Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Paprsky Perleťové paprsky
Perleťové paprsky PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Čtvrtek, 28 Srpen 2008 20:25

Informace a poselství, která přijali jednotliví účastníci seminářů o bílém, bleděmodrém, jantarovém, růžovém a diamantovém perleťovém paprsku.

 

PERLEŤOVÉ PAPRSKY

Perleťový bílý paprsek:


Daniela: Pročisťuje negativitu, inspiruje v práci i v duchovním vývoji, projasňuje vědomí, inspiruje při léčení.

Irena: Když se jím naplníme, umožňuje čisté nazírání bez emocí, pomáhá nechat situace volně projít, pomáhá najít řešení. Zvyšuje vibrace všude tam, kam je posílán.

Alena: Zvýšení síly, potenciálu, pročisťuje myšlenky. Je světlem pro zbloudilé.

Eva B.: Ochrana a očista života. Obnovuje sebedůvěru. Při naplnění se jím se lidé stávají vnímavější.

Jitka: Paprsek nebeské síly, vzkříšení. Schopnost obnovovat a oživovat, to co zaniklo, co bylo zapomenuto. Kde Bohyně Lásky projde, může dojít ke vzkříšení.

Ivana: Jasnost, pocit bezpečí, klidná síla. Dobrý pro začátky nových projektů. Jiskření–zvuk. Provází vznik života, radost i odchod ze života. Vkládat do vztahů – vzruch, lehkost, nadhled, spontaneita. Vyrovnává emoce, rozpouští strachy. Dávat jej do vody.

Míchal H.: Pomáhá při stresech a strachu. Navozuje klid a harmonii,uklidňuje. Přináší rovnováhu.

Jana: Pomáhá při řešení nesouladu – zklidňuje, harmonizuje, pročisťuje ovzduší od stresu. Pomáhá léčit zraněné srdce. Umožňuje jasné pojmenování problému či situace, zesiluje záměr. V lidech posiluje to dobré.

 
Perleťový bledě-modrý paprsek:

Daniela: Paprsek jemné ženské energie, diplomacie. V rodině pomůže vycítit co druzí potřebují. Podporuje pevnost – nenechat se ovlivnit a zvyklat druhými. Pomáhá vnímat vnitřní pravdu.

Irena: Rozpouští nedůvěru a pochyby, rozvazuje mysl i tělo, podporuje rozhodnutí, harmonizuje dávání a přijímání, rozpouští pocity viny a vnáší svobodu.

Alena: Zjemnění komunikace, pomáhá při uvolňování karmy, zklidňuje při nervozitě.

Eva B.: Paprsek smíření, jistota Boží existence, ochrana před negativními energiemi, slouží i k ochraně území (zde zklidňuje, zlepšuje komunikace). Zajišťuje dostatek vodních zdrojů na Zemi. Inspiruje k dalším krokům v duchovním růstu.

Jitka: Pocit: závoj se vznáší – jak v nebi. Zvyšuje vibrace, zjemňuje energie, plynutí s Boží vůlí, plynutí s Jednotou, pomoc nebes, lehkost a hebkost bytí.

Ivana: Jemnost, klidná síla, inspirace, vhled, zklidňuje emoce, překotné myšlené, vyrovnává výkyvy nálad, zahání strach. Ochrana před negativními emocemi. Reguluje vodu v buňkách, příjemná chladivost, odvádí horkost, snižuje tlak, tišší bolest, snižuje hyperfunkce, léčí oči, zuby, kosti, záněty, srdce.

Míchal H.: Parsek jemný, něžný, přináší radost, veselost, inspiruje k tvořivosti, spjatý s Boží vůlí. Pomáhá k propojení s Božskou podstatou.

Světlana: Klid, mír, jemná energie.

Roman: Přináší klid, harmonii, emoční stabilitu, usnadňuje volby, urovnává vztahy, harmonizuje zemské i lidské vibrace.

Evžen: Pocit dokonalosti – harmonie. Nic neschází - harmonický člověk.

Ivana K.: Pocit: lidová písnička, milá, klidná, jednoduchá energie. Slouží k vyrovnávání, pomáhá před vibračním poklesem.

Jana: Dává odvahu pustit se do řešení problémů, zklidňuje a harmonizuje – ukazuje láskyplná řešení, pomáhá nalézt vhodná slova. Pomáhá vrátit porušenou komunikaci na láskyplnější úroveň. Dává motivaci, posiluje rozhodnutí i pomáhá se rozhodnout. Pomáhá udržet odstup negativních emocí (našich i těch druhých). Dává jasné vidění toho, co je dobré a co ne, co je světlé, co je tmavé.

 
Perleťový jantarový paprsek:

Eva B.: Zmírňuje negativní následky civilizace, léčí a zahlazuje negativní důsledky.

Jitka: Teplo domova, hřejivost zdroje, vkládat toto propojení s Jednotou do vztahů. Teplo tohoto paprsku lze předávat rukama.

Ivana: Pocit bezpečí, důvěry. Paprsek decentní a slavnostní, ale ne okázalý, povznáší nad malichernost. Pohoda rodiny, harmonizuje vztahy. Čistí Zemi, uzdravuje přírodu, rostliny, spodní vody. Odkrývá krásu prostých obyčejných věcí a navrací radost ze života.

Michal H.: Hřejivý, sladký paprsek. Paprsek bezpečí, síly, jistoty. Vzbuzuje v nás sílu, pomáhá řešit vztahové problémy. Při transformaci pomáhá při napojení na božskou podstatu. Pomáhá živlům – voda, vzduch.

Světlana: Paprsek pohody.

Helena: Přináší slunce do duše.

Roman: Prozřetelnost až jasnozřivost, tušené se stává konkrétním. Uhlazuje či dokončuje, přináší uvědomění - vynáší věci z podvědomí do vědomí.

Evžen: Prozařuje situace, majestátní pohoda.

Ivana: Fyzicky zahřívá, léčí a hojí. Vhodný i na spáleniny. Čistí vzduch, pomáhá očím.

Daniela: Jas, světlo – vede k osvícení, jasnovidnost. Podporuje jasnozřivé vnímání, zvyšuje sebevědomí. Ochraňuje lidi, přírodu. Uklidňuje nervozitu.

Eva D.: Měkounká, medová energie.

Irena: Akční dynamická energie, aby člověk neustrnul na jednom místě, dodává sílu. Vkládat do nápojů pro povzbuzení. Podpora růstu, dává sílu zvládnout a dokončit úkoly. Vytrvalost.

Alenka: Uklidňuje, medová energie tišší bolest.

Jana: Tišší bolest, hojí zranění, přináší moudrost a poznání. Proniknutí k podstatě problémů. Dokáže u nás vzbudit vděčnost za dar života. Pomáhá s pokorou přijímat poznání o nás samých.

 
Perleťový růžový paprsek:

Irena: Paprsek nesmírné síly a jistoty, otvírá srdce nám i druhým, konejší a upokojuje velké strachy. Vkládat do srdce při hádkách, rozpouští zlobu a agresivitu. Obalovat jím planetu Zemi od pólu k pólu. Síla lásky bude prostupovat až ke krystalu a tím se budou zvyšovat vibrace Země. Vkládat tento paprsek do bodu síly a radosti.

Alena: Používat ve střetu.

Eva B.: Prosvětlování domova.

Jitka: Paprsek něhy, hebkosti, vkládat všude, kde jsou spory, konflikty k vyladění prostředí. Když jej vyšleme ze srdce, lépe se napojíme na druhou bytost. Vhodný i pro napojení na 2.dimenzi. Vyhlazuje vrásky na těle i duši.

Světlana: Používat při nedorozuměních a hádkách.

Ivana: Něžný a hladivý, jako maminčino pohlazení. Paprsek důvěry, bezpečí. Může nás vrátit do dětství. Pomáhá navrátit důvěru v okolní svět. Zahání melancholii, vyrovnává jin a jang. Dávat do potoků, šířit lásku přes vodu, vkládat do oblastí konfliktů, válek.

Karin: Vkládat do míst bolesti a utrpení. Vytvořit prstence kolem zemského krystalu.

Lenka: Něha, láska, krása. Léčí, hojí traumata a trápení.

Ivana: Něžnost, jemnost, souznění. Pochopení pro druhé, povznáší - vyzvedává nás.

Daniela: Uvolňuje bloky na srdeční makře i fyzické.Čistí a pomáhá k otevřenosti pomocí perliček - jiskřiček. Uklidňuje pacienty, posílat jej i na dálku druhým. Posílat do přírody. Přibližuje k bezpodmínečné lásce. Probouzí intuici.

Jana: Pomáhá bořit zdi mezi námi a okolím, umožňuje proudit lásce, přináší klid a mír. Usnadňuje komunikaci, povzbuzuje k laskavému jednání. Maminky s dětmi jsou propojeny tímto paprskem. Zakotvit jej v nemocnicích, všude kde je trápení a bolest. Pomáhá k otevřenosti srdce. Zvyšuje vibrace aury.


Růžový perleťový paprsek - další poselství k jeho kvalitě, přijatá na Duchovní škole 2. ročník, 23.–26. 7. 2009:
Jsem paprsek bolesti a smutku – pomáhám se od nich odblokovat; jsem paprsek radosti a lásky a pomáhám se do nich ponořit ... Jednou týdně mnou naplň svůj pokoj a byt, jednou měsíčně mnou pokryj celé město. Celou planetu jím pokryj alespoň jednou ročně; vysílej mne do vesmíru kdykoliv tě to napadne, ... abychom byli neustále naplněni láskou.

Posílejte tento paprsek na všechny veřejně činné lidi, třeba jednou týdně je do tohoto paprsku zamotejte.

Růžový paprsek je láska – kdykoliv si pro něj můžete dojít do meditace, tak abyste ho mohli použít. Nejdřív musíte naplnit láskou svůj pohár - nejprve naplňte láskou sami sebe; můžete dávat jenom ze svého plného poháru. Jestliže sami nemáte plný pohár = dostatek lásky, těžko můžete dávat ze svého plného poháru... Jak naplnit tento svůj pohár? Při meditaci si zavolejte anděla lásky – stvořitele růžového perleťového paprsku, poproste ho a on vám ten pohár dostatečně naplní. Tímto naplněným pohárem jsme vlastně my sami, a tedy jakoukoliv činnost my budeme dělat, tak v podstatě do toho budeme dávat ten růžový perleťový paprsek nebo lásku. Čehokoliv se dotkneme – jestli budeme masírovat, vařit jídlo nebo žehlit košili, tak to bude prostoupené růžovým paprskem – láskou ... Jestliže budeme sami naplněni láskou a láska je v podstatě harmonie, budeme se přibližovat té harmonii, aniž bychom se násilně snažili kohokoliv změnit. V našem prostoru se bude proměňovat naše okolí bez toho, aniž bychom na kohokoliv tlačili – jen naší přítomností, protože my jsme pohár naplněný láskou a naší přítomností, a tak bez jakéhokoliv násilí či nátlaku se začne proměňovat naše okolí. Budeme k sobě přitahovat milé lidi, milé situace a lidi kolem nás, kteří růžový paprsek nemají tak rozvinutý. Začneme proměňovat jenom tím, že jsme.

Je to láskyplná energie, která může změnit svět a měli bychom ji používat denně ve svém životě. Pro osobní růst potřebujeme vnitřní klid - lásku k sobě, ke všemu stvoření. Používat tento paprsek můžeme formou mlhy – když na nás někdo křičí, zabalit ho jakoby do mlhy vytvořené z tohoto paprsku. Tento paprsek je možné používat také v obchodech proti zlodějům. Je možné ho používat pro sebeléčení, pomoc matce Zemi a jejím říším. Máme zahalovat Zemi hlavně v místech, kde se válčí, kde se kácí pralesy, kde se ubližuje zvířatům, geneticky se manipuluje s geny rostlin, zvířat, s geny lidí... Co se týče Galaxie, tam paprsek láskou pročišťuje myšlenky, a díky této čistotě myšlenek se potom můžeme propojit s ostatními galaxiemi. Co se týče transformace obecně, tak tím, že ho budeme používat denně a můžeme jej vysílat do celého nekonečného Vesmíru, tak tím velmi napomůžeme transformaci.

Je to paprsek lásky a je možné ho poslat všude, kde cítíme, že tam je málo lásky nebo žádná láska. On ji aktivuje, probudí. Máme ho rozdávat, používat co nejvíce. Tento paprsek pomáhá lásku dávat i lásku přijímat a čistit veškeré neláskyplné emoce.

Pomůže nám dávat lásku sama sobě. Potom budeme lásku sami vyzařovat a potom budeme ovlivňovat druhé lidi ve jménu lásky. Láska je podstatou každé bytosti. Bytostná podstata každého začne jakoby vystupovat, začne se očišťovat. Tato energie sepne v lidech, kteří ještě tomuto nevěří, potřebu projevu lásky.

Je důležité používání tohoto paprsku sám na sobě. Mít soucítění se sebou a s druhými. Otevírá  srdce nám i druhým. Posiluje naši bdělost, čistí naši mysl. Pomáhá, pokud upadneme do nejistoty či neklidu, tento paprsek použít jak na sebe, tím zklidníme sebe, a potom i na situaci kolem nás – rozpouštění hněvu, zlosti, zklidnění vztahů. Paprsek zklidňuje mysl – pomáhá nám uvědomit si, co vlastně chceme. Jak s ním pomoci Matce Zemi? Tam, kde cítíme nějaké ohrožení, tak ho použít, aby místo bylo ochráněno před negativními vlivy.

To základní, co můžeme udělat – dát lásku sami sobě – potom transformujeme energii na této planetě a vyneseme ji do vyšších vibrací.

Paprsek je láska a mír. Používejte ho tam, kde jsou teď rozbouřené živly – dokáže živly zklidnit. Kde je chaos, posílat bytostem do srdce, bytosti se zklidní, chaos ustoupí, lidi budou vědět, co mají dělat. Dobrý na všech úrovních vztahů – matka-dítě, sourozenecký až po milenecký vztah. Aby lidé uměli prožívat vztahy pravdivě a čistě. Počítat i s tím, že se vztahy mohou vlivem této čisté energie rozpadnout, v tom případě to bude ale klidně a bez emocí – bude tam obrovské pochopení.

Máme v sobě mít hodně Božské a bezpodmínečné lásky. Propojujte se se stvořitelem tohoto paprsku – podobně jako s anděly lásky a odpuštění – úplně se s ním ztotožnite a potom už to přes vás půjde...

Perleťový růžový paprsek vše zjemňuje, rozvibrovává láskou a něhou. Uklidňuje a dodává naději. Na Zemi používat hlavně na zanedbaná a zpustošená místa a místa v minulosti zneužitá. Země se má balit do růžové energie lásky – omezí se zlo a konflikty, vědomí všech lidí se pozvedne směrem k lásce. Láska je teď to nejdůležitější, co dávat dál, a když má člověk pocit, že nemá kde brát, tak si má tuto energii tzv. „dotankovat“. Dále paprsek zmírňuje dopady fotonového záření.

Člověk by neměl lásku tzv. „tlačit“ – pak s tím tlakem jde i ego a jeho vlastní důležitost a podobně. Pokud se ego v takovém případě ozve, tak ho vezmeme a ponoříme do jezera lásky a pořádně ho tam vykoupeme. Ego se totiž bojí, přichází o své jistoty, a potřebuje často zklidnit. A právě tímto paprskem jej zklidníme.
 

Perleťový diamantový parsek:

Irena: Projasňuje mysl, ukazuje souvislosti, podporuje vciťování, působí slavnostně. Bystří mozek a paměť.

Alena: Uklidňuje, při pasivitě podporuje k činnosti. Uvolňuje napětí, vkládat do vody, do nápojů. Harmonizuje, podporuje intuici.

Eva B.: Pevná záštita proti negativním vlivům. Ochrana.

Jitka: Pevnost, odhodlání, průzračnost. Vkládat do situací i do nás. Proniká do podstaty. Podporuje pevné rozhodnutí. Velká ochrana, když do něj vstoupíme.

Ivana: Vznešenost, lehkost, povznáší. Vrací víru v život, smysluplnost. Chrání při čistění.

Karin: Čistota, jemný vibrující třpyt, celková očista zastaralých schémat. Pomáhá při prosbách o odpuštění. Zvyšuje vibraci těla i prostoru. Orientace v problému při nerozhodnosti, prosvětlení a pročistění vztahů. Vyslat zemským archandělům, aby oni využili diamantový paprsek.

Roman: Není invazivní, je zde mimořádná schopnost pronikat do hloubky. Jde k podstatě. Rozpouští usazeniny (schémata). Proniká do všech vrstev Země. Ladí je a harmonizuje.

Evžen: Rozpouští prvotní příčiny, aniž bychom je znali.

Daniela: Chladivý jas, chladí hlavy, usnadňuje rozhodnutí, pronikne do příčin. Žehnat s ním mamince Zemi. Ruší pocity viny a výčitky svědomí.

Jana: Paprsek 1. pomoci, upevňuje víru a lásku k Bohu, utišuje prudké emoce. Dává inspiraci k novým projektům. Ukazuje podstatu. Pomáhá při rozhodování. Posiluje kvalitu napojení. Vkládat jej do vody, obalovat jím zemský krystal.

 
Zapsala: Jana Máčelová, srpen 2008
Doplňky připravili: Lukáš Severa, Chantée, 2009

Poznámka: Jakékoli reprodukce tohoto článku, jeho celku nebo částí, jsou povoleny pouze za podmínky, že u reprodukované části bude zřetelně uvedena poznámka: „Převzato z webu www.transformace.info“, a to včetně aktivního odkazu/prokliku na home page stránku http://www.transformace.info/

 

Vyhledávání