Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Nová Kryonova kniha - Kniha 2
Nová Kryonova kniha - Kniha 2
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 23 Únor 2015 08:07
Milí přátelé,
s radostí vám tímto sdělujeme, že vyšla  v českém překladu nová Kryonova kniha - Kniha 2 - "Nemyslete jako člověk".

Nejdříve však malý úvod:

V polovině dubna roku 2014, vyšla jako první Kryonova kniha v českém jazyce, Kniha 12, s názvem Dvanáct vrstev DNA. Proč byla tato kniha. zvolena jako první pro překlad do českého jazyka? Byl to záměr založený na vědomí výrazného významu znalosti komplexnosti naší DNA a jejího potenciálu pro život každého jednotlivého člověka i celé lidské společnosti.
Tedy kniha opravdu náročná, byť ne medicínsky odborná, ale kniha esoterická, naplněná láskou k člověku, lidstvu vůbec a silnou magnetickou energií,nesoucí informace ve více vrstvách, takže při opakovaných čteních "nachází" čtenář další a další informace. Je to fenomén, který je již znám všem, kdo sledují zveřejňovaná poselství Kryona, a který je vlastní všem Kryonovým sdělením, tedy i knihám.

Další Kryonova kniha – Kniha 1 – Konec času, vyšla v polovině listopadu 2014.
Tato kniha vrací čtenáře na počátek jeho duchovního probouzení, připomíná různé aspekty těch okamžiků a objasňuje vše, co se k tomu váže a co člověk potřebuje znát, chápat. Především pak pochopitelně otázky karmy a karmických energií a proces vystoupení z kruhu působení těchto energií, protože to není automatické bez vědomí a spolupráce člověka. A kniha přináší i mnoho dalšího.

Takže první Kryonovy knihy jsou mezi námi a podle ohlasů, které jsme na našem webu www.transformace.info (jakož na českém Kryonově webu http://kryon.webnode.cz/)  postupně také zveřejňovali, se knihy zapsaly opravdu výtečně. Zájem o ně neutichá a nakladatelství již provádělo několik dotisků, aby uspokojilo opravdu živý zájem.

Pochopitelně o to s větším nadšením se pracovalo na přípravě české verze další Kryonovy knihy,

"Knihy 2 - Nemyslete jako člověk".


 

Kniha již opustila brány tiskárny a může se vydat na cestu k vám, fanouškům Kryona, nebo také studentům jeho učení, které Kryon předává naší planetě již více jak 25 let. A jde opravdu o předávané učení tak, jak předává své znalosti dobrý učitel svým žákům - postupně rozvíjené a obohacované v návaznosti na zrání studentů.

A tomuto konceptu odpovídá také nyní vydávaná Kniha 2 - Nemyslete jako člověk, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek Kryonova učení, ale ani žádný člověk, který hledá odpovědi pro svá vnitřní zkoumání jak sebe sama, tak i světa kolem nás, vč. pravdy o neznámé historii naší planety.

Kniha do jisté míry, byť zcela volně, navazuje na Knihu 1 - Konec času. Zvláště pak v otázce tématu karmy, kde Kryon vysvětluje další oblasti tohoto složitého duchovně-energetického konceptu. A následují další témata, která Kryon celkem podrobně probírá.

Knize na zajímavost přidává také ten fakt, že ji pomáhali sestavit sami čtenáři, studenti Kryonova učení. Takže její obsah, složení, ovlivnil zájem takových lidí jako jsme my sami, těch, co šli před námi. Takže kniha obsahuje to, o  co je mezi lidmi opravdu zájem. Vznikla totiž na podkladě tisíců dopisů, které Lee Carroll obdržel po vydání Knihy 1. Ze všech dopisů sestavil tématické okruhy - kapitoly a z nich vyplývající otázky pak pokládal Kryonovi.

Jaká to jsou témata a otázky se můžete podívat v podrobném obsahu knihy ZDE. Na obsah pak navazují 3 Předmluvy ke knize, kde bych vás chtěl upozornit na Předmluvu překladatelky Marie Kuchařové, v níž najdete velice hezky popsáno o čem tato kniha je a pak se můžete pustit do předmluvy autora, Lee Carrolla.

Možnosti pořízení knihy:

Knihu lze objednávat tak jako oba předchozí tituly prostřednictvím mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (pokud by vám odkaz nefungoval, zkopírujte adresu mailu do schránky a vložte ji do adresního řádku mailu formuláře nové zprávy).

Cena knihy byla stanovena na 315,-Kč.
Naším prostřednictvím je cena knihy 290,-Kč.
Pro čtenáře ze Slovenska doplňuji cenu v eurech - 10,80 €. (cena v eurech je odvislá od pohybu kursu české koruny a eura, nicméně pohyby nejsou, obvykle nijak dramatické ) a k tomu se přičítá poštovné. Cena bude vyjádřená v eurech a je také v eurech hrazená bankovním převodem.

Po obdržení vaší objednávky či dotazu vám sdělím podrobnější informace o celkové ceně vč. poštovného a balného (dle konkrétní situace, objednávky, zvl. při současném objednávání předchozích dvou Kryonových knih) či příp. o možnosti osobního převzetí knihy v centru Prahy jako v případě předchozích dvou Kryonových knih - v tom případě se nehradí poštovné.

Příklady pro ČR: 1 kniha 2 - celková cena je 355,-Kč,
                        2 knihy 2 - celková cena je 650,-Kč
                        3 knihy 2 - celková cena je 955,-Kč nebo 995,-Kč (doporučený dopis vs. cenný balík)

 

                        Dobírka znamená příplatek 100 - 115,-Kč.
                         

Další informace budou zodpovězeny individuálně.

                   
Redakce

 

Vyhledávání