Aktualitky

Nový aktuální seminář "Kroky k otevření vědomí"

4 - 7. 7. 2019 se koná nový seminář Kroky k otevření vědomí v penzionu Perseus v Trnové.
Aktuálně budeme vše otevírat za pomoci Nabebevzatych mistrů.
Přihlášky přijímá Míňa Nosková - te: 777 214 872.

Transformace Poselství Přijatá vnitřní cestou Kryonova kniha - LIDSKÁ AKÁŠA
Kryonova kniha - LIDSKÁ AKÁŠA
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 19 Září 2018 10:03

Milí přátelé,

S velkou radostí vám zasílám zprávu o vydání poslední ze tří tématických Kryonových knih a to knihy o akáše lidské bytosti.

Tato kniha byla vlastně druhou tématickou knihou, kterou Monika Muranyi sestavila nejen na podkladě „prozkoumání“ všech dostupných Kryonových channelingů.

alt

Pár slov o knize

Akáša je úžasný multidimenzionální a planetární systém, který představuje energetický registr veškeré zkušenosti, kterou lidská bytost zažívá a zažila ve všech svých inkarnacích. Můžeme ji roněž tak vnímat jako energetický otisk všech myšlenek, činů, emocí a zkušeností, které existují v čase a prostoru.

Tento až mysteriozní holografický rezervoár informací používáte v každém okamžiku svého života,, bez toho, že byste o tom věděli a ať už se vyskytujete kdekoli. Je to ale nevědomé a nastavené v rámci zažité, běžné lidské „přirozenosti“. A teď si představte, co by to mohlo pro vás znamenat, když byste mohli plně vědomě přistoupit k tomuto zlatému dolu informací pro vaši současnou i budoucí duchovní cestu, pro vaše životní lekce, pro vaše talenty a schopnosti rozvinuté v mnoha životech a ještě mnohem více.

A nejenže to můžete udělat, ale vy to musíte udělat. Je to vaše boží právo, právo dané Bohem/Stvořitelem. Jak říká Kryon: „Co si vy sami přejete? Co vám v tom brání? Co jsou vaše bloky? Co považujete za své JÁ a o čem se domníváte, že to nemůžete změnit? V Akíše je mnoho vašich JÁ. Proč tam nejdete a nenahradíte své současné JÁ svým dřívějším JÁ? To je dolování Akáši. Běžte, vstupte do vaší akíši a vyberte si život, kvality člověka, kterým chcete být. To je schopnost kvantové lidské bytosti a ta přesahuje to, k čemu vám bylo řečeno, že minulé energie jsou. Bylo vám řečeno, že jsou zde kvůli karmické výměně. To, že minulé životy se vrství ve vaší DNA, takže vás budou rušit, stanou se trnem ve vašem oku a vy budete muset něco vykonat, abyste je mohli obejít, je opravdu zastaralá myšlenka. Je to velmi stará informace a vy ji nyní můžete překročit.

Co když je důvod pro existenci Akáši přesným opakem? Co když je to zlatý důl, který nese vaše jméno? Prožili jste všechny ty životy. Přemýšlejte o tom. Je to zkušenost z mnoha životů; je tam moudrost, šaman. Tak teď jděte a vydolujte to. To je přesně to, co kvantová bytost může uskutečnit. Kvantová bytost může vytvořit mistrovství. Přemýšlejte o tom.

V tomto druhém díle trilogie o velkých tématech Kryona, Monika Muranyi vložila do jedné jediné knihy vše to, co kdy Kryon prostřednictvím Lee Carrlla řekl o lidské Akáše a to i včetně nikdy nepublikovaných informací. A díky Monice Muranyi byly poznatky doplněné i o asi třicítku nových otázek a Kryonových odpovědí k tomuto tématu. A výsledek? Ve svých rukách máte nejkompletnější dílo k tématu lidské Akáši jaké vůbec existuje. Díky její práci můžeme nyní lépe pochopit lidskou Akášu – kde je, co obsahuje a jak ji lze „dolovat“.

Na podrobný obsah knihy se může každý podívat, jakož si i přečíst úvodní slova autorky i Lee Carrolla - ZDE A na malou "ochutnávku" ze tří částí knihy se můžete podívat ZDE.

Kniha má 280 stran a informace k jejímu zakoupení – objednání naleznete dále v mailu, pod samostatnou částí informací ke Kryonovu semináři v Praze, v září 2018.

Jak knihu koupit, objednat:

Knihu lze objednávat tak jako všechny předchozí tituly Kryonových knih, prostřednictvím již známého mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   nebo příp. i na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tak budete mít opět možnost využít níže uvedenou zvýhodněnou cenu.

V mailu uveďte, prosím, název titulu, počet kusů, jméno a adresu. A prosím, uvádějte i své č. mobilu.

Cena

Stejně jako v předchozích případech platí naším prostřednictvím cena speciální, zvýhodněná, ve výši 290,- Kč (základní maloobchodní cena knihy je 325,-Kč)

Plus poštovné (dopravné), balné a příp. ještě i doběrečné u zásilek na dobírku – viz níže podrobněji.

A chci zde také uvést, že v zájmu o to, aby se kniha dopravou neprodražovala, tak de facto celou množstevní slevu, kterou nám Česká pošta poskytuje, ponecháváme Kryonovým čtenářům.

Osobní převzetí ve výdejním místě je bez poplatků

Pro zájemce ze Slovenska doplňuji cenu v eurech – 11,70 €. (v návaznosti na denní pohyblivosti kursu. Proto může být v době objednání cena mírně jiná, kterou vám dle aktuálního kursu sdělíme.). Podrobnosti k zasílání na Slovensko – viz níže.

Platební podmínky :

Knihu je možné zaplatit jednak předem bankovním převodem nebo také poštovní složenkou na účet, jehož číslo vám sdělíme v rámci potvrzení vaší objednávky, vč, i variabilního symbolu (VS).

Možná je též platba při dodání knihy na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže) s výjimkou zaslání prostřednictvím ZÁSILKOVNY, kde je poplatek za dobírku velmi nízký.

Způsob dodání:

  1. I pro tuto knihu platí možnost dodání službou Zásilkovny. Z této služby vyplývají některá zjednodušení a také i zlevnění poplatku za přepravu. Vaše telefonní číslo je pro tento způsob zasílání nutné.

  2. Tradičně prostřednictvím České pošty

  3. Osobní převzetí v naší improvizované výdejně

Ad 1) Dodání knih prostřednictvím Zásilkovny:

Pro všechna typy zaslání skrze Zásilkovnu platí pouze varianta – DOBÍRKA, platba v hotovosti při převzetí zásilky.

1) Vydání v pobočce Zásilkovny – platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné: 100-Kč,

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Nejbližší pobočku vám však rádi najdeme, když zašlete úplnou adresu ať již svého pracoviště či bydliště. Nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

2) Dodání na adresu:
Zásilkovné, doběrečné a balné:155,-Kč,
dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

3) Dodání Českou poštou při podání v Zásilkovně

Zásilkovné, doběrečné a balné:160,-Kč,

Ad 2) Dodání knih Českou poštou

Knihy zasíláme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku a při větším počtu knih´pak jako balík do ruky.

1 -2 knihy zašleme prostřednictvím České pošty jako doporučenou zásilku.

Poštovné a balné pro 1 knihu Lidská Akáša je 75,-Kč,

Poštovné a balné pro 2 knihy Lidská Akáša je 80,-Kč

Poštovné a balné pro 3 a více knihLidská Akáša (+ případné další Kryonovy knihy)je přibližně od 140 do 160.-Kč (balík do ruky – telefonní číslo je potřebné, přesnou cenu sdělíme)

Dobírka:
Dobírkový poštovní poplatek České pošty je ve výši 45 – 60,-Kč k již uvedeným poštovním poplatkům, dle výše dobírané částky a hmotnosti zásilky.

Poštovné a balné pro jiné počty knih a zvl. při objednávání i jiných titulů než jen právě vydávaného, vám sdělíme v cenové specifikaci k vaší objednávce. Je to tak proto, že nepoužíváme jednotné poštovné, ale je stanoveno individuálně pro každou zásilku zvlášť, čímž se poplatek snižuje.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) a balné zdarma, rovněž doběrečné Zásilkovnmy. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je zdarma i doběrečné České pošty.

Ad 3) Osobní převzetí:

Pro pražské zájemce o knihu nadále existuje možnost osobního vyzvednutí knihy, bez poplatků, v centru Prahy, přibližně asi 200 m od náměstí I.P. Pavlova ve směru dolu, ke Karlovu nám.. Vzhledem k tomu, že jde pouze a jen o (smluvní) výdejní místo, přesnou adresu sdělujeme jen konkrétnímu zájemci, po zaplacení ceny knihy, abychom předešli nedorozuměním. V našem výdejním místě nelze knihy platit.

Výdej bude možný, pro zaplacené knihy, od pondělí, 3.9. 2018, jakmile obdržíte potvrzení o přijetí platby.

Objednávky ze Slovenska:

Slovenští zájemci si mohou knihu objednávat také na téže mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Platební podmínky:

Knihu je možné zaplatit jednak předembankovním převodem na účet, jehož číslo ve tvaru IBAN a také kód SWIFT, vám budou sděleny v potvrzení objednávky vč, i variabilního symbolu (VS). Platba se provádí v eurech, abyste byli ušetřeni bankovního poplatku za konverzi eura na Kč. V případě, že byste platbu prováděli skrze slovenskou pobočku FIO banky, pak není žádný bankovní poplatek (ZDE).

Možná je též platba při dodání knihy poštou na dobírku,. Tento způsob však cenu doručení zvyšuje o další poštovní poplatek (viz níže) Objednávky na dobírku lze však řešit zasláním přes ZÁSILKOVNU bez významného navýšení ceny.

Ad 1) Dodání prostřednictvím Zásilkovny: (vždy na dobírku!!)

1) Vydání v pobočce Zásilkovny –platí pro zásilky do 5 kg.

Zásilkovné, doběrečné a balné:130-Kč (asi 5,25 €)

Pozor: Úložná doba ve výdejně Zásilkovny je 7 dní!!!

2) Dodání na adresu kurýrem:

Do 1 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné::170,-Kč (asi 6,85 €)

Do 2 kg: Zásilkovné, doběrečné a balné: 190,-Kč (asi 7,65 €)

Do 5 kg:Zásilkovné, doběrečné a balné: 220,-Kč (asi 8,90 €), tady ale cena knih již může překročit hodnotu 2.000,-Kč, takže doprava by byla zdarma. Podmínky viz níže v Poznámce.

Dodání zajišťuje kurýrní služba DPD.

Seznam výdejen Zásilkovny – ZDE nebo také ZDE na stránce kliknout na „Zobrazit nejbližší pobočky“ a je buď potřeba povolit určení automatické polohy nebo pak zvolit vyhledání pobočky na mapě, kde zadáte PSČ nebo název obce. Nejbližší pobočku vám však rádi najdeme, když zašlete úplnou adresu ať již svého pracoviště či bydliště. Nebo je možné využít infolinku Zásilkovny +420 216 216 516

Ad 2) Dodání knihy Českou poštou

Avšak mezinárodní poštovní poplatky jsou vyšší než pro zásilky v rámci ČR.

Nejdražší je pochopitelně zaslání 1 ks. Poštovné je ve výši 210,-Kč (asi 8,50 €).

ALE, se zvyšujícím se počtem knih zasílaných v jednom balíku se cena poštovného přepočtená na 1 kus podstatně snižuje. Je ideální, když můžete své objednávky sdružit.

Poštovné a balné pro 2 knihy Lidská Akáša je 295,-Kč (asi 11,90 €). Na 1 knihu to je asi 5,90 €
Poštovné a balné pro 3 knihy Lidská Akáša je 250,-Kč (asi 10,10 €). Na 1 knihu to je asi 3,35 €
Poštovné a balné pro 4 knihy Lidská Akáša je 255,-Kč tj. asi 10,30 € neboli asi 2,55 € na 1 knihu

I na Slovensko můžeme dodat knihy na dobírku. K ceně zásilky pak je třeba počítat s dalšími dvěma poplatky za tuto službu. A to České poště ve výši přibližně 1 € a dále pak také Slovenské poště ve výši 3-4 €, které Slovenská pošta vybírá při dodání.

POZNÁMKA:

Od hodnoty objednávaných knih 2.000,-Kč je poštovné (zásilkovné) sníženo o odpovídající hodnotu českého vnitrostátního poštovného. Balné je zdarma. Od hodnoty knih 2.500,-Kč je snížená i cena doběrečného o odpovídající úroveň poplatku České pošty nebo Zásilkovny. Neboli je poskytnuta stejná úroveň slevy.

Přesnější informace vám podáme na podkladě vašeho dotazu dle počtu a druhu Kryonových knih.

Láďa Mlčák, Marie Kuchařová a český Kryonův tým -

http://kryon.webnode.cz/

 

Vyhledávání