Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Akce našich přátel KRYONŮV SEMINÁŘ V PRAZE
KRYONŮV SEMINÁŘ V PRAZE
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 22 Březen 2018 20:19

alt

Drazí přátelé,

s velikou radostí vám předávám zprávu, kterou mnozí již netrpělivě očekávají. Ano, jak jsme již oznámili v závěru knihy 14 - Nový člověk, podařilo se zajistit, že si všichni budeme moci vychutnat, tady u nás, v Praze, úžasnou, láskyplnou energii Kryona: Energii s níž jsme se zatím setkávali "jen" na dálku, prostřednictvím  překladů Kryonových originálních sdělení a které pro nás všechny překládali naše úžasné kolegyně překladatelky a kolegové překladatelé.

Budeme mít také příležitost se osobně setkat s Lee Carrollem, který je tou osobou, skrze kterou Kryon, nefyzická bytost, promlouvá. Rovněž tak i s jeho hosty - Monikou Muranyi, která je je známá jako Kryonova archivářka a Andersem Holtem, hudebníkem.

Prožijeme tak 2 dny naplněné novým poznáním předaným Leem Carrollem v přednáškách, v živých Kryonových vstupech, channelinzích a také ve slovech Moniky Muranyi. Meditační atmosféru obou dnů pomůže utvářet svou hudbou dánský hudebník Anders Holte.

Celá tato nevšední událost se uskuteční ve dnech 29. a 30.9. 2018 v Praze, v divadle Hybernia.

Další informace se již ale dozvíte z  webu připraveného k této události. Najdete tam podrobné informace ke všem aspektům spojeným se semináře, zvl. samozřejmě jak zakoupit lístek, platební instrukce.

Prosíme však také o pochopení, že web je nadále ve výstavbě a v dalším čase budeme zveřejňovat další podrobnosti.  Děkujeme.

A zde je adresa webu: http://www.kryon-praha.cz/

Moc se na vás všechny těšíme!

Na viděnou přátelé, v září, v  Divadle Hybernia!

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a tým spolupracovníků

https://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání