Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou KRYONOVA KNIHA 13 - REKALIBRACE LIDSTVA
KRYONOVA KNIHA 13 - REKALIBRACE LIDSTVA
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 19 Říjen 2017 17:18

Je již zažitou tradicí, že přibližně každé 3 měsíce vychází další Kryonova kniha. Je začátek října a nakladatelství Wikina ve spolupráci s Kryonovým českým týmem přináší na český knižní trh všem fanouškům Kryonova učení a pochopitelně vůbec všem lidem v Čechách i na Slovensku, již

                                          13. Kryonovu knihu – Rekalibrace lidstva.

Základní popis knihy

Tato kniha nás posouvá v čase o dalších pár let dál k naší současnosti. Zahrnuje období od ledna 2012 do února, resp. května 2013. Tzn. období, kdy se lidstvo blížilo k onomu historicky známému mezníku v prosinci 2012, kdy Vesmír „měřil“ kvalitu naší energie, jež dala signál, že lidstvo poprvé v dějinách planety Země, jako celá civilizace, se nevydá po staré, zažité cestě ke svému zániku, jak to předešlé 4 civilizace učinily a zanikly, ale že se vydá do neprozkoumaného, nenavyklého a neznámého prostoru života. Do prostoru, který má být tvořen intuicí a láskou, nikoli zvyklostmi a strachem. Což je cesta namáhavá a velmi dobrodružná, která vytváří ve svém průběhu mnoho chaosu, ale i mnoho strachu a velkého protitlaku ze strany vládnoucí energie na planetě, energie temnoty. Té energie, která udávala tón všemu, co se na planetě odehrávalo. Té energie na jejímž podkladě byla utvářená moc a celý společensko-politický systém, neboli matrix. Což jsou vše skutečnosti, které neprobuzenou část lidstva děsily a stále děsí, protože jsou nadále plně propojeni s tímto matrixem a strach a automatické podřizování se systému je jejich navyklým způsobem žití. Nemají otevřené poznání, uvědomění o své odpovědnosti za sebe, za své činy vč. i svých emocí a pocitů. Svou sílu, tvořivou sílu své energie, plně odevzdávají systému a jeho vládcům a dá se i říci vlastníkům.

My začínáme otevírat stránky 13. Kryonovy knihy právě tam, v tom období, kdy se to vše lámalo a vznikalo to potřebné kritické množství světelné energie, energie srdcí lidí, kteří vyzařovali jak již vyšší vyspělost, otevřenější vědomí, ale také i touhu po míru na planetě. Ale to byl jen začátek.

A v této době, kdy energie již vykazovaly silný potenciál, že to lidstvo dokáže, přichází Kryon s mnoha informacemi o tom, co vše bude v dalším čase potřebné v životě planety i lidstva změnit, aby ten sen o planetě míru se stal skutečností. A to je hlavním posláním této nádherné knihy.

Podrobnější popis knihy

Po úvodním slovu Lee Carrolla v němž jednak krátce rekapituluje svůj život, v čem vyrůstal, co na něj mělo vliv a jak se pak dál setkával s rozšířenou pravdou, vyslovuje různé úvahy i otázky, dost se věnuje galaktickému zarovnání a Mayskému kalendáři a proroctvím starodávných, pak již přichází na řadu 1. kapitola z celkem 14 a Kryon dostává slovo, aby nás provedl nejdůležitějšími změnami, které na planetě musí nastat, aby na Zemi byl vybudován nový životní systém. Jak říká, musí dojít k tzv. rekalibraci čili dá se to vyjádřit, že by mělo dojít k vytvoření nového přístupu k mnoha skutečnostem, k vytvoření takových podmínek, že různé procesy na planetě budou fungovat jinak a pochopitelně povedou k naprosté změně vlastností člověka. Vznikne postupně Nový člověk. A to vše dohromady ve svém výsledku v pozvolné evoluci vytvoří to, co bylo na počátku – sen o planetě míru.

Budeme v knize postupně procházet problematikou jednotlivých, těch hlavních „rekalibrací“ - rekalibrací energie, dozvíme se, co nová energie přináší. Ponoříme se také do hlubšího poznávání života, jeho možností, ale tím i možností nás samých, které jsme dosud nerozpoznali a jsou jakoby před námi skryté, ač plně připravené k využití. Poznáme tak trochu, laicky, fyziku života.

Ale nejen se budeme seznamovat s různými duchovními či fyzikálními principy, ale Lee Carroll nás v jedné samostatné kapitole zavede přímo až do středu, do hloubky, channelingu. Jakoby se s ním vydáme na výlet za „závoj“, když s námi bude sdílet vše, co zažívá, když je plně propojen a přijímá zprávy od Kryona.

Kryon nám také bude vyprávět o vesmíru a v rámci toho také o tom, co nelze vynechat o čase, poví o magnetismu, magnetickém poli a souvislosti s lidským vědomím, s energetickým polem naší DNA, ale také s magnetismem Slunce, galaxie apod. Dozvíme se o podstatě tzv. černé díry, která není tím, zač ji pokládá současná věda. Důkladnou změnou musí projít náš pohled na tmu a světlo. Když vše kolem těchto dvou základních energetických kvalit dostatečně pochopíme a přizpůsobíme se tomu, způsobí to další nárůst světelného potenciálu na planetě a postupné vytvoření rovnováhy tmy a světla v prostředí, kde bude převaha světla. Vnějším projevem budou zásadní změny ve společnosti. Ve všech sférách života. Vzniknou plně nové systémy financí, politiky, zdravotnictví, energetiky atd.

Jistě to znáte. Každý jeden z nás se to naučil a s tím žije, pokud je více ještě svázán s životem starého systému. Na vše často odpovídáme, že něco musíme resp. že bychom měli, protože... A ano, všechna tato měli bychom musíme podrobit výhni transformace, prozkoumat, ověřit si jak souzní s vhodnou energií a požadavky na vyšší styl života a vše změnit. Přepsat v sobě tato energetická nastavení, která nás nutí jednat dle těch starých „Měl bych, měli bychom“... Nechybí v knize ani části o svobodné vůli a jak se v této době mění, v čem spočívá její rekalibrace, ale také, jaké změny v kvalitě života lidstva nastávají, když k ní najde správný přístup.

V jiné části knihy se dozvíme o tom jak je v procesu transformace a rekalibrací zapojená i Gaia. Jak je lidská bytost, lidstvo, s Gaiou propojená, jak Gaia s naším vědomím spolupracuje a tedy jak odráží to, kam směřuje člověk a jak nám Gaia v celém tom procesu je nápomocná.

Velmi důležité jsou až tři kapitoly knihy, které pojednávají o rekalibraci sebe. Na desítkách stran projdeme všechna možná zákulisí sebe a navazujících problematik. Dojde na výklad energií, krystalické mřížky a dalších skutečností, zvl. pak pojmenování toho nejdůležitějšího, co je třeba změnit, rekalibrovat, sebeúctu. Opětovně se Kryon věnuje výkladu teorií o temných entitách, když do těchto, převážně pověr a mytologií, vnáší světlo poznání pravdy. Vysvětluje rozdíl mezi temnotou a zlem. Hovoří o smlouvách a o tom, že jsou to dynamické energie, které lze měnit.

V další části knihy se Ktyon věnuje základním lidským emocím. Dozvíme se o strachu, o zlosti, o souzení, o reakcích, ale také o egu.

V jedné z posledních kapitol se zabývá otázkou „proč jsme tady“. Co je cílem naší zkušenosti na Zemi, že s tím vším souvisí také výrazné změny DNA , změny v krystalické mřížce a jejím způsobu komunikace s lidským vědomím a vše to vyústí ve změnu lidské povahy. V neposlední řadě budeme v knize studovat lidskou akášu, jak pracuje působí, jak s námi komunikuje, co nám brání v této komunikaci, kde se nachází, čím je a čím není. jak ji lze využít. Kryon vysvětluje znovu a důkladně, co je karma a co s ní. Vysvětluje také co je de facto Atlantida.

A postupně takto pak otevřeme stránky poslední, 14. kapitoly, vyvrcholení celé knihy., Je o životě, o celém to procesu a řadě jeho aspektů života od z/na/rození až po odchod z planety, neboli fyzickou smrt těla lidské bytosti a to v návaznosti, v souvislosti, s duchovní rodinou a naší existencí tam, kde jsme „Doma“, ve vesmíru. A opět se vrací k tématu temných bytostí, temných entit, ale i temných lidí. Opět máme příležitost si v hloubi sebe uvědomit o čem tato problematika vlastně je.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slovo překladatelky - ZDE A na malou "ochutnávku"  knihy se můžete podívat ZDE .

Kniha má 360 stran.

Jak knihu koupit, objednat:


Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.


V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 275,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 300,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.
A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám Česká pošta poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska doplňuji cenu v eurech – 10.65 €. (v návaznosti na denní pohyblivosti kursu. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, kterou vám dle aktuálního kursu sdělíme.). Podrobnosti k zasílání na Slovensko – viz níže. Předesíláme, že nový způsob dodání knih na Slovensko přepravu výrazně zlevňuje.

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předem bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Způsob dodání:

  1. I pro tuto knihu platí možnost dodání službou Zásilkovny. Z této služby vyplývají některá zjednodušení a také i zlevnění poplatku za přepravu. Vaše telefonní číslo je pro tento způsob zasílání nutné.

  2. Tradičně prostřednictvím České pošty

  3. Osobní převzetí v naší improvizované výdejně

Ad 1) Dodání knih prostřednictvím Zásilkovny:

Pro všechna zaslání skrze Zásilkovnu platí pouze varianta – DOBÍRKA, platba v hotovosti při převzetí zásilky. Toto opatření zavedla Zásilkovna od asi konce srpna.

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné: 100-Kč,

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Příp. vám i můžeme poskytnout pomoc, vyskytnou-li se potíže nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

2) Dodání na adresu:
Zásilkovné, doběrečné a balné:155,-Kč,
dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

3) Dodání Českou poštou při podání v Zásilkovně

Zásilkovné, doběrečné a balné:160,-Kč,

Ad 2) Dodání knih Českou poštou

Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.


1 -2 knihy zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu 13 je 70,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy 13 je 75,-Kč

Poštovné a balné pro 3 a více knih 13 (+ případné další Kryonovy knihy)je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky – telefonní číslo je potřebné, přesnou cenu sdělíme)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. při objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) a balné zdarma, rovněž doběrečné Zásilkovnmy. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je zdarma i doběrečné České pošty.

Ad 3) Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Výdej bude možný, pro zaplacené knihy, od středy, 25.10. 2017 jakmile obdržíte potvrzení o přijetí platby.


                                                 Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předembankovním převodem na účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky vč, i variabilního symbolu (VS). Platba se provádí v eurech, abyste byli ušetřeni bankovního poplatku za konverzi eura na Kč. V případě, že byste platbu prováděli skrze slovenskou pobočku FIO banky, pak není žádný bankovní poplatek (ZDE).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže)

Ad 1) Dodání prostřednictvím Zásilkovny:

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné:130-Kč (asi 5,00 €)

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu kurýrem:
Do 1 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné::180,-Kč (asi 7,00 €)

Do 2 kg: Zásilkovné, doběrečné a balné: 195,-Kč (asi 7,55 €)

Do 5 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné: 225,-Kč (asi 8,75 €), tady ale cena knih již může překročit hodnotu 2.000,-Kč, takže doprava by byla zdarma.


dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Příp. vám i můžeme pomoct, vyskytnou-li se potíže nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

Ad 2) Dodání knihy Českou poštou


Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 195,-Kč (asi 7,65 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného přepočtená na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Poštovné a balné pro 2 knihy 13 je 250,-Kč (asi 9,70 €). Na 1 knihu to je asi 4,85 €
Poštovné a balné pro 3 knihy 13 je 255,-Kč (asi 9.90 €). Na 1 knihu to je asi 3,30 €
Poštovné a balné pro 4 knihy 13 je 260,-Kč tj. asi 10,10 € neboli asi 2,53 € na 1 knihu

I na Slovensko můžeme dodat knihy na dobírku. K ceně zásilky pak je třeba počítat s dalšími dvěma poplatky za tuto službu. A to České poště ve výši přibližně 1 € a dále pak také Slovenské poště ve výši 3-4 €, které Slovenská pošta vybírá při dodání.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) sníženo o odpovídající hodnotu českého vnitrostátního poštovného. Balné je zdarma. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je snížená i cena doběrečného o odpovídající úroveň poplatku České pošty. Neboli je poskytnuta stejná úroveň slevy.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu a druhu Kryonových knih.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/

 

                            A velmi krátce k předchozím Kryonovým knihám.

Těm, kteří zatím příliš Kryonovo učení neznají doporučujeme pro zorientování, kromě níže uvedených informací, články na webu o Kryonovi a Lee Carrollovi a také článek "O Kryonovi a učení, které lidstvu přináší"

Knihy lze rozdělit do dvou skupin. Jednak knihy 1 – 3 (ZDE, ZDE, ZDE nebo ZDE, ZDE a ZDE), které vlastně tvoří základní celek učení, kde hlavní důraz je položen na pochopení karmy, jejího systému, jejích energií v rámci vývoje lidského vědomí na planetě a na pochopení charakteru současné doby, doby nabízené transformace a tím možnost vystoupit z kruhu působení těchto karmických energií (neutrální implantát v Knize 1 – Konec času). A v rámci těchto prvních tří knih pak se seznamujeme i s dalšími tématy potřebnými k uvědomování si, jako např. pro nás fyzické lidi důležité téma možností přístupu k léčení i sebeléčení. Nebo např. pojednání o Temnotě a Světle, o temných silách, o strachu a o rozhodnutích založených na strachu, o vlivu emocí. O lidském přístupu k Bohu, o Ježíšovi, o vědě a jejích současných limitech, o předchozích civilizacích atd. řada dalších témat.

Knihy 4 a 5 (ZDE, ZDE nebo ZDE a ZDE) pak jsou příjemnou změnou v přístupu k představování takové náročné discipliny, jakou je duchovní moudrost. Jsou to knihy, kde se poznání zprostředkovává skrze určité metaforické příběhy, které jinak Kryon velmi rád používá ve svých poselstvích. Kniha 4 – Kryonova podobenství, obsahuje 20 metaforických příběhů, které čtenářům nenásilnou formou předají duchovní moudrost využitelnou ve fyzickém životě a Kniha 5 – Cesta domů je ezoterickým románem naplněným impulsy k uvědomování si podstaty toho, co žijeme, když se vydáme na cestu svého rozvoje a změn své osobnosti prostřednictvím poznání toho, co nás tvoří až po ten okamžik, kdy poznáváme „celou pravdu“.

Kniha 6 – Partnerství s Bohem (ZDE nebo ZDE) se vrací zpět k charakteru knih 1-3 a přináší pokračování učení, ovšem „level“ se zvyšuje, předpokládají se již určité znalosti a také již nějak více otevřené vědomí, které umožní uchopení uváděných hlubších informací k souvislostem fyzického a duchovního resp. Energetického života. Kniha se zabývá duchem lidské bytosti, spojením s Bohem, lidskou biologií a jak ji vědomě ovlivňovat (zatím tak činíme nevědomě mnoho si tak neprospíváme), hovoří o vzestupu lidstva, indigových dětech, pojednává také o globálních skutečnostech v rámci channelingů pro OSN, jakož i obsahuje celkem rozsáhlou část o tvořivém záměru, o tom jak při jeho manifestaci ve hmotě spolupracovat s Bohem tzn. hovoří o spolutvoření a pak také větší počet otázek a odpovědí. Kniha velmi potřebná pro scelování námi postupně získávaného úplnějšího duchovního poznání podstaty života a naší existence na planetě Zemi. Kniha velmi potřebná pro scelování námi postupně získávaného úplnějšího duchovního poznání podstaty života a naší existence na planetě Zemi.

Kniha 7 – Dopisy z Domova (ZDE nebo ZDE) – nás vrací, vede, k ujasnění si naší podstaty. Hovoří o tom, že sice „nosíme šat ušitý z našich hmotných těl“, ale že naše podstata je duchovní, že jsme andělé, kteří předstírají, že jsou člověk. Jak nám často říkává Kryon. I přesto, že dlíme ve fyzických, buněčných tělech, jsme trvale propojeni s naším skutečným DOMOVEM, tím za závojem a s RODINOU. Máme možnost si tohle uvědomit, vcítit se do vědomí našich Vyšších já, Zlatých Andělů, do vědomí sene. Kniha také vypráví o postupu lidské společnosti v čase, s čím se potká a hovoří o přechodu do nového milenia. Což jsou zdánlivě skutečnosti již překonané, ale jen zdánlivě. I přesto, že jsme tímto milníkem již prošli je třeba pochopit mnohé skutečnosti, které obrazec doplní a ucelí. A pak teprve vzniká hlubší duchovní poznání a „zvědomění“. Dále pak se v knize seznámíme s dalšími poznáními o planetě Zemi, o krystalické i magnetické mřížce. Ale také, později v knize, o mřížce kosmické. A dlouholetá spolupracovnice Lee Carrolla, Peggy Phoenix Dubro, se s námi podělí o své poznatky k využití kosmické mřížky. Velmi důležitá pasáž je ta o vztahu Světla a Temnoty. Již jen kvůli této pasáži stojí za to si knihu pořídit. Vždyť to bylo to základní, co nás přivedlo ke zkoumání hlubin života, zvl. Toho svého. A v knize je také část s channelingem pro pracovníky OSN a také Židy. Kniha, která by neměla chybět v knihovničce žádného pracovníka světla...:).

Kniha 8 – Překročení milníku (ZDE nebo ZDE) nás již zavádí do doby překračování milníku roku 2000. Do doby zcela nedávné. Seznamuje nás se všemi souvislostmi a dále pak je polovina knihy věnována fenoménu ČAS a práci s ním. Podstatnou částí je hluboké dovysvětlení duchovního i lidského významu příběhu Michaela Thomase z knihy 5 – Cesta domů. Úplná hloubka příběhu nemohla být sdělena v době vydání knihy 5 s ohledem na vyspělost lidského vědomí v daném čase a tedy v zájmu správného pochopení a uvědomění. A v knize jsou pak rozpracována další témata jako např. o vědě, kam se posunula, co je před ní, ale i informace o tom, jak se naplňují skutečnosti, které Kryon říkal ve svém poselství v OSN.

V knize 9 – Nový začátek (ZDE nebo ZDE) – pokračuje učení o interdimenzionalitě a čase. A jsou rozebírány další aspekty života lidské bytosti ve vyšších energiích. Je zde informace a zamyšlení nad událostí 9/11 (destrukce „Dvojčat“ v NY), jakož i Kryonovo sdělení. Také najdeme vysvětlení tolik lidmi probíraného fenoménu „dvojpaprsku“, k němuž lidé „vypracovali“ řadu teorií; dále jsou rozebírány lidské strachy a speciálně také strach z temných entit, pak také vztah světla a temnoty. A rovněž tak světelné tělo a vstup lidské bytosti do světelného těla.

Kniha 10 – NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ (ZDE nebo ZDE) – navazuje na knihu 9 – Nový začátek, když již i svým názvem jakoby naznačovala, že se něco změnilo a že se lidstvo posunulo do jiné doby, do nové doby.

Vysvětluje nám charakteristiky této naší nové doby v situaci, kdy stále souběžně existují i ty staré energie a jim odpovídající společensko-politická a ekonomická uspořádání a chování vlád, elit i většiny lidových mas. Podává v těchto souvislostech odpověď na nejčastější otázku současnosti: „Proč se děje to, co se děje? Proč je ve světě stále více chaosu a nepřátelství? Proč nevidíme ty nové vztahy apod.?

Tato doba již je o silném uvědomování a odhalováni. Nelze již být váhavý. A někteří brání své postoje, přičemž každý takovými prostředky, jaké má k dispozici. Je to bitva starého proti novému, vč. i o chápání Boha. Kniha též napomůže v chápání naší interdimenzionality a pochopení toho, co tvoří naše mistrovství, jak toho dosáhnout. Jinou významnou kapitolou je část o naší sebeúctě, jinak řečeno také o sebelásce. O frustraci pracovníků světla. Což jsou skutečnosti, které sužují řadu současných lidí a brání jim v žití harmonického, radostného života. V knize také najdeme kapitolu o spolutvoření. Dalším tématem, který Kryon v knize rozpracovává je např. co to je vlastně vzestup. Hovoří o tom, jak vzniká či probíhá vývoj. O spojitosti postupu vývoje a moudrosti odhalení, ale i svobodné vůle. O roli Boha, kterého se mnozí dovolávají. V neposlední řadě je třeba zmínit, že kniha obsahuje rozsáhlou kapitolu Otázek a odpovědí na řadu témat v níž si praktický každý přijde na tu „svou“ otázku.

Kniha 12 – Dvanáct vrstev DNA (ZDE nebo ZDE) , která vyšla jako první Kryonova kniha v ČR, a jež je již „čtením“ pro aspoň lehce pokročilé duchovně jdoucí lidi, kteří se již se základy duchovního přístupu k životu seznámili a své vědomí  již poněkud posunuli. O čem tato kniha je zřejmé již ze samotného názvu – o naší lidské DNA, základu našeho fyzického života. Není to však práce vědecká, pojednávající o biochemii DNA a biochemických souvislostech, ale je to plně kniha ezoterická a takto i k DNA přistupuje. Odhaluje ji jako elektromagnetické informační kvantové pole, které je spojeno s biochemickou naší dvojšroubovici a které je jejím řídícím elementem. My sami si DNA systematicky programujeme a v jistém rozsahu měníme, jelikož skrze ono informační pole a jeho spojení s naším vědomím neustále na DNA působíme. Všechny aspekty toho jsou v knize vysvětleny a lze říct, že uchopením těchto poznatků získává čtenář moc nad sebou, stává se, resp. může se stát mistrem svého života, jeho vědomějším tvůrcem. A dále pak, což velmi důležité a neopominutelné – kniha pomáhá více otevřít vědomí již nějak probuzeného a vědomějšího člověka na vyšších vibracích kvantovosti, kvantovému vnímání skutečností života.

Kniha - Lidská duše odhalená ( ZDE nebo ZDE ) je samostatnou knihou, mimo chronologickou řadu Kryonových knih. Jde o tématickou knihu, kdy ze všech dostupných, i neveřejných Kryonových sdělení, spolupracovnice Lee Carrolla, Monika Muranyi vypsala veškeré pasáže, které se týkaly lidské duše či jsou nějak spřízněné. Knihu pak s ní sestavoval Lee Carroll, který při zpracovávání knihy ještě doplnil další informace, které za tím účelem převzal od Kryona. Velmi užitečná kniha s duchovní hloubkou.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým - http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání