Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Kryon KRYONOVA TÉMATICKÁ KNIHA O LIDSKÉ DUŠI
KRYONOVA TÉMATICKÁ KNIHA O LIDSKÉ DUŠI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Květen 2017 13:17

Drazí přátelé,

s velkou radostí vám představuji  vydání jedné ze tří tématických Kryonových knih a to knihy o lidské duši

alt

Poselství, která Lee Carroll od Kryona přijal, bylo až dosud kolem 600. A je jasné, že mnoho, opravdu mnoho významného předaného poznání k různým oblastem lidského života, k vnitřním zákonitostem lidského života na planetě Zemi, ale také v galaxii či vesmíru, se do knih nemohlo vejít. Je to obrovský zdroj informací, jenž by zabíral knižního formátu tisíce stránek. Vždyť jen ta poselství, která fanouškům, příznivcům Kryonova učení, přiblížil český Kryonův tým přeložením do češtiny a v několika případech také do slovenštiny (asi 230 poselství), by v knižním formátu byla na téměř čtyřech tisících stran.

Jakkoliv se mohlo či může zdát, že zpracovat všechna poselství Kryoa knižně je úkol přespříliš rozsáhlý a i poněkud neforemný ve svém výsledku, tak se přece jen našla osoba, která nabídla řešení.

Před několika lety přišla za Lee Carrollem Australanka Monika Muranyi a ukázala první plody své práce. Shromáždila veškerá možná dostupná poselství různé záznamy a všechny je postupně prostudovala, přičemž sledovala jeden jediný tématický cíl: najít všechna ta poselství, všechna Kyronova sdělení, která se týkala Gaii. Tato sdělení zpracovala do knižní podoby a svůj výsledek předvedla Lee Carrolovi. Jemu se tento nápad velmi zalíbil a od té chvíle je Monika Muranyi součástí jeho, respektive Kryonova týmu Lee Carrolla. Lee Carroll s Monikou v této její činnosti spolupracuje a podílí se při finálním dopracování knih, i často jeho prostřednictvím Kryon doplňuje do knih některé informace

alt

 

Postupně takto vznikly již 3 knihy. První byla již zmíněná kniha o Gaii, další knihou byla kniha o lidské Akáši, a zatím poslední tématickou knihou, třetí knihou Moniky Muranyi, Lee Carrolla a Kryona, je kniha věnovaná lidské duši s úplným názvem Lidská duše odhalena". A právě tato třetí kniha nedávno vyšla na Slovensku v českém překladu nákladem slovenského nakladatelství Citadella. A díky tomu se i my všichni máme možnost začíst do jejích řádků a seznámit se se vším tím, co Kryon o lidské duši, kdy řekl.

Pár slov o knize

Co je to duše?“ To je nejspíš jedna z nejobtížněji vysvětlitelných otázek, jaké kdy může duchovně založený člověk položit. A přesto právě o tom je tato kniha… a o mnohém dalším.

Monika Muranyi shromáždila všechny Kryonovy channelingy o naší duši! Více než dvacet šest let nám Kryon prostřednictvím Lee Carrolla (originálního Kryonova channelera) předává láskyplná poselství, která už jsou známa po celém světě. Tato kniha je již třetí v rámci „tematicky zaměřené“ trilogie a je výsledkem skvěle odvedené výzkumné práce – obsahuje vše, co nám kdy Kryon sdělil o lidské duši, a kromě toho i materiály, které Kryon/Lee Carroll dosud nikdy nepublikoval.Navíc zde naleznete i Kryonovy odpovědi na zcela nové otázky, které mu Monika při psaní knihy položila.

Díky její skvělé práci můžeme nyní lidskou duši lépe pochopit . Stejně jako u ostatních knih této Kryonovy série, i tentokrát Lee Carroll s Monikou při jejím výzkumu plně spolupracoval.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst předmluvu Lee Carrolla v pdkazech níže. A právě tak i malou ukázku z toho, co se do knihy nevešlo, ale bylo připravováno. Je možné, že to bude doplněno v některém z pozdějších vydání.  

1) Obsah a předmluva Lee Carrolla

2) Kdo jste?

3) O autorce, Monika Muranyi

 

Kniha má 288 stran.
 

                                                 Jak knihu koupit, objednat:

 

Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít  níže uvedenou zvýhodněnou cenu.
 
V mailu uveďte, prosím,
název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu. Slouží to také k tomu, když nastane případ, že jste nedostali od pošty lístek s oznámením zásilky. Budeme vás moci informovat asi 3 dny předtím, než by pošta zásilku vrátila (dostáváme elektronické oznámení, že zásilka bude vrácena.

A v případech, kdy zásilka obsahuje více knih a je odesílána jako balík do ruky vás pošta vyrozumí o dodávce smskou.

Cena
Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím
cena zvýhodněná, ve výši 330,- Kč 
(základní maloobchodní cena knihy je
370,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám pošta  poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě  je bez poplatků

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,.

Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Doprava
Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty

1 knihu zašleme jako doporučenou zásilku.
2 knihy jako doporučený balíček - Knihy po zabalení přesahují o 1 cm limit pro doporučený dopis
3 knihy a více jako balík do ruky.

Poštovné a balné pro 1 knihu Lidská duše odhalená  je 70,-Kč,
Poštovné a balné pro 2 knihy Lidská duše odhalená je 105,-Kč
Poštovné a balné pro
3 a více  knih Lidská duše odhalená je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky)

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné a balné zdarma.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. i při současném objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje.

Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Knihy od slovenského nakladatelství obdržíme v příštím týdnu, pravděpodobně ve čtvrtek, 25.5. 2017 a následně je můžeme začít rozesílat. Výdej ve výdejně bude možný další den po dodání knih ze Slovenska. Každého z vás, kdo již bude mít knihu zaplacenou, uvědomím mailem.

Zájemci o knihu ze Slovenska

Pokud jde o naše přátele ze Slovenska, tak tentokrát prodej pro ně neřeším, výhodněji knihu nakoupí v domácích podmínkách, přímo od nakladatelství Citadella, především vzhledem k mezinárodnímu poštovnému při nákupu u nás. 

Samozřejmě,. chcete-li spojit nákup této knihy s nákupem dalších Kryonových knih, pak jde o jinou situaci a poštovné ve vztahu k více knihám (v přepočtu na 1 knihu) je výrazně ekonomičtější.

V tom případě napište a sdělím vám přesně, jak by to v tom kterém konkrétním případě bylo.

 

Krásné dny a inspirující četbu

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová  a český Kryonův tým -http://kryon.webnode.cz/ 

 

Vyhledávání