Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace
Vítejte na stránkách Transformace
Posuny emočního, mentálního a spirituálního těla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 11 Červenec 2012 17:21
Poselství od paní Nady, matky Marie a paní Kuan Yin přijala Natalia Glasson 24/06/2012
 
Požehnání a láska Bohyní hojně proudí, aby vás zahrnula nebeskými mateřskými energiemi. My, paní Nada, matka Marie a paní Kuan  Yin spojujeme své energie a vědomí, abychom s vámi mohly hovořit jako jedna k jednotné energii nalézající se uvnitř vašeho bytí. Díky našim shodným záměrům a spojení našich energetických vibrací naše energie v sobě nese větší moc a milující sílu, když se v této chvíli spojujeme s vaším bytím. Vždy se soustřeďujeme na zesílení světla Bohyní; Propojením našich energií s ostatními a projekcí našeho vědomí do vašeho jsme schopny zesílit vaše vlastní světlo a vibraci Bohyně.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 8.7. 2012 - 15.7. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 10 Červenec 2012 11:10
Milovaní,
v souvislosti s tím, jak si další probouzející začínají klást otázky a začínají přebírat zodpovědnost za své vlastní činy a skutky, se nyní po celém Světě dějí věci velmi podobné chaosu. Pro mnohé je to doba rozčarování a hledání lepšího života. U mnohých dochází k erupcím nálad, neboť u nich dochází k procesu čištění, ale nerozumějí tomu, co se děje na jejich Planetě a ve Vesmíru. Je tedy na těch, kdo stojí v roli Pochodně Světla, aby udržovali mír a klid bez ohledu na to, jak intenzivní jsou reakce lidí v jejich okolí.
Celý článek...
 
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 1 (mini poselství) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:55
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagónii, 3. Februára 2012

Zdravím vás drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
Môj partner vstupuje do napojenia veľmi jednoducho. Nie je to až také ťažké. Ak je to pravda, že Vyššie Ja je v každej ľudskej bytosti, a že vzdialenosť medzi vašou telesnou stránkou a vaším Vyšším Ja je veľmi veľmi malá, len milimetre vzdialenosti, tak odhrnúť závoj a byť prepojený s tým, čo nazývame portálom k Vyššiemu Ja, je práve to, čo vás pozývame urobiť počas vašej meditácie. Niektorí z vás ani nevedia, že meditujú. Niektorí z vás vôbec nemeditujú, no aj napriek tomu prijímate informácie. Ja viem kto sa tu nachádza.
Celý článek...
 
Kryon - Veľký Obraz - Ty Nie Si Sám - 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:34
Tento živý channeling Kryona bol podaný v Patagonii, 3. Februára 2012

Opäť vás zdravíme drahí, ja som Kryon z magnetickej služby.
A ako sme už predtým vraveli, magnetizmus sa mení. Nie len tak zľahka. Nie tak, ako si to myslia vaši vedci. Je to vážna zmena. Je to koniec , ktorý by ste mohli nazvať „koncom dobrodružstva“. A je to začiatok toho, čo by sme My nazvali, „Veľké Dobrodružstvo“.
Celý článek...
 
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 1.7. 2012 - 7.7. 2012 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 03 Červenec 2012 16:21
Milovaní,

Napříč vaším Světem se mění vzorce počasí, a tím způsobují mocné čištění, jelikož se tak rozpouštějí a vytrácejí staré stagnující energie. Tyto odchylky klimatu budou pokračovat, dokud lidstvo nepropustí ze svého bytí vše, co není Láska. Ohromná přeměna všeho nadále probíhá, zatímco vstupují do atmosféry Země nové vyšší energie z Vesmíru. Neztrácejte v tomto období odvahu, Milovaní, a pokud je třeba, navzájem si pomáhejte.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí311312313314315316317318319320DalšíKonec »

Strana 319 z 333

Vyhledávání