Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Lidská aura, odebírání jemněhmotných těl a modré světlo
Lidská aura, odebírání jemněhmotných těl a modré světlo PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Neděle, 28 Leden 2007 19:40

Povídání o lidské auře včetně návodu na praktické cvičení, informace o modrém světle a rady pro situace, kdy jsou nám odebírána jemněhmotná těla.

 

Co to je lidská aura?

"Pamatujete se, že když jsme si na seminářích Cesta lásky I měřili auru, tak jste se divili, jak je ta aura veliká, kam až člověk auricky sahá? To, co jsme si ale měřili, tak to byl absolutní zlomeček - nedá se říci ani tisícina, to je pro nás nepředstavitelné číslo, co jsme si byli schopni tady změřit, to bylo pouhé skoro nic. Aura je vlastně naše výbava odtud, kde jsme se zrodili.

Prvobod zrodil modrý svět - modré srdce, bílý svět - bílé srdce. Když to řekneme zjednodušeně, v modrém světě jsou krystalické - dá se říci - jangové energie/archetypy (i když je tam všechno, jin i jang - ale my to chápeme takto), v bílém světě jsou krystalické ženské energie/archetypy. Takže to prvotní zrození začíná pro většinu z nás buď v bílém nebo v modrém světě. Pro někoho ale začíná v prvotních světech, pro někoho v mezisvětech - jako růžové a bílé perly. Pro někoho může začínat v srdci onoho stvoření - to jsou tzv. žluté perly (zde na tomto semináři ale není nikdo takový).

Když jsme se tzv. zrodili, tak jsme "do vínku" dostali obrovitánskou výbavu. Všechno to, co na naši "cestu" potřebujeme. To je něco, kde je zachycena energie jak "bílé paní", tak "modrého pána" nebo "prvního srdce" čili modrého světa. Tam je energie Prvobodu. Každý ve své auře máme energii absolutního prvotního vzniku všeho. To všechno my v sobě máme. A tím to začíná. Když říkáme, já jsem Bůh, já jsem boží přítomnost - tak toto máme ve své auře, protože to je ta pravá podstata nás. To je to, kam my absolutně nemůžeme dohlédnout. To je mimo naše lidské možnosti. Naše aura je něco obrovského, co si tedy neumíme vůbec představit. Máme v ní absolutně veškerou výbavu z Prvobodu.

My jsme tedy procházeli vývojem. Procházeli jsme prvotními světy, tam jsme řádili - to jsme si všechno říkali, tam jsme získavali první zkušenosti negace našeho ega atd. Pak jsme přecházeli do srdce onoho stvoření a tam jsme se stejně tak cukali a stejně tak řádili, protože naše ego tam bylo velmi aktivní a my jsme si dělali všechno po svém. A tak jsme získali všechny zkušenosti. A ty máme uložené právě v naší auře. V ní máme uloženou ale také zkušenost o čisté lásce, porozumění, soucítění, pochopení, odpuštění... Toto vše v auře máme.

Zkušenosti z celého našeho vývoje jsou uloženy v naší auře. Takže nyní, my, jako fyzičtí lidé, si uvědomujeme, čím jsme schopni tzv. disponovat a čeho jsme schopni se dotýkat.

Máme fyzické tělo, éterické, emocionální, mentální, karmické tělo, tělo poslání a pak 3 těla, která odchází z aury. A pak tam máme další těla, která se v různých literaturách různě jmenují... A pak je tam to, co nejsme schopni pojmout a pojmenovat. Ale toto všechno máme, my si to jen neuvědomujeme. Takže všechny naše zkušenosti, které jsme posbírali přinejmenším ve Všehomíru a hlavně jako fyzičtí lidé v inkarnacích na Zemi, máme dostupné v auře. To, co pro nás dostupné není, tak k tomu nám pomáhá naše duše, která má samozřejmě otevřené vědomí a ta nám potřebné informace z naší aury zprostředkovává.

Naše aura má tedy mnoho vrstev a tyto vrsty mají různé energie. Máme jemné energie/vrstvy, dále tzv. zvukové, zvučící a harmonické. Toto jsou pro nás ale zatím jen slova... Abychom mohli pracovat s naší aurou, musíme se dostat do potřebných vrstev aury."

 

Praktické cvičení:

1/ uvědomování si jednotlivých vrstev naší aury...

"Uvědomuji si své tělo éterické....prociťuji, uvědomuji si své tělo emocionální, atd...až po naše třetí tělo, které odchází z aury".

2/ posíláme do jednotlivých vrstev naší aury energie různých slov

"láska, láska" - prociťujeme, "harmonie, harmonie", pak "strach, strach", "bolest, bolest", "klid, mír", "přijímám, přijímám s láskou", "amen, amen", "já jsem láska, já jsem světlo, já jsem boží přítomnost"... a prociťujeme a uvědomujeme si reakce naší aury na tato slova = na jejich energie.

 

"Tímto způsobem se můžete dostat do všech vrstev své aury, pokud si to dovolíte. Myšlenka je tvůrčí. Vy tímto způsobem můžete ovládat svou auru. Můžete takto i pomoci druhým lidem. Pokud vás člověk požádá o pomoc - třeba ho bolí hlava - a jeho duše dovolí, tak si dáte ruce kolem něj a řeknete si: "chci se dostat do těch vrstev tvé aury, kde to má příčinu" a ono vás to tam zavede. Většinou je to v těchto tělech = max. do toho třetího, jež odchází z aury. Naše aura je vysoká inteligence, proto můžete s aurou svou i aurou toho druhého komunikovat. Zeptáte se tedy: "jsem napojena na tu správnou vrstvu, kde je příčina bolesti hlavy?" Pak do té vrstvy aury, kde je příčina toho problému, můžete posílat léčivé energie.

Platí ale i to, co již znáte, že si vyčistíte k danému problému duchovní příčiny, schémata a spouštěcí knoflíky...

Podívali jsme se tedy na jednotlivé složky naší aury, to si doma trénujte, protože ve své auře máme naprosto všechno."

 

Dotaz od Reinera na odebírání našich jemnohmotných těl - co se děje a co s tím?

Evička Puklová:

1/ V době, kdy jsme neměli rozpuštěné energie nelásky, tak byly případy, kdy nám jemnohmotná těla brali temné entity. Oni do našich těl vkládali své kódy, přijímali naše informace o nás, o našem duchovním vývoji. Oni na nás přes vibrace nelásky mohli. Jakmile si dočistíte energie nelásky, tak na vás temné entity v podstatě "nemají právo".

 

2/ Může se také stát, což se stalo mě - že jsem šla po ulici a najednou jsem byla úplně bez energie. Tak se klasicky projevuje odebrání jemných těl. A byla to duše. Abych si jí opravdu rychle všimla, tak použila tento způsob. Tak jsem ji vyslechla a pak jsem byla zase v pořádku :-).

 

3/ Nebo nám je berou vysoké duchovní bytosti lásky a světla. Protože jak se čistíme, tak procházíme různou restrukturalizací a přeorganizací v našich světelných strukturách. Oni nám ta těla tedy berou a pracují na nich a pak nám je s láskou "vylepšená a opravená" vrací. Dělají to ale většinou v noci, ve spánku.

 

Pokud jste unavení, tzv. vycuclí, ptejte se duše (třeba pomocí kyvadélka), čím to je. Chybí mi má těla? Kdo mi je vzal? Mám si je nyní vracet? Chce mi duše něco říci?

Vracíme je pak tím, že vyšleme modré světlo naší vnitřní síly pro tato těla, nebo myšlenkou "volám a stahuji zpět všechna má chybějící těla" a rukama si pomohu a jemná těla jakoby zaklapnu k tělu. Raději při tom stahování do našich těl posíláme modré světlo naší vnitřní síly anebo fialové světlo svobody a transformace. Tak ta těla očistíme pro případ, že nám je vzali temné entity."

 

Ivanka - poznámka:

Jsme svobodné a tvořivé bytosti. Můžeme si vytvořit dohody s bytostmi lásky a světla. Stanovte si tzv. úřední hodiny, kdy dáváte ve jménu lásky a světla, ve jménu transformacek k dispozici svá těla jemněhmotná i fyzické tělo k tvůrčímu předělání v lásce...A bude to fungovat a nebudete nepříjemně překvapeni.

 

Dotaz na modré světlo - co je to?

Evička: Modré světlo je dle naší terminologie energie prvního srdce - tedy toho, který kráčí jako první. Energie, která vyvěrá přímo z jeho srdce. Obrovská síla - energie lásky.

 

Duchovní škola Harmonie, Velký Osek, neděle 28. 1. 2007.

Zapsala: Sylva Petrová

 

Vyhledávání