče, aby ses mohl spojit sám se sebou, nahlédnout do hlubin svého nitra a víc poznat sám sebe. Co si o tom myslíš? Nebo si raději řekneš: To je odpoledne jako stvořené jít se projít do města třeba do nákupního centra? Možná bys chtěl být venku a strávit podzimní odpoledne v kavárně, vypít si kávu a dát si k ní kousek vynikajícího jablečného koláče? Vím, jak vy Evropané tento odpolední rituál milujete. Jak by ses na to díval, kdybych ti řekl: Spoj oboje dohromady. Zkombinuj to. Dělej obojí.
Celý článek...
 
Být mistrem živlů … - Poselství Kryona PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 12 Květen 2012 16:52
Přijala Barbara Bessen  v květnu 2012

Zdravím vás milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Těší mě, že Vám mohu být k službám. Jsem služebníkem Nejvyššího světla, Jednoty. Je mi dovoleno předat Vám pozdravy z domova. Z prostoru, kde nevládne dualita. Kde vládne láska a nikdo není lepší nebo horší než ten druhý. Kde energie prapolévky nevytváří žádné formy, nýbrž je prostě jen nádhernou, bezčasovou frekvencí proudu myšlenek. Bez hodnocení, beze strachu, bez přání něčím být nebo něco dělat. Není to nádherné, i když si to teď ještě neumíš dost dobře představit?
Celý článek...
 
Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:14
Michelle Manders - Newsletter z 05.05.2012

Tento víkend budeme svědkem největší úplnosti Matky Luny, jelikož bude velmi blízko Matce Zemi. Obě Matky se dohodly, že tuto velkolepou událost využijí pro naše naplnění láskou a dotykem a pomohou nám toto ukotvit do našich těl i na Zemi. Toto je jeden z několika cyklů, které tento víkend prožíváme. Zároveň také započne proces vedoucí k 15. květnu, kdy bude bohyně Hathor projektovat 12 nových Venušanských Paprsků Kosmické Lásky na naši planetu v přípravě na retrográdní pohyb Venuše trvající 40 dní a nocí a který začíná právě 15. května.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 319 z 326

Vyhledávání