Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Mise Mise na pomoc Zemi Duchovní mise na Sibiř 2017
Duchovní mise na Sibiř 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 12 Únor 2017 11:08

Vážení a milí přátelé,

jak z plánu seminářů a duchovních misí jistě víte, v letošním roce se uskuteční duchovní mise do Ruska, na Sibiř, za našimi staroslovanskými kořeny, za staroslavnou, téměř již bájnou Tartárií. Dnes tak tajemnou a záhadnou jako ona pověstná Atlantida. Ovšem s tím rozdílem, že povědomí o Tartarii bylo a je záměrně potlačováno. A protože v daných oblastech mj. již existují desítky vesnic vzniklých podle vzoru knih Vladimíra Megre, během mise účastníci navštíví jednu takovou vesnici. Samozřejmě, že cesta, zájezd, jelikož jde o duchovní misi, bude naplněná i sérií hlubokých meditací.

V příloze naleznete všechny dokumenty potřebné k této misi, od Programu, přes přihlášku a pojištění. A samozřejmě také i termíny, které jako vždy jsou důležité

Přihlášku odesílejte na cestovní agenturu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , v kopii na Míňu Noskovou, E: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Přihlášte se co nejdříve, protože v této době je třeba rezervovat letenky, které jsou v současnosti za přijatelnou cenu.

A zde máte potřebné informační materiály:


Program mise Sibiř 2017

Přihláška na misi

Pojištění na misi (doporučujeme se určitě pojistt)

Přesmlivní podmnky pojištění

 

 

 

Vyhledávání