Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Lenka Sýkorová - Sjednocení dvojplamenů
Lenka Sýkorová - Sjednocení dvojplamenů PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 19 Září 2018 09:57

Vážení Milovaní, Vzestoupení,

v dnešní aktualizaci bych ráda navázala na předchozí informace o dvojplamenech - to je, když se Láska inkarnuje do fyzického těla. Na Zemi existuje spousta dezinformací a duchovního zmatku, za kterým velmi často stojí hnutí New Age. Je čas, abychom překonali všechny bariéry a chtěli znát skutečnou pravdu. Všichni mluví o Lásce v různých podobách. Láska existuje v různých projevech a my se budeme zabývat Láskou v rámci změny Stvoření, protože toto téma způsobuje mnoho nedorozumění a je manipulováno. Mnozí se domnívají, že dva dvojplameny se inkarnují společně, nebo jeden je ve fyzickém těle a druhý zůstává ve sféře Ducha, což je možné, ale ne vždycky se to stává. Vycházíme z moudrosti Vesmíru, kde existuje řád a rovnováha stejně jako v přírodě. Každý z nás je zde, aby ukotvil jedinečnou Božskou Lásku na Zemi a unikátní jedinečné Vědomí Zdroje. Tato Božská Láska byla vytvořena v podobě dvojplamene, spíše esence dvojplamene. Dvojplamen je čisté Božství, ale existovaly časy, kdy došlo k oddělení tohoto dvojplamene a tak duše cestovala mnoha časy v oddělenosti, ale nyní nastal čas pro pochopení této celistvosti.

Lidé hledají dvojplamen mimo sebe, nebo se ptají, kdo by mohl být jejich dvojplamen. Musíme pochopit základní znalost. Nikdo nechce být vaším dvoplamenem, jste tu jen vy, vaše dušefrekvence, která zažívá oddělenost od nejvyšší úrovně vaší existence, kterou nyní v této etapě na Zemi zkoumáme, snažíme se jí pochopit a porozumět a navrátit zpět do rovnováhy a celistvosti a duchovně růst. Psala jsem o tom, ale zmiňuji se i zde, že se nyní probouzí dvojplameny - vnitřní páry u lidí, kteří jsou zde ve službě se svými Božskými atributy a úkoly, aby přispěli v této skutečnosti prostřednictvím Božské Lásky, kterou ztělesňují. Tyto bytosti nemusejí udělat něco, aby tyto kvality zde ukotvily. Jediné, co potřebují, je sloučit a sjednotit vnitřní mužskou a ženskou esenci oddaností a vlastním růstem.

Sloučení nebo sjednocení nenastává ve fyzické sféře, ale v duchovním energetickém poli. Jakmile dosáhnete této úrovně Vědomí, otevřete svůj dvojplamen srdce, které je uvnitř vás, uvnitř každého. Byli jsme kdysi dávno před miliardami let stvořeni a po té odděleni pro vyšší účel Stvoření. Aby bylo možné dosáhnout úrovně sjednocení, musíte se stát velkým pozorovatelem života a uvědomovat si, že všechna setkání s lidmi slouží jako zrcadlové odrazy některých částí vašeho Vědomí. Není to jen pocit srdce, ale plné ztělesnění. Oba vnitřní plameny jsou tedy součástí jedné duše. Dokud nedojde k vnitřní rovnováze, není dosaženo celistvosti. Všude kolem nás u všech lidí existuje oddělenost na úrovni jedné frekvence, ale polárních protikladů, které se nyní sjednocují ve fyzickém těle a vytváří službu životu. To je kompletní Božská Láska v podmíněné i nepodmíněné Lásce.

Všichni se musí naučit poznávat nejprve sebe. Někteří lidé říkají: „Já jsem potkal svůj dvojplamen“, ale pro ztělesnění páru dvou dvoplamenů musí nejprve poznat každý sám sebe a dosáhnout té vnitřní celistvosti. Proto jsme zde všichni, abychom si zrcadlili navzájem aspekty, které jsou skryté. A k tomu přirozeně patří poznávání svých temných stránek. Ne všechny temné stránky jsou špatné a ne všechny světlé stránky jsou dobré. Pravda je vícevrstvá. Takže je možné, že skryté temné stránky ještě nebyly objeveny, vyneseny na světlo světa a také vaše Božské atributy, o kterých jste doposud ani nevěděli. Poté začnete svítit celistvostí toho, kdo opravdu ve skutečnosti jste, budete překvapeni, kde se vzalo najednou vaše krásné a nové Já. Úplné propojení vnitřního dvojplamene je nezbytnou součástí Vzestupu. Mnoho lidí tuto informaci nepřijímá, chtějí, aby někdo jiný byl jejich dvoplamen. Mnozí si zrcadlí navzájem vnitřní krásné aspekty, proto se lidé zamilovávají. Vidíte určitý svůj prvek v druhém. Všichni máme jen jeden dvojplamen, jen do této doby sjednocování žila duše v oddělenosti od uvažování ve vyšších sférách. Je to spousta práce se zrcadly kolem nás a spousta času také v samotě. 

Mnoho z vás dosahuje stále větší celistvosti. Takže zkoumejte vnitřní vytváření tohoto alchymistického manželství a sjednocujte tento vnitřní pár v těchto časech transformace. Všichni jsme zrcadly a všichni si tím navzájem pomáháme. Nemá to nic společného s rozumem, sjednocení se může stát pouze přes srdce a to není nejsnadnější v této době vysvětlovat a může být o trochu těžší pro muže, kteří mají spíše levohemisférové a logické myšlení, to chápat. Ale jak půjdete hlouběji a hlouběji do poznávání své podstaty, budete tomu více a více rozumět. Poznáte to.

Mnoho z vás je nyní bez partnera. Soustřeďte se na sebe, protože potřebujete projít během Vzestupu mnoha úrovněmi a potřebujete jim porozumět uvnitř. Každý krok, i když nemusí být lehký, slouží jako příprava na setkání se sebou, se svým Já, které je posvátné, bez ohledu na roli, jakou jste hráli v tomto životě nebo v minulém. Uvnitř jste čistá Božská dokonalá Láska.

Tato vnitřní čistá dokonalá Láska slouží k setkání s vaším partnerem, druhým dvojplamenem, který je možná stejně jako vy nyní ve fyzickém těle. Vaše srdce ví. Všechno je napsáno ve hvězdách. Toto je pro dnešek vše, tato pravda je součástí Universální pravdy. Modlím se za lidi, aby prohlédli všechny manipulace, vše je zde manipulováno, opravdu vše a tento zmatek způsobuje zmatek v hlavě. Snažíme se produkovat co nejvíce odpovědí na otázky, ale vy sami musíte vědět, že všechno, co způsobuje chaos ve vaší mysli, není posilující. Co vás posiluje je to pravé pro vaše Já….. toto je způsob, jak se dostat, ke svému vnitřnímu dvojplameni ve fyzickém těle a pamatujte, že vaše cesta nemusí být součástí každého a to je v pořádku. Na úrovni duše existuje v tomto dokonalém Božském plánu víra v tuto dokonalost. Doufám, že jsem některým z vás pomohla. Je čas překonat bariéru oddělenosti. Na úrovni Zdroje pravda je anebo není. Mnoho požehnání a krásných zážitků na cestě k Božské Lásce.

V Božské Lásce, Světla a Službě

Lenka Sykorova

http://mayskykalendar.blogspot.com/2018/09/sjednoceni-dvojplamenu.html

 

Vyhledávání