Aktualitky

42. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Česká republika, Morava

42. mise - Česká republika, Morava (17.5. - 20.5.2018)

 

Předběžný program:

čtvrtek 17.5. – 15-18 h – příjezd na ubyt., 18.30 - 19.30 – večeře, hot. Savary

pátek 18.5. – 10 – Babí lom /u Strážovic u Kyjova/, 14. – Žerotín u Strážnice

sobota 19.5. – 10 – Brdo /u Cetechovic/ - 14. – Červená hora – Ždánice

neděle 20.5. – 10 – Holý kopec /hradiště/ u Buchlovic

 

Všechna tato významná místa nám přinesou sjednocené energie mysli, ega, srdce, intuice a vyrovnání jinu a jangu. Trasa nebude náročná, Evička vybere místo na meditaci tak, aby došli všichni a ti zdatnější mohou jít ještě dál.

Ubytování máme zajištěné v překrásném místě: kemp Nivnická riviera a pokud zaplníme kemp, tak máme další místa v hotelu Savary Nivnice, kam také budeme docházet na snídaně a večeře. Nivnice je poblíž Uher. Brodu. Spojení nejlepší autem nebo vlakem do Uher. Brodu /odtud 5 km/. Vzhledem k tomu, že všude musíme jet autem /místa jsou vzdálená cca 20 km/, je dobré se domluvit na společné cestě autem a napsat mi to.

Vyplněnou přihlášku (ke stažení zde) prosím pošlete Míně Noskové, demuza@seznam.cz, tel. 777 214 872

Poselství na misi: 42 mise - Česká republika, Morava - 2018 - Poselstvi na misi.mp3

 

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Čtení z kvantového pole - Intuice je váš kompas
Čtení z kvantového pole - Intuice je váš kompas
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 20 Březen 2018 21:54

Čtení z kvantového pole přijal Jiří Lexa, 13.3. 2018

Hledáte v přílišných složitostech všechny vaše postupy na šťastný život. Držte se své intuice. Je to jednoduché. Ode dneška se zkuste řídit jen tím, jaký z dané věci máte pocit.Je to ta největší služba, kterou můžete pro sebe dnes udělat.

Nad vším moc přemýšlíte a to je většinou hra vašeho ega. Každý máte ego v jiném stavu vašeho pochopení a v momentě, kdy se jej snažíte kočírovat, tak to většinou nejde. Ono je někdy hodné, někdy rozverné, ale vždy vám v konečném důsledku připraví nějakou zkoušku. Proto dejte na první moment. Na prvních pár vteřin, kdy pociťujete něco, tak na tento pocit položte důraz. To ostatní vám jen připraví další zkoušku.

Mám zítra jet na výlet? ...pocit se dostaví např. radost, tak jej poslechnu. Mám setrvat v současné práci? ...pocit se dostaví např. sevření hrdla. No, a máte odpověď. Nebo, chci opravdu být v tomto vztahu, když se poslední roky trápím, ale vím, že by to tak mělo být a lidé by se neměli rozvádět? Pocit se dostaví např. zmatenost, nedostatek světla na konci tunelu nebo zoufalství a touha po skutečné lásce. No, tak bych měl ten pocit poslechnout.

Všechno je to o vašich pocitech, ať se vám to líbí nebo ne a to ostatní je hra vašeho ega. Jistě, s egem budete pracovat dokud budete brázdit planetu Zemi, ale právě vaše intuice vám může mnohé ulehčit a samozřejmě pomoct ve vývoji, protože vás toho čeká ještě opravdu hodně.

Poslouchejte svoji intuici a nenechte si radit někým jiným, protože vy se díky svému egu odstřeďujete a vymaňujete si právo subjektivního pohledu, což je zase jen součást vašeho momentálního vývoje a stejně tak u každého okolo vás.

Dovolte si poslouchat vlastní pocity, protože i to je jeden z vašich nenahraditelných darů, tak proč jej nevyužíváte v hojnějším počtu?

Mnoho úspěchů!

Drazí přátelé,

dovoluji si vám předat jedno čtení z pole, které jsem si nechal přijít v momentálním horečnatém stavu. Možná je to hra mého ega, ale ta horečka je úžasná celou směsicí vizí, snů, nápadů a v neposlední řadě ani informací z kvantové reality. Pokud se vám to nebude líbit, tak to nečtěte.

Jdu pokračovat v léčbě.

Jirka Lexa


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212078317450128&set=a.10201853761802627.1073741827.1140421602&type=3


www.jirilexa.cz

 

Vyhledávání