Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 7 - DOPISY Z DOMOVA
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 7 - DOPISY Z DOMOVA PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 01 Červenec 2016 07:02

Milí přátelé,

již jsme si všichni na to vlastně i zvykli, že vždy po několika málo měsících máme tu úžasnou příležitost seznámit se s další Kryonovou knihou. Je to skoro neuvěřitelné, že již bylo vydáno celkem 7 knih. A je velmi radostné, že všechny byly dost rychle rozebrány a bylo nutné pořídit dotisky. Vidíme to zřetelně jak narůstá množství fanoušků Kryonova učení také v masivním nárůstu sledování Kryonových poselství, která jsou pravidelně zveřejňována na českém Kryonově webu , jako i zde na našem webu a dále pak na řadě dalších webů, jejichž provozovatelé Kryonovy channelingy rádi přebírají.

A dnes, 3 měsíce od vydání Kryonovy knihy „Partnerství s Bohem“ vás, všechny příznivce učení Kryona, můžeme potěšit zprávou, že v těchto dnech vyšla další kniha, v chronologickém sledu Kryonových knih, kniha 7 - DOPISY Z DOMOVA.

 

 

A je to kniha, která přichází jako na zavolanou, právě včas. Je sice pravda, že originálně vyšla tato kniha již před sedmnácti lety, avšak jak je tomu u Kryonových sdělení normální, nic neztratila na své autenticitě či aktuálnosti. Vychází synchronně s rozvojem vědomí v naší společnosti. Dost lidí již prošlo různým duchovním vývojem, které si v nějaké míře utřídili a utříbili a pozvolna se v naší kotlině formuje vyšší vědomí, které zde po staletí bylo potlačeno a Kryonova kniha 7 může být kvalitním faktorem jeho kultivace a dalšího rozvoje.

A v té návaznosti vzniká potřeba si ujasnit různé základní otázky naší souvislosti se světem za závojem, jak ho nazýváme, a více si tak uvědomit kým, kdo jsme. Uvědomit si také tu nepřerušenou spojitost. Že sice jsme si oblékli na část sebe, dočasně, šat z našich krásných fyzický těl, která vytváří naše buněčná struktura, ale jinou částí jsme stále za závojem; jsme tak spojeni se svou duchovní rodinou. Se všemi těmi, kteří s námi procházejí a procházeli mnoha inkarnacemi a umožňovali nám zažívat v průběhu času různé situace, různé lekce v nichž jsme si museli to či ono uvědomovat, jejichž prostřednictvím jsme hledali cestu k Bohu, zjišťovali, že vlastně hledáme sebe a cestu k sobě. A často to byly situace, které nám způsobily velikou bolest. Přesto byly poskytnuty s láskou. Láskou jakou si v lidské mysli ani neumíme zatím představit. Uvědomíme si to ale tehdy, když dostatečně pochopíme kdo jsme, když pochopíme tu hru, která za tím vším v našich fyzických životech je a když se vcítíme do vědomí svých Vyšších já, svých Zlatých Andělů, do vědomí sebe. Pak jsme schopni překonat ty bariery lidské mysli, lidských emocí, postoupit dál (jak rádi říkáme „výš“) a začít vnímat tu čistou lásku.

A o tom nám tato jedinečná kniha vypráví. Ovšem nevypráví to nějak, jak bychom si to rádi představili, nějak „technologicky“, ale způsobem duchovním, kdy řádky jsou naplněny energií Ducha, energií rodiny a my, když jsme již na to připraveni, to vše můžeme „on-line“ zažívat, prožívat a prociťovat. Všechna ta uvědomení, okamžiky „AHA“, kdy to s námi často i nějak „zacvičí“, někdo zalapá po dechu, jiný upustí i slzičku. Proč ne, že. Co se dere na povrch, je dobré pustit a své bytí tak uvolnit.

Není to ale vše, co v knize může studující duchovní podstaty života najít. Kniha i předkládá informace k postupu lidské společnosti v čase, s čím se potká a hovoří o přechodu do nového milenia. Což jsou zdánlivě skutečnosti již překonané, ale jen zdánlivě. I přesto, že jsme tímto milníkem již prošli je třeba pochopit mnohé skutečnosti, které obrazec doplní a ucelí. A pak teprve vzniká hlubší duchovní poznání a „zvědomění“.

Dále pak také řádky s dalšími poznáními o planetě Zemi, o krystalické i magnetické mřížce. Ale také, později v knize, o mřížce kosmické. Ta je pro nás většinou novinkou, ale brzy čtenář pochopí její místo v životě vesmíru, galaxie až i nás samotných individuálních bytostí. A dlouholetá spolupracovnice Lee Carrolla, Peggy Phoenix Dubro, se s námi podělí o své poznatky k využití kosmické mřížky.

Pochopitelně, nelze opomenout to, co je stále velmi důležité, vlastně to základní. I zde se Kryon věnuje dalšímu výkladu vztahu Temnoty a Světla. Pokud tedy někdo stále ještě nějak tápe, neví si s tím poradit, ani nemá v blízkosti osobu, která by mu poradila, pak zde jsou dostatečně srozumitelné další informace, které navazují na ty z předchozích knih.

V neposlední řadě chceme také upozornit jednak na část s channelingem pro pracovníky OSN a na části věnované Židům, neboť jak víme, sehrávají v životě a vývoji lidstva významnou roli. Přímo pro ně, aby věci i oni sami lépe chápali jsou v knize samostatné řádky...

A na závěr pak je v knize oblíbená část otázek a odpovědí na skutečně dost témat, aby si každý našel nějakou, která má pro něj vyšší význam.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE A na malou "ochutnávku"  knihy se můžete podívat ZDE .

Kniha je zatím nejrozsáhlejší vydávanou knihu Kryona v češtině – má 450 stran.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihy lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.

A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 395,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 440,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska níže doplňuji cenu v eurech – (v návaznosti na dnešní kurs, 30.7. 2016. Proto může být v době objednání cena mírně jiná.) - 14.90 €.

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:

Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 40 – 55,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Doprava

1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu je 75,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy je 110,-Kč (doporučený balíček; pošta zvýšila hodnotu svého ručení obsaženého v ceně služby. Proto je možné tento produkt využít a jako individuálně pojištěný balík zasílat knihy až od počtu 3 knih a z toho vyplývající ceny)

Poštovné a balné pro 3 a více knih je přibližně od 130 do 145.-Kč (balík do ruky)

Pozn.: cena dopravy pro všechny předchozí knihy je od dnešního dne platná také takto jak je výše uvedeno.

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.

Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky. Platba probíhá v eurech jak je již výše uvedeno, což zlevňuje bankovní služby.  Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 185,-Kč (asi 7,00 €), ovšem za předpokladu, že zásilka nepřesáhne hmotnost 500g. Od 501g, tj, pro knihu 6 (520g) a také knihu 7 (555g) poštovné činí 230,-Kč (asi 8,70 €)

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu k počtu knih.

A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Zatím jsme měli možnost si přečíst prvních 6 Kryonových knih a také, dá se říci, „v předstihu“, Knihu 12 o podstatě a možnostech naší DNA. Těm, kteří zatím příliš Kryonovo učení neznají doporučujeme pro zorientování, kromě níže uvedených informací, také článek "O Kryonovi a učení, které lidstvu přináší"

Knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 – 3 (ZDE, ZDE a ZDE), které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 (ZDE a ZDE) pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů, které čtenářům nenásilnou formou předají duchovní moudrost využitelnou ve fyzickém životě a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem (ZDE) se vrací zpět k charakteru knih 1-3 a přináší pokračování učení, ovšem „level“ se zvyšuje, předpokládají se již určité znalosti a také již nějak více otevřené vědomí, které umožní uchopení uváděných hlubších informací k souvislostem fyzického a duchovního resp. Energetického života. Kniha se zabývá duchem lidské bytosti, spojením s Bohem, lidskou biologií a jak ji vědomě ovlivňovat (zatím tak činíme nevědomě mnoho si tak neprospíváme), hovoří o vzestupu lidstva, indigových dětech, pojednává také o globálních skutečnostech v rámci channelingů pro OSN, jakož i obsahuje celkem rozsáhlou část o tvořivém záměru, o tom jak při jeho manifestaci ve hmotě spolupracovat s Bohem tzn. hovoří o spolutvoření a pak také větší počet otázek a odpovědí.

Kniha 12 – Dvanáct vrstev DNA (ZDE) , která vyšla jako první Kryonova kniha v ČR, a jež je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. O čem tato kniha je zřejmé již ze samotného názvu – o naší lidské DNA, základu našeho fyzického života. Není to však práce vědecká, pojednávající o biochemii DNA a biochemických souvislostech, ale je to plně kniha ezoterická a takto i k DNA přistupuje. Odhaluje ji jako elektromagnetické informační kvantové pole, které je spojeno s biochemickou naší dvojšroubovici a které je jejím řídícím elementem. My sami si DNA systematicky programujeme a v jistém rozsahu měníme, jelikož skrze ono informační pole a jeho spojení s naším vědomím neustále na DNA působíme. Všechny aspekty toho jsou v knize vysvětleny a lze říct, že uchopením těchto poznatků získává čtenář moc nad sebou, stává se, resp. může se stát mistrem svého života, jeho vědomějším tvůrcem. A dále pak, což velmi důležité a neopominutelné – kniha pomáhá více otevřít vědomí již nějak probuzeného a vědomějšího člověka na vyšších vibracích kvantovosti, kvantovému vnímání skutečností života.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/ 

Vyhledávání