Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Nová Kryonova kniha - Kniha 3 - Informace o vydání
Nová Kryonova kniha - Kniha 3 - Informace o vydání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 26 Červenec 2015 22:26
Je to již rok a 4 měsíce, kdy poprvé vyšla Kryonova kniha v češtině. Přáli jsme knize dobrý start a čekali jsme na reakci veřejnosti, všech vás, čtenářů Kryonových poselství. A reakce byla velice příznivá. Natolik, že jsme mohli přikročit k překladům a vydávání dalších Kryonových knih.
A díky tomu, s velikou radostí, díky vašemu velikému zájmu o Kryonovy knihy a celé učení, které nám na Zemi Kryon přináší, vám můžeme oznámit, že v těchto dnech se dostává na náš knižní trh:

Kryonova Kniha 3 – Alchymie lidského ducha.


Tato kniha je do značné míry završením učení zahájeného  Knihou 1 – Konec času a následovanou Knihou 2 – Nemyslete jako člověk. Čtenář má tak k dispozici ezoterickou (metafyzickou) trilogii, kdy jakoby posledním dílem má možnost skloubit své poznání a uvědomění v kompaktnější celek, posunout  své myšlení výš, do vyšších vibrací.

Kniha má celkem 11 kapitol na 352 stranách. Mohli bychom nyní psát jaká témata jsou v knize řešena. Které nové oblasti lidského života na planetě Zemi Kryon rozebírá. Ale uvědomujeme si, že to nelze brát jen takto, věcně a ani není účelem rozebírat v tomto materiálu každou kapitolu.  Kryonovy knihy jsou i čímsi víc než jen souborem témat. Že je to o téměř každé větě, každé myšlence v knize uvedené Nad téměř každou větou se lze zastavit, zamyslet se a tiše vnímat její energii. To je něco, co je mnohem více než jen to – o čem to je. Jaká jsou v knize témata. A vlastně to není nic objevně nového, toto konstatování. Tohle je de facto příznačné pro každou Kryonovu knihu, pro každý jeho channeling, resp. poselství (pokud chceme zůstat v češtině).

Nicméně z toho věcného pohledu, když se stručně u některých zastavím, najdeme v knize opět části, kde odpovídá na řadu otázek čtenářů předchozích knih. Dále a  šířeji se vyjadřuje k léčení a sebeléčení, k otázkám karmy a karmických energií, kdy vysvětluje, že jde o energetický koncept, který je mnohem komplexnější než jak si to my často zjednodušeně představujeme a z tohoto úhlu pohledu i přináší vysvětlení i nějaké příklady.  A ne nadarmo, v této návaznosti, nás Kryon opět upozorňuje, abychom neváhali a přečetli si jeho 1. knihu – Konec času (pokud jsme tak ještě neučinili), kde podává základní informaci o úžasném daru, kterého se lidstvu nyní dostává (myšleno z pohledu epochy, ne konkrétního aktuálního data), a totiž o neutrálním implantátu aneb  „Katalyzátoru pro čištění“, jak to obrazně nazval Lee. A ti, kteří až dosud princip neutrálního implantátu nepochopili, mají v knize  3 příležitost. Nicméně, základ k tomu je v Knize 1 – Konec času. A v neposlední řadě uvedu, že celou Knihou 3, nejen příslušnou kapitolou, se nese zvýšený důraz na uvědomění si osobní odpovědnosti nejen za svůj život a jeho charakter i kvalitu, ale i za vzestup lidstva a planety.

Za úžasné můžeme považovat ty, části, kdy nám Kryon odhaluje skutečnost, že za určitých okolností se ve své přítomnosti dostáváme  do podmínek v nichž smrt těla není již tak požadována a  i v tomto se koncept života na Zemi zvolna mění. Jinak řečeno, mohli bychom a můžeme žít své životy mnohem, mnohem déle. Říká, že jsme již vstoupili do té doby, kdy dochází k energetickým změnám i v této oblasti života na Zemi a je na nás jak a na kolik se toho chopíme. Ostatně, pokud čtete i Kryonova poselství, víte, že přibližně od r. 2014 je tento aspekt života Kryonem zmiňován stále častěji v mnoha souvislostech vč. i jistého osvětlování jak k tomu přistoupit. Neboť, sice je nám to již umožněno, tedy dovoleno, ale musíme to do svých energií vepsat, aktivovat.

Velmi zajímavá je také nově zařazená kapitola o vědě, která může být pro mnohé trochu těžší pro vstřebání, nicméně upřímně doporučuji ji také číst pozorně, jako části spíše duchovní. A to i proto, že je žádoucí si začít uvědomovat a chápat, že i tyto části, jakoby věděcké, jsou duchovní, neboť to, co vnímáme jako duchovní je, není nic jiného, než psychické, vnitřní, vyjádření fyzikálního působení energií, které nesou atributy Boha.

V následném channelingu pak Kryon odkrývá řadu skutečností, které dnes stále ještě jsou oficiální vědou odmítány či nepochopeny, tak jako tomu bylo v době italského astronoma Galilea Galilei. Co mne osobně velice zaujalo, v návaznosti na informaci o potřebě používat pro některá zkoumání života a vesmíru spíše dvanáctkovou než desítkovou soustavu matematiky, je podání informace ke konceptu 12ti biochemických vláken naší DNA. My často mluvíme o tom, kdy a jak se budou tato vlákna „navíjet“. Stručná informace v knize uvedená, objasňuje tuto skutečnost a velmi vhodně doplňuje i informace uváděné např. i v samotné knize o DNA, Dvanáct vrstev DNA, která se více zabývala podáním informací o fungování kvantového informačního pole DNA. To co zde Kryon říká, pak, se vším ostatním, dává dosti ucelený pohled na základní „skutečnosti“ existence a života člověka, lidské bytosti. Kniha 3 je více než důstojným pokračováním prvních dvou.

A samozřejmě, že se můžete podívat na ukázky z knihy:

Možnosti pořízení knihy:

Jak knihu objednat:
Knihu lze objednávat tak jako předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít zvýhodněnou cenu. V mailu uveďte název titulu, počet kusů, jméno a adresu. Od počtu tří objednaných knih, prosím, uvádějte i své č. mob. Pošta vás pak vyrozumí o dodávce telefonicky, většinou smskou. (Pozn.: pokud by odkaz na mail nebyl funkční, pak jen adresu zkopírujte a vložte do adresního řádku nového mailu ve vaší schránce.)

Cena:
Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, a to 360,- Kč (plus dopravné / poštovné a balné). Základní, maloobchodní cena knihy je 395,-Kč.

Pro čtenáře ze Slovenska doplňuji cenu v eurech – 13,60 € (v návaznosti na dnešní kurs).

Po obdržení vaší objednávky či dotazu vám sdělíme, jako vždy, podrobnější informace přímo k vaší objednávce.

Platební podmínky:
Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

1-2 knihy zašleme jako doporučenou zásilku.
Poštovné a balné pro 1 knihu je 65,-Kč, pro 2 knihy to je 70,-Kč.
3 a více knih zasíláme jako balík do ruky. Cena je závislá na počtu knih resp. hmotnosti. Orientačně se celkové poštovné a balné pohybuje v rozmezí 130 (3 knihy, do 2 kg) až 165 Kč (pro 10 knih). Výhodou tohoto typu balíku je, že si můžete s dodávací poštou dohodnout vhodný termín dodání.

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 40 – 55,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky.

Osobní převzetí:
Pro pražské zájemce o knihu existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez dalších poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.

Objednávky na Slovensko:
Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kod SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky. Platba probíhá v eurech.  Avšak poštovní poplatky jsou vyšší.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. V tomto případě je poštovné ve výši 170,-Kč (asi 6,40 €).
ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit. Pro např. 3 knihy by to bylo celkem 235,-Kč (asi 8,90 €), což je přibližně 78,-Kč (asi 2,95 €) na 1 knihu.
Pro 5 knih by to bylo celkem 250,-Kč (asi 9,45 €), což je 50,-Kč (asi 1,90 €) na 1 knihu.

Momentálně hledáme i jiné možnosti dodávání na Slovensko než jen přes Českou a Slovenskou poštu.

První fyzické osobní možnosti získání knihy:
Bylo by vhodné napsat, pokud byste si knihu rádi vyzvedli dle uvedených možností:

1) 3.8. v Aurasomě, před a po skončení srpnové úplňkové meditace
2) od 6.8. na semináři Duchovní školy Transformace v TrnovéDěkuji vám všem, jménem celého týmu, který připravuje Kryonova poselství i knihy za váš zájem i ocenění, která jste nám zaslali. Pevně věříme, že i tato kniha pro vás bude cenným zdrojem informací a vnitřního uvědomování a růstu. My se s takovouto podporou rádi vynasnažíme přenést vám další Kryonova poselství a i knihy. Letos zřejmě ještě jednu.


Přeji příjemnou četbu i krásné, harmonické a požehnané letní dny

Láďa Mlčák, Kryonův český tým a redakce webu www.transformace.info

 

 

Vyhledávání