Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace Symboly Symboly Symbol energie tvoření s poselstvím
Symbol energie tvoření s poselstvím PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Středa, 23 Únor 2005 20:07

Informace o energii tvoření od bytostí Áriů.

 

ENERGIE TVOŘENÍ

 

Hovoří Áriové:

„Můžeme vám pomoci, když projevíte zájem a zároveň porozumíte významu svého bytí na Zemi. Pak vám na zemi smíme otevřít „posvátnou komnatu tvoření“. Jejím ochranným klíčem či kódem je symbol znázorňující krystal, v jehož středu jsou všechny světelné tvořivé paprsky. Chrání vše, co tu bylo stvořeno. Dostali jsme pokyn z galaktické federace, že toto tajemství je už možno uvolnit. Žijete v době znovuotevření boží tvořivosti.

Tento symbol, který už velmi dlouho chráníme, je teď poskytnut na záchranu Země. Pojďte se mnou ke komnatě stvoření. Dáváme vám symbol, který uvolňuje tuto energii z vás, i ze všeho, kam tento symbol vložíte. Vložte symbol do čaker s mantrou: "Uvolňuji energii tvoření!" Uvolněte tuto energii v sobě, a pak tento symbol vložte do srdce Matky Země. Symbol očistí energie a nastane jejich pozvolná změna. Uvědomte si, že když se čistí Matka Země, i vy se čistíte. Když se čistíte vy, i ona prochází očistou. A toto prochází všemi těly - vašimi, Matky Země i každou dimenzí. Doba transformace, to je spojení, propojení na cestě k jednotě - platí pro všechny bytosti stejně.

Těšíme se na další spolupráci“.

 

Ondřej Honč z meditace u Evy Puklové 23. 2. 2005

 

Vyhledávání