Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 6 - PARTNERSTVÍ S BOHEM
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 6 - PARTNERSTVÍ S BOHEM PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 05 Duben 2016 21:29

Milí přátelé,

máme velikou radost, že se nám, ve spolupráci s nakladatelstvím Wikina, podařilo připravit pro vás, Kryonovy příznivce, pro širokou duchovní veřejnost, další Kryonovu knihu, již šestou v pořadí a že vám můžeme oznámit, že

                   ve středu, 6.4. 2016, vychází Kryonova kniha 6 – PARTNERSTVÍ S BOHEM.

                                                

Učení a moudrost života, které Kryon předává lidstvu prostřednictvím svého partnera Lee Carrolla již více jak 25 let, si nachází mezi českými a slovenskými lidmi hledajícími nadčasové pravdy o podstatě lidského života stále pevnější místo. Vidíme to zřetelně v masivním nárůstu sledování Kryonových poselství, která se jsou pravidelně zveřejňována na českém Kryonově webu , jako i zde na našem webu.

A ruku v ruce s tím pak stoupá zájem o Kryonovy knihy. Je radostné vnímat jak se rozšiřují řady čtenářů. Lidé zjišťují, že Kryon jim postupně dává odpovědi na prakticky všechny otázky a dává tak vlastně i určitý návod jak přistoupit k sobě, k Bohu, vesmíru, k životu, aby jednak prožívaná Přítomnost byla harmonická, i přes nutnost vypořádat s „nánosy minulosti“, neboli nedořešenými energiemi vzniklými v předchozích inkarnacích a táhnoucími se s námi napříč věky a které nám způsobují různá omezení kvality žití vč. i nemocí. A pak také, aby tato realizovaná řešení a další uvědomění načerpaná procítěním předávané moudrosti byla impulsem, iniciátorem našich posunů do vyšších úrovní Vědomí a my se zvolna stávali Novým člověkem vytvářejícím Novou lidskou společnost na Nové Zemi. Sebevědomými, moudrými a láskyplnými lidmi žijícími v míru se sebou i s ostatními, se všemi.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem
nás vrací, po knihách Kryonova podobenství a Cesta domů, opět k tzv. „běžnému učení“ jak to známe z knih 1 – 3. A protože jde o knihu již šestou v pořadí Kryonových knih, dostáváme se pochopitelně na vyšší level. Čtenář již načerpal poznání a uvědomění v předchozích knihách (jakož i celé řadě samostatných Kryonových poselství), požádal (většinou) a přijal  neutrální implantát a vystoupil z karmického působení energií, pochopil celou řadu dalších skutečností ovlivňujících a vytvářejících náš život do podoby jak ji známe, jeho vědomí se posunulo, je uvolněnější, má širší i hlubší záběr, chápe podstatu transformačního procesu jak v individuální, tak i globální rovině, změnila se i vibrační hodnota jeho Bytí.

Knihou 6 čtenář pokračuje v přijímání nového poznání, nového uvědomování si. Dostávají se k němu kromě nových informací, také poznatky k již probíraným tématům, ovšem nesoucí vyšší vibrační úroveň, čímž znovu působí na čtenářovo vědomí a v interakci vytvářejí příležitost k přijetí této energie a posunutí se opět o něco výše. Blíže k energiím a skutečnostem oněch tzv. vyšších dimenzí, kam svou transformací směřujeme.

Kniha 6 je rozdělená do jedenácti kapitol v nichž Kryon představuje vyšší typ vědění. Zabývá se dříve představeným tzv. sezením na židli, což je metaforické vyjádření pro osobní sílu, nicméně tuto primárně podanou informaci rozšiřuje a posouvá. Hovoří o Bohu, o tom, jak žít a tvořit s účastí Boha, o podobách Boží lásky, jak vnímat Boha, jak mu rozumět, o přístupu k životu v nové době, o tom, co je a jak vzniká prognóza „budoucnosti“, co to vlastně je, o míru, co to je mír, kde a jak vzniká. Hovoří o naší biologii, o vzniku nás jako lidských bytostí, avšak bytostí s „kouskem Boha“ v sobě, o souvislostech naší DNA, o významu magnetismu pro naši biologii i DNA, o souvislostech délky našich životů, o dalších souvislostech léčení. Přidává pojednání o vzestupu. A v této knize se poprvé setkáme s poselstvími předanými v sídle OSN pro pracovníky OSN. Velmi zajímavou, možná pro někoho zvláštní, jsou pasáže věnované elektronickému zařízení používanému jako de facto zbraň a  to nechvalně známý HAARP. Najdete i kapitolu o indigových dětech, jaký je jejich význam, jaké mají zvláštnosti, co lze čekat apod. A nezapomněl také na kapitolu o spolutvoření, co to je, jak k tomu přistoupit, o vztahu záměru a spolutvoření. V neposlední řadě je nutno se též zmínit o části, kde Kryon hovoří o vědě.  A v závěru knihy Kryon věnuje velký prostor zodpovězení mnoha otázek čtenářů knih a jeho poselství na celkem 22 témat, oblastí.

A zcela samozřejmě, jako u všech Kryonových knih a poselství, je kniha přímo nabitá silnou Kryonovou energií lásky, kterou čtenář vnímá při četbě a která napomáhá procesům uvědomování. Zcela individuálně pak je možné nacházet pasáže, okamžiky, kde člověk pocítí výrazné propojení, silné uvědomění s určitým emocionálním projevem, zážitkem z některé minulé inkarnace či v důsledku překonání nějakého předsudku, bloku v mysli, emocích a umožnění si vnitřně pochopit, uvědomit si.. Po přečtení a procítění této další Kryonovy knihy se čtenář cítí osvěžen a uvědomuje si, že jeho schopnost nazírání na svět se opět dál zkvalitnila.

Kniha je zatím nejrozsáhlejší vydávanou knihu Kryona v češtině – má 424 stran.

Na podrobný obsah knihy se můžete podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE

A ZDE se můžete podívat na malou "ochutnávku"  z knihy.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihy lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít zvýhodněnou cenu.

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.  A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena
Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 385,- Kč. (základní maloobchodní cena knihy je 430,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku.
V případě osobního převzetí ve výdejním místě odpadá platba těchto poplatků

Pro zájemce ze Slovenska níže doplňuji cenu v eurech – (v návaznosti na dnešní kurs, 3.4. 2016. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, v řádu centů.) - ±14,55 €.

Platební podmínky:


Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 40 – 55,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Doprava
1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.
Poštovné a balné pro 1 knihu je 70,-Kč, 2 a více knih již je nutné zasílat jako balík do ruky, tudíž cena poštovného a balného je přibližně 130,.- až 140 Kč, dle počtu knih, tedy jejich hmotnosti.

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.

Objednávky na Slovensko:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript '; document.write( '' ); document.write( addy_text12287 ); document.write( '<\/a>' ); //-->\n Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky. Platba probíhá v eurech jak je již výše uvedeno, což zlevňuje bankovní služby.  Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 230,-Kč (asi 8,70 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu k zamýšlenému počtu knih.

A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Zatím jsme měli možnost si přečíst prvních 5 Kryonových knih a také, dá se říci, „v předstihu“, Knihu 12 o podstatě a možnostech naší DNA.

První tři knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 - 3, které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“.

A zmíníme také i Knihu 12 – Dvanáct vrstev DNA, která je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. Je nejen knihou představující nám naši DNA v celé její komplexnosti, tedy vč. výkladu o kvantovém informačním poli kolem její biochemické části, ale také již i je knihou přibližující a rozvíjející kvantový přístup k životu, kvantové myšlení a vnímání. Je úžasnou knihou o mistrovství sebe.

Bližší informace k jednotlivým knihám naleznete na Kryonově českém webu a také na našem webu „Transformace“ ZDE.

Láďa Mlčák a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/


 

Vyhledávání