Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU
NOVÁ KRYONOVA KNIHA - KNIHA 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 16 Listopad 2016 23:44

Milí přátelé,

vždy, když se narodí nový člověk, všichni kolem oslavují, radují se. Vždy, když kolektiv vědců dokončí svůj projekt, na kterém dlouho pracovali, aby přinesli lidstvu cosi nového, co pomůže lidem život odlehčit, zjednodušit nějakou činnost, nebo navracet lidem zdraví, harmonizovat stav buněčné struktury či mnoho jiného, všichni oslavují, radují se. Když se politici konečně domluví, překonají animozity, všichni oslavují, všichni lidé se radují. A tak bych mohl pokračovat dál a dál. Ale proč tento úvod? Protože i my všichni, spolu s vámi máme dnes důvod k radosti, důvod k oslavě. Dokončili jsme všechny přípravné práce a v příštím týdnu vychází další Kryonova kniha, kniha 8 - PŘEKROČENÍ MILNÍKU.

                                                     alt

Ano, 4 měsíce od vydání předchozí Kryonovy knihy, máme tu úžasnou příležitost se ponořit do informací a energií vtisknutých do další knihy a zasadit tak další kvalitní semínko do podhoubí právě akorát připraveného ho přijmout. Do podhoubí energií našeho vědomí, které na něj netrpělivě čeká, protože dychtí po dalším posunu do vyšších vibračních úrovní. A jakmile k tomu dojde, semínko dalšího poznání zapadne na své místo, projde bouří uvědomování, a lidské vědomí zazáří novou kvalitou, jako když zahradník vypěstuje novou květinu a ona pak rozkvete do dosud nepoznané krásy.

Tím semínkem, které způsobí, že lidské vědomí nás všech, kteří jej přijímáme a přijmeme, zazáří novou kvalitou ve vyšší vibrační úrovni, je pokračující učení, studium, poznání, které nám Kryon a Lee Carroll přinášejí v této své další knize. A jak vidíte, ten odstup, nebo jinak řečeno, rozestup, mezi originálním 1. vydáním knihy a 1. vydáním českého překladu Kryonových knih se stále zmenšuje, takže se stále více vylaďujeme na vyšší úrovně poznání. K tomu bychom ještě rádi poznamenali, že poznání, úroveň a kvalita vědomí, je skutečnost citlivá a podléhající svým zákonitostem, což mj, znamená, že ve většině případů ji nelze „uměle“ urychlit tím, že rovnou nastoupím do „vyššího ročníku“ , „levelu“ apod. Vše má své místo a svůj čas. A také, víme, že Kryon často připomíná, že jsme všichni v okamžiku TEĎ. Mluví o tom, že někteří channeling slyší a jiní jej čtou, přičemž je to jeden okamžik TEĎ. A proto také, když nyní čteme tuto knihu, čteme ji v TEĎ, přišla k nám v přesně správném okamžiku, když naše energie, energie Vědomí našeho prostředí jsou správně sladěny s tímto TEĎ.

Dnes tedy přichází na scénu našeho vědomí 8. Kryonova kniha a je na čase si říct, co nám přináší, čím prokypří a obohatí naše vědomí, jak vylepší, novými, vyššími energiemi a kódy, energetickou strukturu našeho Bytí.

Je to kniha, která zachycuje období vývoje lidství v době kolem přechodu do nového milénia. Protože Kryonovy knihy nevycházejí pravidelně každý rok, tak pochopitelně, z hlediska lineárního času, zahrnuje období před rokem 2000, jako i čas následující po roce 2000.

Je to kniha veskrze praktická. My, sice v mnoha případech staré duše s jistou znalostí a zkušeností s přechodem do vyšších typů humanoidních společností, ale na Zemi učedníci a průkopníci života v nových, ve vysokých energiích, zde máme možnost seznámit se a i ve značné míře si osvojit praktické využití poznání např. o čase na planetě Zemi.

Celá velká část knihy, téměř polovina, je věnována právě důslednému vysvětlení pojetí času na planetě Zemi, v podmínkách 3D/4D reality a v této knize nám velmi vnímavým způsobem přibližuje jiný koncept času, ten, který je vlastní rozvinutým vědomím, schopným vnímat, uvědomovat si kvantovost a multidimenzionalitu života ve Vesmíru a tudíž i na Zemi. A nejen to, i dává jistý návod jak čas uchopit, jak s ním začít pracovat, jak se učit s ním pracovat. Protože v okamžiku, kdy zvládneme „ovládnutí času“, neboli se naučíme „ohnout“ čas, stali jsme se opravdovými Mistry. Není to o tom, že po přečtení knihy to již budeme ovládat. Vede k tomu ještě nějaká cesta, jinak dlouhá pro každého jednoho z nás. Poznání a uvědomování je počátek. Další je pak na práci každého.

V knize také naleznete velmi hluboké dovysvětlení významu příběhu Michaela Thomase, jak je popsán v knize 5 - Cesta domů. Pokud jste tuto knihu ještě nečetli, neváhejte. Ať už si ji přečtete raději ještě před čtením knihy Osm, nebo obráceně, umožníte si hluboký a silný vnitřní zážitek, který vás nenechá bez rozšíření a posunů. Je to hluboký a vnitřní vědomí rozevírající příběh. A další sdělení k tomu přichází v této osmé Kryonově knize. Je to sdělení, které mohlo být vysloveno až v energiích po překročení mezníku milénia, aby to mohlo být správně uchopeno. A budete mít možnost více pochopit „třetí jazyk“, o kterém Kryon hovoří již nějakou dobu ve svých poselstvích.

V knize je i část, na které se podílela, resp. spíše napsala Leeova spolupracovnice, Jan Toberová. Hovoří o svém zážitku, o kterém Kryon v channelinzích hovoří jako o fantomu smrti (nebo také jako o stínu zániku) a podíváte se na další informace o tzv. Indigových dětech. Jan Toberová byla spoluautorkou knihy o Indigových dětech.

Prostor byl dán i třem lidem mimo základní Kryonův tým, kteří tak na svém životě a práci dokládají, že to, co Kryon říkal v channelinzích v OSN, je živé a pravdivé.

A můžete se také začíst do kapitoly o vědě. Informace o tom, kam se věda posunula, jak věda postupně „odhaluje“ a nachází to, co Kryon o vesmíru, magnetismu atd. říká.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE A na malou "ochutnávku"  knihy se můžete podívat ZDE .

Kniha má 384 stran.

A na závěr této části důležitá poznámka:

Protože víme, že o Kryonovy knihy je veliký zájem, připravili jsme pro vás ještě i knihu 9 – Nový začátek. Pravděpodobně by mohla vyjít do 10.12. 2016. Pokud byste zvažovali objednat obě nové knihy a neplatit dvojí poštovné, pak pro vás je tato informace. Předpokládaná koncová MO cena by měla být 410,-Kč, od nás pak zhruba 370,-Kč.

 

Jak knihu koupit, objednat:


Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.


V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.

A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 385,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 430,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska níže doplňuji cenu v eurech – (v návaznosti na dnešní kurs, 16.11. 2016. Proto může být v době objednání cena mírně jiná.) - 14.60 €.

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 40 – 55,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.


Doprava
1 knihu zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu je 75,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy je 110,-Kč (doporučený balíček; pošta zvýšila hodnotu svého ručení obsaženého v ceně služby. Proto je možné tento produkt využít a jako individuálně pojištěný balík zasílat knihy až od počtu 3 knih a z toho vyplývající ceny)

Poštovné a balné pro 3 a více knih je přibližně od 130 do 145.-Kč (balík do ruky)

Pozn.: cena dopravy pro všechny předchozí knihy je platná také takto jak je výše uvedeno.

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním.


Objednávky ze Slovensko:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Knihu zašleme po zaplacení ceny knihy na zadaný bankovní účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky. Platba probíhá v eurech jak je již výše uvedeno, což zlevňuje bankovní služby.  Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 185,-Kč (asi 7,00 €), ovšem za předpokladu, že zásilka nepřesáhne hmotnost 500g. Od 501g, tj, pro knihu 6 (520g) a také knihu 7 (555g) poštovné činí 230,-Kč (asi 8,70 €). Hmotnost knihy 8 zatím neznáme. Doplníme zde po dodání z tiskárny.

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu k počtu knih.

A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Zatím jsme měli možnost si přečíst prvních 6 Kryonových knih a také, dá se říci, „v předstihu“, Knihu 12 o podstatě a možnostech naší DNA. Těm, kteří zatím příliš Kryonovo učení neznají doporučujeme pro zorientování, kromě níže uvedených informací, také článek "O Kryonovi a učení, které lidstvu přináší"

Knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 – 3 (ZDE, ZDE a ZDE), které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 (ZDE a ZDE) pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů, které čtenářům nenásilnou formou předají duchovní moudrost využitelnou ve fyzickém životě a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“. A jak uvádíme výše, v knize 8 se dozvíte podrobné a hluboké objasnění významu knihy 5, které nemohlo být sděleno v době jejího vydání s ohledem na vyspělost lidského vědomí a tedy v zájmu správného pochopení a uvědomění.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem (ZDE) se vrací zpět k charakteru knih 1-3 a přináší pokračování učení, ovšem „level“ se zvyšuje, předpokládají se již určité znalosti a také již nějak více otevřené vědomí, které umožní uchopení uváděných hlubších informací k souvislostem fyzického a duchovního resp. Energetického života. Kniha se zabývá duchem lidské bytosti, spojením s Bohem, lidskou biologií a jak ji vědomě ovlivňovat (zatím tak činíme nevědomě mnoho si tak neprospíváme), hovoří o vzestupu lidstva, indigových dětech, pojednává také o globálních skutečnostech v rámci channelingů pro OSN, jakož i obsahuje celkem rozsáhlou část o tvořivém záměru, o tom jak při jeho manifestaci ve hmotě spolupracovat s Bohem tzn. hovoří o spolutvoření a pak také větší počet otázek a odpovědí. Kniha velmi potřebná pro scelování námi postupně získávaného úplnějšího duchovního poznání podstaty života a naší existence na planetě Zemi.

 

Kniha 7 – Dopisy z Domova (ZDE) – nás vrací, vede, k ujasnění si naší podstaty. Hovoří o tom, že sice „nosíme šat ušitý z našich hmotných těl“, ale že naše podstata je duchovní, že jsme andělé, kteří předstírají, že jsou člověk. Jak nám často říkává Kryon. I přesto, že dlíme ve fyzických, buněčných tělech, jsme trvale propojeni s naším skutečným DOMOVEM, tím za závojem a s RODINOU. Máme možnost si tohle uvědomit, vcítit se do vědomí našich Vyšších já, Zlatých Andělů, do vědomí sene. Kniha také vypráví o postupu lidské společnosti v čase, s čím se potká a hovoří o přechodu do nového milenia. Což jsou zdánlivě skutečnosti již překonané, ale jen zdánlivě. I přesto, že jsme tímto milníkem již prošli je třeba pochopit mnohé skutečnosti, které obrazec doplní a ucelí. A pak teprve vzniká hlubší duchovní poznání a „zvědomění“.  Dále pak se v knize seznámíme s dalšími poznáními o planetě Zemi, o krystalické i magnetické mřížce. Ale také, později v knize, o mřížce kosmické. A dlouholetá spolupracovnice Lee Carrolla, Peggy Phoenix Dubro, se s námi podělí o své poznatky k využití kosmické mřížky.  Velmi důležitá pasáž je ta o vztahu Světla a Temnoty. Již jen kvůli této pasáži stojí za to si knihu pořídit. Vždyť to bylo to základní, co nás přivedlo ke zkoumání hlubin života, zvl. Toho svého.  A v knize je také část  s channelingem pro pracovníky OSN a také Židy. Kniha, která by neměla chybět v knihovničce žádného pracovníka světla...:).

 

Kniha 12 – Dvanáct vrstev DNA (ZDE) , která vyšla jako první Kryonova kniha v ČR, a jež je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. O čem tato kniha je zřejmé již ze samotného názvu – o naší lidské DNA, základu našeho fyzického života. Není to však práce vědecká, pojednávající o biochemii DNA a biochemických souvislostech, ale je to plně kniha ezoterická a takto i k DNA přistupuje. Odhaluje ji jako elektromagnetické informační kvantové pole, které je spojeno s biochemickou naší dvojšroubovici a které je jejím řídícím elementem. My sami si DNA systematicky programujeme a v jistém rozsahu měníme, jelikož skrze ono informační pole a jeho spojení s naším vědomím neustále na DNA působíme. Všechny aspekty toho jsou v knize vysvětleny a lze říct, že uchopením těchto poznatků získává čtenář moc nad sebou, stává se, resp. může se stát mistrem svého života, jeho vědomějším tvůrcem. A dále pak, což velmi důležité a neopominutelné – kniha pomáhá více otevřít vědomí již nějak probuzeného a vědomějšího člověka na vyšších vibracích kvantovosti, kvantovému vnímání skutečností života.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání