Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Společné akce VÝZVA - Společná meditace za "Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti"
VÝZVA - Společná meditace za "Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti" PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 24 Září 2017 15:56

Milí přátelé,

jistě jste si všimnuli, že se v poslední době množí ve společnosti a tedy i na internetu zmínky o slovanských kořenech našich národů, o bohaté a dlouhé historii Slovanů – (vždyť dnešek je 3. dnem roku 7.526 Slovanského kalendáře) - , o tom ale také, jak byli Slované postupně v historii umlčováni, jak je snaha určité části světa Slovany si neustále podrobovat. Je to takové pozvolné probouzení ducha národa a naší spjatostí s naší hlubokou historií v historicky významné době přechodu na vyšší typ lidské společnosti, společnosti míru.

My si opravdu potřebujeme na vnitřní úrovni uvědomit naše kořeny a spojitosti, chceme-li se umět bránit agresivitě starého systémureprezentovaného, obecně, západními vládamia jejich politikou. Tou politikou jíž se naši politici více nebo méně podřizují a pokud nic neuděláme, pokračovali by. Postupně v čase by to znamenalo naše vymazávání z dějin, z existence a stále větší podřizování.

Slované mají v současné etapě velkou roli ve vyvažování světla a temnoty v Evropě, potažmo na planetě. My se nesmíme dát pohltit, abychom pak mohli svou silnou, sebeuvědomělou, sebeuctívající světelnou energii vyzařovat do evropského prostoru a pomohli tak občanům západního světa se probrat a osvobodit z pod nadvlády temnoty, jak mnozí říkají Kabaly, iluminátů apod. Ale na názvech nezáleží. Prostě z područí lidí, kteří své vědomí udržují záměrně v temnotě a s touto energií pak vytvářejí násilí, zlo, dobývání, podřizování, manipulace až po vraždy a války atd. To vše ve jménu svého panství, nadvlády nad světem, lidstvem. A pro své bohatství.

A proto jako skvělá příležitost nejen k probouzení ducha slovanství v naší společnosti a uvědomění si svých kořenů, ale rovnou i jako příležitost k posílení Slovanství a Slovanů v tomto složitém dnešním světě zmítaném různorodými proudy energií v rámci celého transformačního procesu, přichází výzva ke společné meditaci za "Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti" která zazní přibližně asi v polovině vynikajícího rozhovoru Miroslava Zelenky na internetové TV Cesty k sobě.

"Miroslav Zelenka, Posílení egregoru slovanství a pozitivní vize budoucnosti" - 58 minut

Poslechněte si, prosím, tento skvělý rozhovor, kde Miroslav Zelenka výborně odpovídá, zvl. v první části, na sadu zajímavých otázek k vesmíru, galaxii, ale i pochopitelně k člověku a jeho růstu, transformaci. Lze se z jeho podání mnohé, aspoň základním, stručným  způsobem dozvědět.

Vysílání meditace lze sledovat 10.10. od 21:00 hod na Svobodném vysílači, kliknout pak v levé části webu na tlačítko s názvem  Živé vysílání.

Text meditace, resp. meditace jako takové, která pak bude 10.10. vysílaná on-line na Rádiu Svobodný vysílač (SVCS) je ZDE,  Proč je vhodné si meditaci stáhnout se dozvíte z rozhovoru.

Miroslav Zelenka napsal také krátkou předmluvu k celé této záležitosti, kde pěkně, srozumitelně, vše vysvětluje, vč., i pojmu egregor. Doporučuji si to přečíst. Naleznete na jeho webu ZDE.

Děkujeme za vaši účast v meditaci.

 

Vyhledávání