Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Akce Společné akce Meditace na harmonizaci časoprostoru Česka a Slovenska – 26.5.2018
Meditace na harmonizaci časoprostoru Česka a Slovenska – 26.5.2018 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 23 Květen 2018 20:58

Meditace na harmonizaci časoprostoru Česka a Slovenska

Jedna z nejzásadnějších akcí tohoto roku. Prosím přidejte se, kdo můžete. Budoucnost máme ve svých rukou a budete taková, jakou si ji uděláme.

Meditace se uskuteční v sobotu 26.5.2018 se začátkem přesně ve 22.00 hodin letního času.

U této meditace je velmi důležitá přesná synchronizace kvůli přesnému načasování jednotlivých částí meditace, aby došlo k požadovanému efektu. Proto je velmi důležité zahájení meditace všemi účastníky přesně ve 22.00 hodin. Synchronizace přesného zahájení je možno dosáhnout tím, že všichni účastníci spustí meditaci v tom okamžiku, kdy jim na mobilu naskočí čas 22.00 hodin, za předpokladu, že mají na mobilu nastaveno synchronizaci času. Pokud ne, je vhodné se řídit jinými mediálními prostředky ukazující přesný čas.    

 

alt

 

Průběh meditace:

1. Uvedení do stavu rozšířeného vědomí postupy stejnými pro všechny meditace M.Z.

2. Tvorba ochranného vajíčka

3. Čištění a zprůtočňování srdeční čakry

4. Vytvoření vortexu – víru srdeční energie na území Česka a Slovenska se středem víru v geografickém středu Československa přibližně někde mezi Ostravou a Olomoucí. Každý účastník by měl být orientačně čelem k tomuto bodu a posílat energii ze srdeční čakry směrem doleva po tomto hypotetickém kruhu – víru.

5. Stálý příjem energie do sedmé čakry, z ní do čakry srdeční a posílání energie ze srdeční čakry směrem doleva, přičemž stále zprava přitéká energie ze srdečních čaker dalších účastníků meditace. Tím dochází k neustálému zesilování tohoto víru energie srdeční čakry.

6. Po té se na pokyn při výdechu kchá energie srdeční čakry přesměruje do jednoho bodu, což bude Sluneční zátoka u Ledče nad Sázavou, kde se energie srdeční čakry zkoncentruje za přispění účastníků setkání ve Sluneční zátoce do jednoho bodu, kterým bude zde postavená pyramida

7. Při dalším výdechu kchá se tato energie nechá vybuchnout, takže pak zaplaví celé území Česka a Slovenska harmonizující energie.

Meditaci si lze předem stáhnout zde: https://uloz.to/!mDAFVpbMlvwl/miroslav-zelenka-meditace-na-harmonizaci-casoprostoru-ceska-a-slovenska-mp3

Doporučuji si ji předem poslechnout, aby při jejím provádění nebyly pochyby o tom, co se má zrovna provádět, protože synchronizace akcí je velmi důležitá.

Další informace k meditaci:

Sluneční zátoka u Ledče nad Sázavou leží cca 6,5 km vzdušnou čarou od geografického středu ČR.

Meditace se bude konat dva dni před úplňkem a tato doba zesiluje účinnost akcí.

V centru meditace bude postavena pyramida a ohniště, které bude zesilovat účinnost.

Řeka Sázava v těchto místech tvoří levý meandr, což rovněž v součinnosti s pyramidou zesiluje účinnost.

http://miroslav-zelenka.cz/cz/a/kolektivni-meditace

 

Vyhledávání