Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - Kniha 12 - "12 vrstev DNA" - KNIHA OPĚT V PRODEJI
Kryon - Kniha 12 - "12 vrstev DNA" - KNIHA OPĚT V PRODEJI
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 29 Červen 2014 16:02
Milí přátelé,
s radostí Vám můžeme oznámit, že skvělá Kryonova kniha „12 vrstev DNA“, jak ji napsal Kryonův channeler Lee Carroll, je opět k dostání. Máme připraven dostatečně velký dotisk, takže jistě můžeme plně uspokojit neutuchající zájem. A jak víme, zájem opravdu zasloužený a oprávněný. Z knihy, která je esoterickou studií, nikoliv jen odbornou, technickou knihou, se čtenář dozví i řadu duchovních resp. duchovně energetických pravd, souvislostí a vlivů, které zapříčiňují různé skutečnosti a úrovně života a člověk , čtenář, tak může zavádět do svého života změny. V prvé řadě změny na úrovni vnitřního vědomí a z toho pak vyplývající změny ve svých názorech, postojích a následně ve vnějším zobrazení, tzn. v praktickém, fyzickém životě.

Ze své vlastní zkušenosti, tak i z informací čtenářů, víme, že při čtení knihy dochází u lidí až k hlubokým vnitřním reakcím, kdy energie vnímané informace vyvolává u čtenáře reakci vnitřních energií a tím i k umožnění vnitřního posunu s projevy do vnější reality. Avšak nutno dodat, že je vše velmi individuální, v závislosti na úrovni již dosaženého duchovního probuzení toho či kterého čtenáře.  A proto také lidé říkají, že pochopili, že je potřeba číst knihu vícekrát, protože pokaždé lze najít cosi nového, hlubšího, čeho si při předchozím čtení nevšimli (jistě, v závislosti na osobních posunech a zvýšení vibrací). Svým způsobem, jak se dá také říct, je četba knihy specifickou meditací. Je to kniha opravdu velmi spirituální o technické věci života jakou je DNA.

Pokud se chcete před zakoupením dozvědět o knize více, podívejte se na naše 3 články, které jsme uveřejnili před vydáním knihy, popř. krátce poté vč. článku s informacemi k možnostem nákupu.
 
 

Vyhledávání