Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Projekt Klíče Modrý klíč Meditace říjen 2008 - energie nesnášenlivosti
Meditace říjen 2008 - energie nesnášenlivosti PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 01 Říjen 2008 20:40

Pročištění bloků lidské nesnášenlivosti v Matce Zemi.

 

Je třeba se propojit srdci s energií Boží Milosti, s Vyšehradským světlem a s Blanickými rytíři. Podívejte se, kde a jaké energie tam jsou, každý dle svého uvážení je pročistěte. Pod těmito energiemi jsou uloženy prvotní esence lidské vzájemnosti, lásky a soucítění. Prociťte je a ukotvěte v sobě.

Tyto prosím propojte do všech vod, aby se dostali k lidem i na fyzické úrovni. Zároveň jejich otisk dejte do En. pole lidstva. Hlavně si užijte prvotní energie lidské vzájemnosti pro svou auru, pro své dny.


Otázka: Proč jsou naše současné dny provázeny drobnými nezdary, komplikacemi a neporozuměním v práci, vztazích apod.?

 

Byla přijata tato poselství:


Tyto drobné události, to je tvůj pláč, který se potřebuje projevit. Jsou to opravdu zbytky negativních energií, které tě vážou před posunem na další schod. Jsou to tvé každodenní zkoušky, tvé emoce co procházejí, tvůj klid. Měla bys na to něco pochopit, že každý má svou vlastní cestu, svou svobodu, své chyby, ale cíl je stejný, cílem je život sám. Společně v lásce. Stačí to jen přijmout, tak jako všechno a otevírat se lásce. LenkaDrazí přátelé,
Mnozí z nás mají v poslední době pocit, že věci se dějí komplikovaně, doráží na nás příliš mnoho drobností k řešení a vládne chaos.
Ptaly jsme se na Modrém klíči a přišly velmi podobné odpovědi, má verze zní takto:
Ty více či méně nevýrazné problémy jsou kulisy našeho reálného života, hradby z popela, které je třeba smést, aby se naše bytí mohlo plnohodnotně propojit s okolím, abychom mohli šířit světlo a lásku.
Podstatná struktura našich bytostí je očištěna, alespoň do té míry, abychom mohli vykonávat tuto práci, ale je třeba smést prach.
Případné jizvy nejsou podstatné a lze je vyhladit energií soucítění a empatie.
Toto vše jsou zkoušky naší vnitřní síly, vnitřní lásky a světla. Nejsou to většinou podstatné problémy, ve kterých by bylo nutné hledat příčiny, máme se naučit je přijímat a pouštět, obracet se do svého srdce, hledat v něm radost a předávat ji. Máme se naučit žít s otevřeným srdcem I ve vřavě světa.
Přeji krásný den
Lucka


V této době si obzvláště dávejte pozor na své předsudky. reagujte jen na to, co opravdu je, co se právě děje. Nepředbíhejte událostem s negativním postojem a se strachem. Žijte v přítomnosti. Mnozí možná máte pocity, že je toho příliš mnoho, příliš věcí se Vám děje současně a Vy nevíte, co vlastně dříve zpracovat. Vše se zdá stejně důležité, stejně akutní... Nezapomínejte, že k Vám již pro tyto chvíle přišla pomoc, s dostatečným předstihem. Vzpomeňte si na diamantové energie, které Vaši přátelé přijímali na misi na Madagaskaru. Právě pro tyto pocity zdánlivého chaosu, zahlcenosti a zmatku jsou tu pro Vás - využijte je (zejména 3. diamantová energie a další).
Sylva

 

Vyhledávání