Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Kniha "Kryon - 12 vrstev DNA" - Další názory čtenářů
Kniha "Kryon - 12 vrstev DNA" - Další názory čtenářů PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 25 Říjen 2014 09:52
Milí přátelé,

již sedmý měsíc mají všichni Kryonovi příznivci, ale samozřejmě i všichni další, kdo zatím jeho učení neznají, možnost si pořídit do své knihovničky duchovní literatury první Kryonovu knihu v českém překladu.  Za tu dobu si ji pořídilo větší množství duchovně jdoucích lidí,  hledajících další a další poznatky a jejich energetická vyjádření pro rozšíření svého vědomí, než jak jsme původně předpokládali.
Tak jak se s lidmi potkáváme, tak nám ke knize sdělují své pocity a názory. A někteří z nich, jak víte, se osmělili a tyto své pocity a názory nám napsali. Průběžně jsem vás s nimi v uplynulých 7 měsících seznamovali. V poslední době jsme obdrželi opět pár takových sdělení, osobních či písemných, a rádi se se  s vámi o ně podělíme také.

čtenář LV:
děkuji moc za zaslání knihy. Připadám si jako epileptik :-), jak mnou při čtení knihy projíždějí energie, jak mi tělo spontánně škube, jak cítím vlny tepla projíždět mým tělem. Vidím i obrazy toho o čem autor píše. Synchronicity moc dobře znám a vím proč se mi právě teď dostala do rukou tato kniha. Všechno přesně navazuje na sebe a všechno se perfektně prolíná. Knihu čtu s naprostou samozřejmostí ve stylu myšlení "tak to je" protože naprosto přirozeně navazuje na mé osobní zkušenosti a prožitky a potvrzuje mi, že moje vnímání není jen nějaká fantasmagorie. Je to úžasné dobrodružství, nicméně jej nepřestávám brát s úsměvem, nadhledem a pokorou.

Nebo takto stručně od čtenářky KA:
knihu jsem přečetla jedním dechem a je naprosto úžasná..moc se těším na další...

Toto vyjádření od čtenářky PK nebylo až tak 100% příznivé:
Kniha je to sice výborná, doporučila jsem ji sice svým přátelům, avšak ne pak každý byl tak spokojen a musela jsem přiznat, že jejich pocit chápu. Myslím, že pro lidi, kteří opravdu teprve začínají se zajímat o tyto duchovní aspekty života, které nevidíme, ale přesto jsou a když se tomu začneme věnovat, tak jsme schopni je cítit, jakoby s nimi komunikovat, tak pro ně je to asi těžké. Nerozumí všemu, co se píše. Potřebovali by k tomu ještě další výklad a jinde zase je text dlouhý.

A k tomu lze dodat, že když ta kniha k nim přišla, jistě jejich duše ví, že prodělají rychlý vývoj a budou si pak moci tu knihu přečíst znovu a zaznamenají jistě silný duchovní zážitek a posun, který kniha nabízí. Prostě, vše má svou synchronicitu a vnitřní záměr. Vždyť i mnozí ti, kteří knihu četli a byli od prvního okamžiku nadšení, ji četli podruhé i potřetí a říkají, že vždy to pro ně znamenalo cosi nového, další, jemnější posunutí, jakési vyladění...

Další čtenářka, MM, napsala:
Knížku mám přečtenou. Pocit z ní mám skvělý, škoda, že byl konec :).  Některé části mně opravdu dojali, jiné pobavili. Pár pro mě, jak jsem je vnímala,  odborných odstavců jsem přeskočila. Jelikož se trochu zabývám energií /reiki I, II/ tak pro mně není nic nemožné a tak nic co je v knize napsáno nezavrhuji. Mám zkušenosti s duchy, andělem či i nějakou ošklivou entitou. Takže tomu všemu věřím. Není ani důležité jak se která vrstva jmenuje a rozdělování, ale je skvělé, že si to můžeme tímto způsobem, jak je popsáno ujasnit. Přínosem pro mně bylo také konkrétní popsání vzniku života, Lemurie atd.  A dále způsob jakým se můžeme léčit z nemocí.

Máme tedy, spolu s celým „Kryonovým českým týmem“, který knihu připravoval radost. A myslíme tím celý tým, který pečlivě i s láskou pracuje, překládáním také jeho poselství, na zpřístupňování Kryonova učení všem zájemcům o poznání vyšších a hlubších souvislostí života nejen na planetě Zemi, ale i v naší Galaxii a ve Vesmíru.  Je to velkým povzbuzením do další práce.
 
redakce a Kryonův český tým


Článek s informací jak knihu koupit najdete ZDE

 
Další článek s úvodními informacemi ke knize: 1. Kryonova kniha od Lee Carrolla v češtině
 
 
 
Články popisující reakce, názory a pocity čtenářů knihy naleznete ZDE a ZDE
 
 
 
 
 
 

Vyhledávání