Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Zajímavosti Další zajímavosti Zprávy z nebe - Období Blíženců 2020
Zprávy z nebe - Období Blíženců 2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 27 Květen 2020 13:22

Astrologická předpověď Ality Zaurak

Období Blíženců začalo již 20.5 v 15.50 a přináší nám jistou lehkost, oživení a hlavně vědomé spojení oddělených jednotlivců v jediný celek – v lidstvo jakožto společenství sourozenců, sester a bratrů. Všichni jsme tzv. žáky v čase, učíme se společně v jedné škole a toto sjednocení a společná práce na aktuálních úkolech může přinést významné posuny, v tomto období obzvláště!

Ve znamení Blíženců se od 5.5. nalézá vzestupný lunární uzel,zdůrazňující a podporující projev pozitivních kvalit tohoto nejpružnějšího znamení Zvěrokruhu. Orgánem Blíženců jsou plíce, na lidském těle ruce, a ze smyslů je to zrak. Zhluboka dýchat, se-tkávat se a vyměňovat si poznatky a zkušenosti, sjednotit se ve společném záměru a jasně vidět realitu takovou jaká je - to jsou velmi aktuální výzvy nejen v čase Blíženců.

Když ruce spojíme v gestu modlitby na úrovni srdce, uzdravujeme a harmonizujeme tak odvrácenou tvář Blížencůlživost, rozpolcenost, chaotičnost, povrchnost...

Novoluní v Blížencích nastává hned v pátek 22.5 v podvečerních hodinách, přesně v 19.40. Jeho vliv trvá až do půlnoci 24.5, dokud bude v Blížencích spolu se Sluncem i Luna. Ve dnech kolem 22.5 je též Slunce v trigonu se Saturnem ve Vodnáři pomáhá soustředit se na hluboké a zásadní změny a posuny! V tyto dny tedy uklidněme svou roztěkanou mysl, ať už s pomocí dechových či meditačních technik nebo úplně nejjednodušeji delší procházkou či pěší tůrou. Chůze je bezpochyby jednou z nejzdravějších věcí, přirozeně harmonizuje mužský a ženský princip a tedy i obě mozkové hemisféry, napomáhá harmonicky rozproudit energii po celém těle.

Po novu můžeme začít se studiem, přihlásit se do kurzů, pořídit si užitečnou literaturu, stejně tak i začít třeba s psaním knih, tvorbou webu a podobnými projekty či aktivitami, umožňujícími nám vyjádřit se a sdělit okolnímu světu o svých talentech, schopnostech a dovednostech. Po novu se vždy ladíme na budoucnost, otevíráme se novým možnostem a příležitostem. Začněme se ještě aktivněji cvičit v konstruktivním smýšlení: myslet na to, co chceme spíše než na to, co nechceme. Mysleme zdravě a čistě, láskyplně a mysleme na to, co si přejeme pro sebe i pro lidstvo jako celek... Je čas začít jasně vyjadřovat to, co si přejeme a to všemi možnými způsoby...

Ve dnech kolem 28.5 se Merkur v Blížencích dostává do spojení se vzestupným lunárním uzlema k tomu budeme mít Lunu ve Lvu, což naší schopnost vyjádřit se či přímo zařvat významně umocní(-:

Vstup Merkura do znamení Raka nastává také 28.5přidá našemu vyjadřování a zkoumání aktuálních situací obzvláštní hloubku. Začneme jasně zřít, intenzivněji používat intuici, naslouchat své duši, někdo může mít i vize či vhledy, týkající se osobního života či též vývoje společenského dění. Síla představivosti se ještě umocní, používejme jí tedy opravdu konstruktivně!

Trigon Merkura v Raku a Bílé luny ve Štíru nastane přesně 30.5 v 17.13 a může řádně pročistit oblast třetího oka od nánosů iluzí. Je to skvělá doba na meditaci a zření dějů budoucích, o nichž se mnohem více můžeme dozvědět ve chvíli, kdy zavřeme oči a nasloucháme sdělením Duše...

Ve znamení Raka se Merkur usadí na dlouho - až do začátku srpna. Vliv „patronky roku“ 2020, dvojaké a nestabilní Luny na naše smýšlení bude tedy v červnu a v červenci obzvláště silný. Buďme tedy bdělí a pozorní při vyhodnocování informací a podnětů z vnějšího světa nenechme se jimi zahltit, stejně tak se od nich neodvracejme do přílišné pasivity. Merkur v Raku může posílit naše psychologické schopnosti, budeme si moci spolu promluvit “od duše” a také se na mnoho situací v mezilidských vztazích i v lidstvu podívat právě z této jemně-hmotné „roviny duší“, což může přinést uklidnění a blahodárné uvolnění.

Díky svobodě volby záleží však na našem rozhodnutí, zda se chceme bát a vidět budoucnost jen černě či opravdu hluboce porozumět tomu, co se děje a uvidět i světlo na konci tunelu, tj. k čemu dobrému to vše směřuje, neboť dle kosmických zákonů dobro vždy zvítězí!

Úplněk 5.6 se odehrává v momentě kvadratury, tj. napjatého aspektu Slunce i Luny s Marsem v Rybách. Slunce v Blížencích ve spojení s Venuší nás bude inspirovat k intelektuální vynalézavosti a tvořivosti a chvílemi poněkud povrchnímu užívání si každodenní reality, zatímco Luna ve Střelci nám bude více či méně citlivě připomínat, že existuje mnohem širší kontext v propojení lidského a božského rozměru... Mars v Rybách představuje jakéhosi "bojovníka v utajení", ovšem i tajné, skryté neštěstí a hrozby. Kvadratura ke Slunci a Luně bude vyvíjet tlak na to, abychom se spojili, na úrovni duchovní i lidské a věnovali pozornost tomu, jak chceme vlastně žít, jak má vypadat spravedlivější společenské uspořádání...

Zřejmě nejsilnější konstelací měsíce bude Spojení Marsu s Neptunem v Rybách, přesně 13.6 v 16.12,konstelace umožňující nám proniknout za oponu aktuálně se odehrávajícího divadelního představení. Po dvou letech nastává znovu možnost aktivizovat a prožít v sobě archetyp „Božího bojovníka“ - napojit se na vyšší vůli, dostat se do souladu s vyšším Já a dle toho také konat, následujíc své vnitřní vedení... V hrubších rovinách a u některých jedinců však přináší tento aspekt nebezpečí nechat se strhnout k fanatismu, podlehnout všemožným svodům, snažit se uniknout z reality.Citlivým či psychicky méně odolným jedincům doporučuji se řádně uzemnit. Dům horoskopu, v němž se tato konjunkce ve 21.stupni Ryb v našem horoskopu nalézá, poukáže na konkrétní životní oblast, v níž se náš „boží bojovník“ může projevit.

Po úplňku v Blížencích až do dalšího novu ( 5.6-21.6) můžeme aktivně očišťovat své mentální tělo: vykliďme a protřiďme svou knihovnu, soubory v počítači a s tím i svou hlavu, své smýšlení, nastavení. Zbavme se již nepotřebných přesvědčení a názorů, abychom mohli vyhodnocovat a vidět věci a situace opravdu jasně a čistě.

Spojení Slunce se vzestupným lunárním uzlem nastává 20.6, již ve energiích letního Slunovratu a přináší celkový vzestup, hlubokou moudrost, pochopení a zření souvislostí mezi vnějším a vnitřním děním...

Nechť nás provází Síla, přátelé!

Vaše věrná astrologyně Alita

www.alitazaurak.cz

https://alitazaurak.cz/…/vyklad-horo…/individualni-horoskop/
https://alitazaurak.cz/nahravky/
https://alitazaurak.cz/kurzy/astrologie-pro-zacatecniky/
https://alitazaurak.cz/kurzy/astrologie-pro-pokrocile/

Zdroj: https://www.facebook.com/alita.zaurak/posts/10158035033180211

 

Vyhledávání