Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Áriové Poselství od Áriů k uvolnění kódů pro služebníky Světla
Poselství od Áriů k uvolnění kódů pro služebníky Světla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Úterý, 04 Srpen 2009 16:43
Během pravidelného setkání s Árii, 28. 7. 2009, přijala Eva Puklová krátké poselství od bytostí Áriů, které se opět týká zejména České země a služebníků Světla. Při přepisu tohoto poselství jsem pod vedením Áriů doplnila ještě nějaké maličkosti, které mi byly sděleny.

Áriové hovoří:
„Drazí služebníci Světla, počínaje dnem 28. září 2009 – svátkem Sv. Václava, dojde k postupnému uvolňování zcela nových a velmi specifických energií a kódů. Prosíme Vás, služebníky světla, abyste tyto energie a kódy přijali během tohoto podzimu a to nejpozději do zimního slunovratu 2009.

Po tomto zimním slunovratu budete tyto energie a kódy velmi potřebovat. Přijde další světelná vlna, která opět odkryje velké množství témat, která si mají lidé uvědomit. Začnou se vynořovat ty záležitosti, které doposud byly zcela skryté a tzv. zavřené.

Uvědomíte si hlavní linii svého života, přijmete zcela vedení své Duše a následování vůle Boží. Do zimního slunovratu jste se zabývali zejména očistou sebe sama, svých vlastních témat a energií a udělali jste obrovský kus práce, za kterou poděkujte sami sobě, a za kterou Vám také děkujeme my všichni, kteří s Láskou a nadšením přihlížíme Vašemu láskyplnému konání ve 3. dimenzi.

Zimním slunovratem 2009 skončí fáze, kdy jste se připravovali na výkon služebníků Světla. Od této chvíle se stanete již výkonnými služebníky Světla, zářiči Lásky a majáky Světla pro své blízké a ostatní, s kterými přijdete do styku. Láskou a Světlem, které nesete, začnete usměrňovat své okolí, neboť mnoho lidí bude Vaši pomoc potřebovat. Vy budete služebníky Světla, vy budete tou Láskou, kterou budete vyzařovat a vše kolem vás se díky tomu bude moci měnit. Budete takovými řetězovými průvodci energie Lásky.

Neboť jak jinak přejít do Světla, než skrze energii Lásky…?

Tedy nezapomeňte, naši milí, přijmout tyto specielní kódy do zimního slunovratu, abyste úspěšně zakončili přípravnou fázi a stali se plně funkčními služebníky Světla.“


Přijala: Eva Puklová, 28. července 2009
Přepsala a doplnila: Chantée

Poznámka: Přijímání těchto kódů budeme dělat skupinově na některém podzimním semináři Evy Puklové.
 
 

Vyhledávání