Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Poselství hvězd na pátek 9. června - Veronika Navrátilová
Poselství hvězd na pátek 9. června - Veronika Navrátilová PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 09 Červen 2017 07:38

Pátek bude jednoznačně patřit znamení Střelce i planetě Jupiter, jeho vládci. Půjde tedy o znásobený vliv. A teď je otázkou jestli vliv dobrý nebo špatný. Odpověď je jasná – mimořádně dobrý, takže můžete jásat:). Nejprve krátce po třetí hodině odpoledne nastává úplněk ve znamení Střelce. Děje se tak nedaleko od planety Saturn a úplněk přináší vždy zvýšené napětí, ale protože je Střelec díky svému pověstnému nadhledu vůči stresu z velké míry imunní, ve finále bude tento úplněk pozitivním jevem, jenž nám vlije do žil novou energii, naději a optimismus.

A to i díky již zmíněnému Jupiteru, velkému ochránci a planetě štěstí. Jak se dostává do hry Jupiter? Způsobem mimořádným – po dlouhých čtyřech měsících ve zpětném chodu se v pátek po 16. hodině otáčí vpřed! Planeta je to relativně velmi pomalá, tudíž nemůže jít o start raketový a proto nečekejte žně ihned, nicméně den ode dne bude jeho tempo nabírat na síle. Během retrográdní fáze jsme mohli o některých věcech v našich životech zapochybovat, ať už vědomě nebo nevědomě. Protože je Jupiter ve Vahách, témata, v nichž jsme ztráceli naději, se mohla týkat spravedlnosti, partnerství nebo dokonce smyslu života.

Počínaje pátkem se tyto, ale i další témata budou rovnat podobně jako listy květiny po dlouhé době zalité. Postupně znovu zahlédneme světlo na konci tunelu, začneme se k němu více a více přibližovat až se tunelu přestaneme obávat a vystoupíme z něho na širou sluncem zalitou pláň. Ta radost, energie, naděje a optimismus, co do nás díky tomu vstoupí...Jeden krok ze tmy tím správným směrem a najednou začne mnoho věcí znovu dávat smysl, ať už jde o vztahy nebo zodpovězení našich vnitřních otázek. Jupiter je také planetou hojnosti a jeho otočka tak zafunguje blahodárně všude tam, kde jste mohli dočasně strádat nebo stagnovat a to včetně záležitostí finančních.

Díky Bohu za tento velkorysý a překrásný vliv!

Zdroj: facebook, astroložka Veronika Navrátilová

 

Vyhledávání