Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti KRYONOVA KNIHA 11 - NADZVEDÁNÍ ZÁVOJE
KRYONOVA KNIHA 11 - NADZVEDÁNÍ ZÁVOJE PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 27 Červen 2017 21:53

Milí přátelé,

s radostí vám sdělujeme, že ve středu. 28. června, vychází další kniha z řady Kryonových knih:

                                          Kniha 11 - Nadzvedání závoje
                                                          aneb
                                           Apokalypsa v novém světle

alt

Je to již jedenáctá Kryonova kniha a svým způsobem je velice symbolická. Možná již to sami vnímáte při uvědomění si toho jejího čísla – 11. Je to významné číslo, které Kryon často zdůrazňuje a uvádí v souvislosti s transformací lidské bytosti na naší planetě, Zemi. Číslo jež nese v sobě energii s vibraci osvícení. Osvícení znamená, že došlo ke změně vědomí dané bytosti, tedy, že taková bytost se jednak tzv. probudila do vědomí duchovnosti života, že dochází a došlo k rozšiřování vědomí a tedy, že bytost nadzvedá onen pověstný závoj zapomnění nebo jinou terminologií řečeno, že rozevírá závěs zapomnění. Na pojmenování nezáleží, podstatné je, že tady máme člověka, který se „probudil“, je v nějaké míře „osvícen“ a „nadzvedá závoj“. neboli ze svého vědomí odstranil a dále odstraňuje to, co ho odděluje od plného vědomí sebe sama, od spojení se se svou božskou tvořivou silou, od hlubšího poznání zákonitostí Stvořitele a uvědomění si těchto sil a principů jako svých vlastních. Přičemž to vše umožňuje, aby se vědomí a vůbec celé bytí člověka naplňovalo energiemi s vibrací světla a lásky, což v celém komplexu změn způsobuje, že se mění jeho chování a vztah k dalším, nejen lidským bytostem na planetě.

Kniha 11 – Nadzvedání závoje mezi nás přichází v době, kdy již toto nadzvedání započalo a mnoho lidí na planetě začalo vstupovat do mnohem širšího uvědomění, které pak vyzařují a ovlivňují své okolí, lidstvo a planetu vůbec. Pod tímto vlivem dochází k další eskalaci napětí v geopolitickém uspořádání tak, jako i v životech jednotlivců, neboť starý vládnoucí systém, který tím začal odcházet, vnímá ten svůj konec a čím více nás se probouzí, tím agresivněji vystupuje.

A tak Kryon v této knize pokračuje ve výuce lidstva, studentů vyššího způsobu života o všem tom, co nadzvedání závoje obnáší, aby se člověk jdoucí po této duchovní cestě skrze různá vnitřně zažívaná uvědomění dál posouval do vyšších vibrací a docházelo tak i ke zvyšování aktivace jeho DNA. Takovýto člověk pak ve svém praktickém životě posléze uchopuje různé nově nabývané vlastnosti a schopnosti, v životě se mu začíná více dařit a svým příkladem je tím skutečným majákem světla na Zemi. Lidé vidí, že má schopnost ovládat své zdraví, že žije radostněji, vnější události na něj nepůsobí, že jej prakticky nic nestresuje a náročné situace, které běžného člověka „starého typu“ vystresují, či až způsobí depresi, překonává snadněji, bez emocionálních reakcí, a řešení mu přichází „v ústrety“ (to pochopitelně zvl. tehdy, když si dokáže uvědomit, co taková situace mu zobrazuje, jaká je jeho role v tom i z akášického hlediska nezpracovaných energií a přijme svou odpovědnost). Vše to a řada dalších skutečností se pak zhmotňuje ve výrazně zdravější buněčné tělo a i delší, mnohem delší fyzický život.

Kniha Nadzvedání závoje obsahuje sedmnáct kapitol, jakož i předmluvu Lee Carrolla a jeho delší úvodní vstup, text, což lze také považovat za samostatnou kapitolu. Nechybí ani předmluva překladatelky.

V úvodním textu nám Lee Carroll vypráví o svých zážitcích z různých cest a o poznáních, která i při nich uskutečnil. Vyznává se ze svého vztahu k lidstvu, k míru, i k této své duchovní práci. Velice zajímavá je stať, kde se vyjadřuje ke zdravotnímu stavu Američanů a kvality stravy v USA, obojí v porovnání s Evropou a Evropany. Znovu, což zřejmě bude muset dělat ještě vícekrát, vysvětluje roli a negativní, limitující význam strachu na vývoj situace a života na Zemi. Lidská psychika má často velkou setrvačnost a odstupování od strachů vklíněných do vzorců lidského chování může být pro mnohé velmi těžké a pak pod vlivem toho mají dojem, že se na planetě nic nemění apod.

V dalších kapitoláchse zastavuje u našeho lidského zobrazování si Boha k obrazu svému, když Boha tzv. polidšťujeme skrze své lidské vědomí a dosažené poznání a tím vše poměřujeme, hodnotíme. Nejsme sto si uvědomit, představit věci, které neznáme. To až teprve, když se dostatečně probudíme a vstoupíme svým vědomím více do kvantovosti a interdimenzionality. Pochopíme pak i vyjasňovaný význam trpělivosti, nutné vlastnosti a podmínky pro kvalitní synchronicitu a radostný, úspěšný život.

Několik kapitol je věnováno roli a úloze Židů na planetě a oslovuje vyznavače všech hlavních náboženství na planetě a připomíná jim hl. smysl jejich učení a že tak mohou přispět k růstu.

V knize také nalezneme dvě kapitoly s jeho channelingy předávanými v OSN, kde se věnuje práci této staré organizace založené pro pro zajišťování míru a spolupráce mezi národy.

Nevynechává ani stať o vnímání dobra a zla a hovoří zde o roli ega, a vysvětluje tzv. vyrovnané ego. Hovoří o tom, kdo je pracovník světla, jaké má vlastnosti, čím se projevuje, a připomíná tu velkou sílu, kterou v sobě máme s níž můžeme dosáhnout sebeuzdravení (když už došlo k nemoci). Můžeme se s Kryonem ponořit do témat o potřebě a nutnosti se spojit se svým VJ, o omlazení, o možnosti vzít si různá mistrovství ze své akáši, z minulosti, ale i z budoucnosti.., o spolutvoření atd. O všem tom, jak dosáhnout či co je třeba k dosažení Mistrovství sebe. Dále pak také o posílání světla, což je skutečnost, která se mezi lidmi hodně diskutuje a přístupy k tomu jsou velmi rozličné. O potravě, alergiích, souvislostech s pěstováním, chovem, chování ke zvířatům, konzervováním potravin. O očkování, zmiňuje se o akupunktuře, využití meridiánů, i to, že s rozvojem vědomí a sebeuvědomění dojde na změny v přístupu k léčení. Zvlášť zajímavě vyzní téma počátku lidského života a s tím spojené téma jeho umělého přerušení před narozením.

A je v knize obsaženo mnoho dalšího poznání umožňující nám výrazně více rozzářit naše bytí, naše energie, tak abychom vyzařovali mnohem více světla a lásky. Mnohem více porozumění a úcty k životu jako takovému, jako i ke každému projevení života.

A dovolím si toto povídání skončit citátem z knihy:

Kryone, kdy nám předáš nějaké nové věci? Pokaždé, když tě slyšíme, je to stále o tomtéž. Jiná slova, jiná podobenství, jiné metafory, jiné příběhy. Ale vždycky je to stejné.“ Uzavřu s vámi dohodu, lidské bytosti: až plně aplikujete to, co vám předávám už 16 let, přesunu se k něčemu novému. Mé poselství je o mistrovství. A až mistři povstanou a vytvoří Nový Jeruzalém, já se přesunu do další fáze. Až se to stane, budu vás všechny oslavovat ještě víc než teď.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE A na malou "ochutnávku"  knihy se můžete podívat ZDE .

Kniha má 360 stran.

Jak knihu koupit, objednat:


Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.


V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 370,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 410,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám Česká pošta poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska doplňuji cenu v eurech – 14.40 €. (v návaznosti na kurs banky FIO, 27.6. 2017. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, kterou vám dle aktuálního kursu sdělíme.). Podrobnosti k zasílání na Slovensko – viz níže. Předesíláme, že nový způsob dodání knih na Slovensko přepravu výrazně zlevňuje.

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předem bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Způsob dodání:

  1. NOVINKA!! S touto knihou přichází rozšíření možností dodání o služby Zásilkovny.  Z této služby vyplývají některá zjednodušení a také i zlevnění poplatku za přepravu. Vaše telefonní číslo je pro tento způsob zasílání nutné.

  2. Tradičně prostřednictvím České pošty

  3. Osobní převzetí v naší improvizované výdejně

Ad 1) Dodání knih prostřednictvím Zásilkovny:

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné a balné: 85,-Kč,
případná dobírka: + poplatek
15,-Kč

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu:
Zásilkovné a balné:125,-Kč,
případná dobírka: + poplatek
27,-Kč
dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce.

Ad 2) Dodání knih Českou poštou

Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.


1 -2 knihy zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu 11 je 70,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy 11 je 75,-Kč

Poštovné a balné pro 3 a více knih 11 (+ případné další Kryonovy knihy)je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky – telefonní číslo je potřebné)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. při objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) a balné zdarma.

Ad 3) Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Výdej bude možný, pro zaplacené knihy, v pátek, 30.6. a v sobotu., 1.7. 2017, jakmile obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Pozn.: Vzhledem ke státním svátkům v dalším týdnu, může se stát, že ve výdejně budou dovolené a mohlo by být i některý den zavřeno. Každého objednatele budeme informovat individuálně o situaci a možnostech převzetí knih.

Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předembankovním převodem na účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky vč, i variabilního symbolu (VS). Platba se provádí v eurech, abyste byli ušetřeni bankovního poplatku za konverzi eura na Kč. V případě, že byste platbu prováděli skrze slovenskou pobočku FIO banky, pak není žádný bankovní poplatek (ZDE).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Ad 1) Dodání prostřednictvím Zásilkovny:

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné a balné: 120-Kč (asi 4,70 €)
případná dobírka: + poplatek
15,-Kč (asi 0,60 €)

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu kurýrem:
Do 1 kg:Zásilkovné a balné:150,-Kč (asi 5,85 €)

Do 2 kg: Zásilkovné a balné:165,-Kč (asi 6,45 €)

Do 5 kg:Zásilkovné a balné:195,-Kč (asi 7,60 €), tady ale cena knih již může překročit hodnotu 2.000,-Kč, takže doprava by byla zdarma.

případná dobírka: + poplatek 27,-Kč (asi 1,05 €)
dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce.

Ad 2) Dodání knihy Českou poštou


Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 195,-Kč (asi 7,60 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného přepočtená na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Poštovné a balné pro 2 knihy 11 je 250,-Kč (asi 9,75 €). Na 1 knihu to je asi 4,87 €
Poštovné a balné pro 3 knihy 11 je 255,-Kč (asi 9.95 €). Na 1 knihu to je asi 3,30 €
Poštovné a balné pro 4 knihy 11 je 260,-Kč tj. asi 10,15 € neboli asi 2,53 € na 1 knihu

I na Slovensko můžeme dodat knihy na dobírku. K ceně zásilky pak je třeba počítat s dalšími dvěma poplatky za tuto službu. A to České poště ve výši přibližně 1 € a dále pak také Slovenské poště ve výši 3-4 €, které Slovenská pošta vybírá při dodání.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu a druhu Kryonových knih.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/

A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Zatím jsme měli možnost si přečíst prvních 6 Kryonových knih a také, dá se říci, „v předstihu“, Knihu 12 o podstatě a možnostech naší DNA. Těm, kteří zatím příliš Kryonovo učení neznají doporučujeme pro zorientování, kromě níže uvedených informací, články na webu o Kryonovi a Lee Carrollovi a také článek "O Kryonovi a učení, které lidstvu přináší"

Knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 – 3 (ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE, ZDE a ZDE), které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 (ZDE, ZDE nebo ZDE a ZDE) pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů, které čtenářům nenásilnou formou předají duchovní moudrost využitelnou ve fyzickém životě a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem (ZDE nebo ZDE) se vrací zpět k charakteru knih 1-3 a přináší pokračování učení, ovšem „level“ se zvyšuje, předpokládají se již určité znalosti a také již nějak více otevřené vědomí, které umožní uchopení uváděných hlubších informací k souvislostem fyzického a duchovního resp. Energetického života. Kniha se zabývá duchem lidské bytosti, spojením s Bohem, lidskou biologií a jak ji vědomě ovlivňovat (zatím tak činíme nevědomě mnoho si tak neprospíváme), hovoří o vzestupu lidstva, indigových dětech, pojednává také o globálních skutečnostech v rámci channelingů pro OSN, jakož i obsahuje celkem rozsáhlou část o tvořivém záměru, o tom jak při jeho manifestaci ve hmotě spolupracovat s Bohem tzn. hovoří o spolutvoření a pak také větší počet otázek a odpovědí. Kniha velmi potřebná pro scelování námi postupně získávaného úplnějšího duchovního poznání podstaty života a naší existence na planetě Zemi. Kniha velmi potřebná pro scelování námi postupně získávaného úplnějšího duchovního poznání podstaty života a naší existence na planetě Zemi.

Kniha 7 – Dopisy z Domova (ZDE nebo ZDE) – nás vrací, vede, k ujasnění si naší podstaty. Hovoří o tom, že sice „nosíme šat ušitý z našich hmotných těl“, ale že naše podstata je duchovní, že jsme andělé, kteří předstírají, že jsou člověk. Jak nám často říkává Kryon. I přesto, že dlíme ve fyzických, buněčných tělech, jsme trvale propojeni s naším skutečným DOMOVEM, tím za závojem a s RODINOU. Máme možnost si tohle uvědomit, vcítit se do vědomí našich Vyšších já, Zlatých Andělů, do vědomí sene. Kniha také vypráví o postupu lidské společnosti v čase, s čím se potká a hovoří o přechodu do nového milenia. Což jsou zdánlivě skutečnosti již překonané, ale jen zdánlivě. I přesto, že jsme tímto milníkem již prošli je třeba pochopit mnohé skutečnosti, které obrazec doplní a ucelí. A pak teprve vzniká hlubší duchovní poznání a „zvědomění“. Dále pak se v knize seznámíme s dalšími poznáními o planetě Zemi, o krystalické i magnetické mřížce. Ale také, později v knize, o mřížce kosmické. A dlouholetá spolupracovnice Lee Carrolla, Peggy Phoenix Dubro, se s námi podělí o své poznatky k využití kosmické mřížky. Velmi důležitá pasáž je ta o vztahu Světla a Temnoty. Již jen kvůli této pasáži stojí za to si knihu pořídit. Vždyť to bylo to základní, co nás přivedlo ke zkoumání hlubin života, zvl. Toho svého. A v knize je také část s channelingem pro pracovníky OSN a také Židy. Kniha, která by neměla chybět v knihovničce žádného pracovníka světla...:).

Kniha 8 – Překročení milníku (ZDE nebo ZDE) nás již zavádí do doby překračování milníku roku 2000. Do doby zcela nedávné. Seznamuje nás se všemi souvislostmi a dále pak je polovina knihy věnována fenoménu ČAS a práci s ním. Podstatnou částí je hluboké dovysvětlení duchovního i lidského významu příběhu Michaela Thomase z knihy 5 – Cesta domů. Úplná hloubka příběhu nemohla být sdělena v době vydání knihy 5 s ohledem na vyspělost lidského vědomí v daném čase a tedy v zájmu správného pochopení a uvědomění. A v knize jsou pak rozpracována další témata jako např. o vědě, kam se posunula, co je před ní, ale i informace o tom, jak se naplňují skutečnosti, které Kryon říkal ve svém poselství v OSN.

V knize 9 – Nový začátek (ZDE nebo ZDE) – pokračuje učení o interdimenzionalitě a čase. A jsou rozebírány další aspekty života lidské bytosti ve vyšších energiích. Je zde informace a zamyšlení nad událostí 9/11 (destrukce „Dvojčat“ v NY), jakož i Kryonovo sdělení. Také najdeme vysvětlení tolik lidmi probíraného fenoménu „dvojpaprsku“, k němuž lidé „vypracovali“ řadu teorií; dále jsou rozebírány lidské strachy a speciálně také strach z temných entit, pak také vztah světla a temnoty. A rovněž tak světelné tělo a vstup lidské bytosti do světelného těla.

Kniha 10 – NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ (ZDE nebo ZDE) – navazuje na knihu 9 – Nový začátek, když již i svým názvem jakoby naznačovala, že se něco změnilo a že se lidstvo posunulo do jiné doby, do nové doby.

Vysvětluje nám charakteristiky této naší nové doby v situaci, kdy stále souběžně existují i ty staré energie a jim odpovídající společensko-politická a ekonomická uspořádání a chování vlád, elit i většiny lidových mas. Podává v těchto souvislostech odpověď na nejčastější otázku současnosti: „Proč se děje to, co se děje? Proč je ve světě stále více chaosu a nepřátelství? Proč nevidíme ty nové vztahy apod.?

Tato doba již je o silném uvědomování a odhalováni. Nelze již být váhavý. A někteří brání své postoje, přičemž každý takovými prostředky, jaké má k dispozici. Je to bitva starého proti novému, vč. i o chápání Boha. Kniha též napomůže v chápání naší interdimenzionality a pochopení toho, co tvoří naše mistrovství, jak toho dosáhnout. Jinou významnou kapitolou je část o naší sebeúctě, jinak řečeno také o sebelásce. O frustraci pracovníků světla. Což jsou skutečnosti, které sužují řadu současných lidí a brání jim v žití harmonického, radostného života. V knize také najdeme kapitolu o spolutvoření. Dalším tématem, který Kryon v knize rozpracovává je např. co to je vlastně vzestup. Hovoří o tom, jak vzniká či probíhá vývoj. O spojitosti postupu vývoje a moudrosti odhalení, ale i svobodné vůle. O roli Boha, kterého se mnozí dovolávají. V neposlední řadě je třeba zmínit, že kniha obsahuje rozsáhlou kapitolu Otázek a odpovědí na řadu témat v níž si praktický každý přijde na tu „svou“ otázku.

Kniha 12 – Dvanáct vrstev DNA (ZDE nebo ZDE) , která vyšla jako první Kryonova kniha v ČR, a jež je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. O čem tato kniha je zřejmé již ze samotného názvu – o naší lidské DNA, základu našeho fyzického života. Není to však práce vědecká, pojednávající o biochemii DNA a biochemických souvislostech, ale je to plně kniha ezoterická a takto i k DNA přistupuje. Odhaluje ji jako elektromagnetické informační kvantové pole, které je spojeno s biochemickou naší dvojšroubovici a které je jejím řídícím elementem. My sami si DNA systematicky programujeme a v jistém rozsahu měníme, jelikož skrze ono informační pole a jeho spojení s naším vědomím neustále na DNA působíme. Všechny aspekty toho jsou v knize vysvětleny a lze říct, že uchopením těchto poznatků získává čtenář moc nad sebou, stává se, resp. může se stát mistrem svého života, jeho vědomějším tvůrcem. A dále pak, což velmi důležité a neopominutelné – kniha pomáhá více otevřít vědomí již nějak probuzeného a vědomějšího člověka na vyšších vibracích kvantovosti, kvantovému vnímání skutečností života.

Kniha - Lidská duše odhalená ( ZDE nebo ZDE ) je samostatnou knihou, mimo chronologickou řadu Kryonových knih. Jde o tématickou knihu, kdy ze všech dostupných, i neveřejných Kryonových sdělení, spolupracovnice Lee Carrolla, Monika Muranyi vypsala veškeré pasáže, které se týkaly lidské duše či jsou nějak spřízněné. Knihu pak s ní sestavoval Lee Carroll, který při zpracovávání knihy ještě doplnil další informace, které za tím účelem převzal od Kryona. Velmi užitečná kniha s duchovní hloubkou.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání