Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryon - Dvanáct vrstev DNA - Názory čtenářů
Kryon - Dvanáct vrstev DNA - Názory čtenářů
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 13 Srpen 2014 15:36
Milí přátelé,

již po jednou od vydání Kryonovy knihy „Dvanáct vrstev DNA“ jsme Vám představovali názory našich čtenářů, kteří si již knihu pročetli.  S odstupem určitého času Vám rádi zprostředkováváme některé další názory, které nám čtenáři této Kryonovy první knihy v češtině, poslali. A platí i v jako předchozích případech, že vyjádření jsou spíše kladná, nějaké ryze negativní není žádné. Dokonce jsou i případy, kdy lidé objednávali do rodiny pak ještě další knihu, aby ji měli vždy volně k dispozici. Níže se můžete podívat, co si o knize čtenáři myslí.
 
...děkuji za zaslanou již druhou knihu, byla v pořádku doručena. Druhou knihu jsem si nechala zaslat pro manžela, abychom měli každý svůj čas a klid na studium. Je to pro mě opravdové ezoterické studium.
Celému týmu, který se na knize podílel, moc děkuji, je to pro nás všechny, kteří se ke knize dostaneme, neuvěřitelná vzpruha a potvrzování si našich mlhavých připomínek na naše bytí. Těžko se to popisuje, to se hlavně cítí a vnímá beze slov.

Zdaleka ještě nemám celou knihu prostudovanou, protože to celé je o neustálém vracení se k již přečtenému a stálém nalézání nových skutečností při opětovném čtení.  Čtením knihy nabývám velkého klidu, lásky, souznění se vší jednotou, víry v sebeuzdravení.

A s láskou předávám informace o knize tam, kde cítím, že je to možné a prospěšné. Jako průlomovou zmiňuji Velkou intelektuální debatu o transplantacích, která je velkou spásnou úlevou pro lidi s transplantovanými orgány, kteří většinou hodně pátrají po tom, jak funguje spojení dvou fyzických lidských základů po duchovní stránce a po stránce DNA. Děkuji velmi za ně.

Ještě jednou velký dík všem, zdravím i touto cestou Kryona, i když vím, že mě vnímá i nyní při tomto psaní. Zdravím ho vždy, když pohlédnu do nebes, jak to máme my lidé ve zvyku, i když „ kvantovost“ je protknutá vším. Je to celé krásná skutečná hra na bytí.

JS


Když jsem knihu kupoval, měl jsem, se přiznám, pravda, i trochu obavy. Říkal jsem si, že tam bude hodně nějakých kvantových přístupů, chci říct, fyzikálních a biochemických, technických informací a nemusel bych tomu rozumět. Ale když jsem se začetl, zjistil jsem, že je to jinak. Zjistil jsem, že je to kniha sice „technická“, ale tak spirituální až jsem se někdy zajíkal.  

Kniha mne opravdu hodně překvapila. Člověk by si myslel, že bude číst jen nějaké technikálie a promíchané s nějakými esoterickými poučkami, ale je to jinak. Je to ryze spirituální dílo, hluboce spirituální, o naší DNA, které obsahuje také kvanta spirituálních pravd, jak se říká, božích pravd. To prostě od sebe nejde oddělit. Ta provázanost naší DNA a různých božích, vesmírných principů a zákonů je pak velmi zřejmá. A také. Knihu jsem již četl 2x. Tedy četl - studoval. Tohle nejde přelítnout jen jako jakýsi poznatkový fond. Ta hloubka a síla čistých energií z toho dýchá a skutečně na člověka působí.

Takže, všem díky. Kryonovi, Lee Carrollovi a pak všem těm, kdo se zasloužili o to, že kniha je tady.  Díky.

S úctou i láskou
PK


Knihu již znám, první jsem si kupoval v dubnu. Nedávno jsem ji půjčil a posléze i věnoval. Tahle knížka není jen na jedno přečtení, rád se k ní vracím, jak se mi spojují různé informace, zkušenosti a situace. Veškeré informace od Kryona mně dlouhodobě posunují v mém životě. Je úžasné, jak vše, co ke mně z tohoto zdroje přichází, tak přijde vždy ve správný čas, a je se mnou nanejvýš sladěné.
 
Děkuji za všechnu práci a překlady, ať už je děláte Vy, nebo Vaši přátelé. Pomáháte spoustě lidí. Přejí Vám mnoho úspěchů při této činnosti.
 
Děkuji a přeji pěkný den
 
JZ

kniha mi byla doručena dnes odpoledne. Zatím jsem měl čas jen ji prolistovat. Ale i tak jsem jí nadšený. Mnohé znám, ale mít vše pohromadě a ještě doplněné novými články a skvělými ilustracemi, tak to je ještě nejméně o úroveň výš. Už se s manželkou těšíme, až si knihu přečteme nebo lépe řečeno nastudujeme a vzájemně si sdělíme své dojmy.

Srdečně zdraví

JK

"Tajemnem" se zabývám snad 45 let za tu dobu jsem přečetl (prostudoval) stovky knih. Samozřejmě dle dostupnosti. Informace se rázem změnily od 90 sátých let. Kupodivu mne neoslovila Bible, ale Bhagavat  Gita. Ze starší doby informace jsem sbíral z různých časopisu, ale i knih jako kniha od Lukrecia "O podstatě světa", z našich to byl dr. Souček, potom éra Dänikena a mnoho dalšího. Z novějších to byly knihy Hovory s Bohem atd atd. Silně mne oslovily knihy od B.Marciniakové no a éra internetu jako zdroj informací je nezastupitelná. Kryona jsem vyhledával na mnoha webech. K samotné knize Kryona mohu naprosto zodpovědně říci, že je to třešinka na dortu. Mnoho ujasnění i nových poznatků. Při svých meditacích jsem ve spojení jak s Bohem,Bohyni Země Gájou,Ježíšem atd.

Věřte, že to nelze psát, lze o tom hovořit, to proto, že slovem obsáhnete mnohem více.


S úctou PČ


Další články o Kryonově knize "Dvanáct vrstev DNA" na našem webu:

Kryon - "12 vrstev DNA" - JAK KNIHU KOUPIT

Kryon - Dvanáct vrstev DNA - 1. Kryonova kniha v češtině

Kryon - "12 vrstev DNA" - ÚVOD - LEE CARROLL A OBSAH KNIHY

Kryon - Kniha 12 - "12 vrstev DNA" - PŘEDMLUVA - Dr. TODD OVOKAITYS

Kryon - "12 vrstev DNA"  - 1. KRYONOVA KNIHA OD LEE CARROLLA V ČEŠTINĚ


Kryon - "12 vrstev DNA" - O PRVNÍCH REAKCÍCH ČTENÁŘŮ

Kryon - "12 vrstev DNA" - KNIHA OPĚT V PRODEJI

 

Vyhledávání