Aktualitky

Každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00

Zapojte se s Evou Puklovou, Zdeňkem Krejčíkem a ostatními do každodenní meditace v 11:00 a ve 22:00 a vysílejte s námi harmonii do center strachu na planetě. Více zde.

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Překlenovací seminář 1, Trnová, 27.02-01.03.2020
Překlenovací seminář 1, Trnová, 27.02-01.03.2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Středa, 18 Březen 2020 18:48

Překlenovací seminář 1 je určen pro ty, jež dříve chodili na semináře, avšak poslední 1/2 roku až rok na žádném nebyli a případně pro ty, jež mají za sebou alespoň seminář Cesta lásky 1 a nadále chtějí na sobě pracovat.

Je to shrnutí toho, co se za na seminářích dělalo za posledních několik let, ale hlavně za poslední rok, kdy těch změn bylo opravdu "požehnaně". 

Pokud teprve začínáte, přihlašte se nejprve na seminář Cesta lásky 1, či nabízíme nahrávku semináře Cesta lásky I. ke stažení. Vhodné je též si udělat seminář Zámky srdce, Ženské energie, Ego, Zharmonizovaní Jinu a Jangu a Atlantida. Bez znalosti souvislostí a určitých vyčištěných věcí pro vás nebude tento seminář nebude tak přínosný, jako by mohl být.

Jednou za čas je třeba přijít osobně na seminář. Evička a Zdeněk odpovídají na vaše dotazy a vysvětlují aktuální dění.

Spuštění nahrávek z přímo internetu (Dropbox): Preklenovaci seminar 1, Trnova, 27_02-01_03_2020

nebo

Odkaz ke stažení (uloz.to): Preklenovaci seminar 1, Trnova, 27_02-01_03_2020.zip

Dropbox: Spuštění jednotlivých nahrávek přímo z www.dropbox.com je vhodné zejména, pokud si je spouštíte v mobilu (či nemáte možnost stáhnout a rozbalit archív (ZiP) s nahrávkami).

Pokud nejste zaregistrováni na stránce www.dropbox.com, či se registrovat nechcete, můžete si pouštět jednotlivé nahrávky přímo v internetovém prohlížeči (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera...) jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.

Pokud si chcete stáhnout nahrávky do počítače, mobilu či tabletu, je potřeba, abyste byli zaregistrováni / zaregistrovali jste se. Registrace na Dropboxu. Následně si stáhněte aplikaci Dropbox na počítač, či na mobil / tablet (AppStore - IOS / GooglePlay - Android). V základní verzi je Dropbox zdarma a navíc díky němu získáte 2 GB místa na sdílení (je to něco jako uloz.to či leteckaposta.cz, avšak jednodušší, rychlejší, lepší).

Ulož.to: Stažení nahrávek z internetu ve formě MP3 audio souborů a je zabalená ve formátu ZIP (je tedy vhodné si nahrávku stáhnout na počítači a po stažení rozbalit archiv ZIP s nahrávkami). Pokud nemáte v počítači probram na rozbalování ZIP archivu, nainstalujte si třeba aplikaci 7-Zip.

 

Vyhledávání