Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Akce našich přátel Pozvánka do divadla
Pozvánka do divadla
Uveřejnil(a) Láďa   
Sobota, 23 Květen 2015 22:22

Milí přátelé,

dovolte nám, abychom vás opět pozvali do divadla. A to ne ledajakého. Divadlo Art Space uvádí 3.6. 2015  dramatizaci světoznámého románu Elisabeth Haich - ZASVĚCENÍ. 

Vyprávění světoznámé učitelky jógy o hledání smyslu života a zdroje štěstí. Její úsilí ji dovedlo až k rozpomenutí se na život faraónovy dcery v Egyptě a na učení mistra Ptahhotepa i na duchovní zasvěcení, kterým prošla a které až v současnosti došlo svého naplnění.

 

 

 

Scénář: Hana Benešová
Účinkují:       Táňa Fischerová,   Alfred Strejček  a  Hana Benešová
Hudební doprovod: Milada Karez

Fotogalerii z přestavení si můžete prohlédnout  ZDE

Představení uvádí Art Space, Řetězová 7, Praha 1, 3.6. 2015 od 19:30 hod.
Suterén pod Café Montmartre, Knihovnou Václava Havla a Galerií Gambit (další info na tel.: +420 603 879 564).  Vstupenky online na www.eventim.cz.

Termíny představení najdete na www.retezova7.cz

Elisabeth Haich (1897–1994) se narodila v Budapešti.
Stala se uznávanou koncertní klavíristkou a sochařkou. Celoživotně se zabývala ezoterikou, mystikou a biblickou symbolikou. Své vědomosti předávala na přednáškách, kterými si v Maďarsku získala velkou popularitu. Po druhé světové válce musela ze země uprchnout před Rusy. Její cesta vedla do Švýcarska, kde společně se svým indickým přítelem Selvarajanem Yesudianem založila nejstarší školu jógy v Evropě.

 

Krásnou zábavu vám přeje redakce

 

 

 

Vyhledávání