Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Cesta Lásky IV PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 15 Duben 2010 15:29

Pokračování systému seminářů Cesta Lásky navazuje svým čtvrtým stupněm. Na tomto semináři procítíte vesmír kolem nás. Hlavní náplní je procítění a pročištění našich bloků s vesmírnými proudy, které nám pomohou otevřít naši radost, tvořivost a vnitřní sílu...

 Tyto vesmírné proudy nás stále obklopují a nabízí své kvality a svou pomoc do našich běžných životů. Vesmír nás miluje a stará se o nás, leč my to mnohdy nevidíme a neumíme využít. Na tomto semináři je mnoho krásných prožitkových meditací s propojením na tyto proudy. Současně budeme řešit i některá aktuální témata současné doby. Na seminář může přijet kdokoli, kterého toto téma oslovuje, není podmínkou absolvování předchozích tří seminářů Cesta Lásky.

 

Pro informaci připojuji náplň semináře z předchozích let.

Na semináři Cesta lásky 4 jsme se mimo jiné propojovali s vesmírnými proudy. Jejich laskavou sílu jsme využili v otevírání bodů tvořivosti, radosti a vnitřní síly v sobě. Tato témata jsou nedílnou součástí našeho každodenního života. Uvolnění potenciálu uloženého v těchto bodech bylo příjemnou prožitkovou meditací.

 

Meditace na CL 4: body tvořivosti, síly a radosti

 

Bod tvořivosti:

Představa svého těla, nechť se mi zviditelní můj bod tvořivosti. Jdu k němu, nebo v něm a sleduji a rozpouštím překážky které mi brání prociťovat a projevovat svou tvořivost v její čisté podobě.

 

Vesmírný proud

Mantra:

RON – souhvězdí Orionu, kvalita láska a moudrost

TOON – souhvězdí Draka – kvalita svobodná vůle

RA – Jupiter – kvalita ovládání formy, tvůrčí vykonávání činnosti, dokonání

Poselství: Dokončení projektů je to nejkrásnější ve hmotě, teď dokončujete svůj velký projekt. Nehřeště slovem, dostáváte se k novým schopnostem a vaše myšlenky a slova jsou stále více energetizovaná a tvůrčí. Jste tvůrci ve hmotě, je třeba to mít stále více na zřeteli.

 

LEVIS – souhvězdí Štíra – projevení vnitřních potencí

Poselství: Poddej se proudu v tanci života a přijímej očima nevinnosti své dary.

 

GRON – Mars – síla k projevení ve hmotě, síla k uskutečnění

Pozitivní en. proudu – kdy je člověk v souladu se svou duší a v lásce a svobodě tvoří

Do bodu tvořivosti stáhneme a procítíme tento proud a roztočíme jej v centru své tvořivosti. Necháme jej roztáhnout kam až jde a zase stáhnout zpět do bodu tvořivosti, to celé 3x. Nakonec můžeme splynout s prvotní energií Tvořivosti ve vesmíru – když jsme v harmonii.

 

 

Bod vnitřní síly:

Představa svého těla, nechť se mi zviditelní můj bod vnitřní síly. Jdu k němu, nebo v něm a sleduji a rozpouštím překážky které mi brání prociťovat a projevovat svou vnitřní sílu v její čisté podobě.

 

Vesmírný proud

Mantra

EREO – souhvězdí Velké Medvědice, kvalita vůle

TAN – hvězda Antares – kvalita propojení s univerzální myslí, předurčení služby světlu

TERC – souhvězdí Lva – kvalita prosvětlení chaosu

RA – Jupiter – kvalita ovládání formy, tvůrčí vykonávání činnosti, dokonání

 

Pozitivní energie proudu – kdy si člověk uvědomí svou moudrost

Negativní energie proudu – informace sdělujeme bez rozmyslu, nebo ukrývání informací

 

Do bodu vnitřní síly stáhneme a procítíme tento proud a roztočíme jej v centru své vnitřní síly. Necháme jej roztáhnout kam až jde a zase stáhnout zpět do bodu, to celé 3x. Nakonec můžeme splynout s čistým projevem vnitřní síly a moudrosti ve vesmíru – když jsme v harmonii.

 

 

Bod radosti

Představa svého těla, nechť se mi zviditelní můj bod radosti. Jdu k němu, nebo v něm a sleduji a rozpouštím překážky které mi brání prociťovat a projevovat svou radost v její čisté podobě.

 

Vesmírný proud Mateřství

Mantra

SOOK – souhvězdí Labuť, kvalita zákon bytí

VUUL – hvězda Vulkan – kvalita projevení zákona

LEVIS – souhvězdí Štíra – projevení vnitřních potencí

LIIT – Měsíc – kvalita zrození forem života

 

Pozitivní en. Proudu – kdy si člověk uvědomí tichou radost z bytí

 

Do bodu radosti stáhneme a procítíme tento proud a roztočíme jej v centru své radosti. Necháme jej roztáhnout kam až jde a zase stáhnout zpět do bodu, to celé 3x. Nakonec můžeme splynout s čistým projevem radosti ve vesmíru – když jsme v harmonii.

 

 

Spojení všech 3 proudů:

Stáhneme si energie vesmírných proudů, propojíme s body a harmonizujeme je rotujícím vesmírným – univerzálním světlem. Necháme opět 3x pulzovat a může tímto procítit „vesmírný dech“.

POZOR je lépe před tímto propojením hodit kotvu ke krystalu, je to dost velká síla a velká pravděpodobnost ulítnutí.

 

TAK HEZKÝ LET A KRÁSNÉ SNY


 

Vyhledávání