Lee Carroll a Kryon - Živé vysílání Kryonova týmu s překladem do češtiny! 20. září 2020!!! |
Uveřejnil(a) Láďa |
Úterý, 08 Září 2020 19:09 |
Milí přátelé, s radostí vás všechny zveme na online vysílání pořadu, který pro nás připravil Lee Carroll s Kryonem a hosty – Monikou Muranyi a hudebníky Andersem Holtem a Cacinou Meadu. Lee Carroll tento pořad připravil coby náhradní program za fyzický seminář, jenž byl zrušen v důsledku aktuální situace v celém světě. Ano, Lee Carroll pro nás udělá online vysílání plnohodnotného pořadu, kde vystoupí jak on a tím pádem i Kryon, ale také všichni ti, co měli vystoupit v Praze, Monika Muranyi a také hudebníci Anders Holte a Cacina Meadu. Vysílání se uskuteční v neděli, 20. září od 18:00 hod. do 22:00 hod. Celý program bude simultánně překládán do češtiny. Proto, pro dobrou srozumitelnost bude originální řeč lehce ztlumena tak, abyste stále ještě slyšeli interprety a vnímali jste jejich přítomnost, nicméně lépe slyšitelný bude překlad. S jakým obsahem programu se potkáme?
Samozřejmě, fyzické setkání s protagonisty takového duchovního semináře, pořadu, je jistě výrazné na úrovni osobního prožitku. Ovšem, jako již pokročilí lidé se vzestoupeným vědomím víme a jistě i žijeme poněkud více interdimenzionálně, ne již tolik lineárně, než abychom výhradně lpěli na fyzickém setkání. Víme již, že i tento specifický způsob sdílení poznání a energií světla a lásky prostřednictvím online přenosu je totožný s tím přímým fyzickým. Je to jen věcí kvality vědomí, věcí uvědomění si reality času v multidimenzionálním prostoru vesmíru a správného naladění se na příslušnou událost. V podstatě, zážitek by byl stejně tak hodnotný, i kdybychom po týdnu či jiné době sledovali záznam. Jenže tohle tentokrát nebude možné, o vysílání záznamu se neuvažuje. Pojďme se tedy setkat online – propojit své energie a užít si program, který pro nás Lee chystá společně s ostatními prezentujícími. Samozřejmě, nemůže to být setkání celodenní, jelikož časový rozdíl mezi námi a Leem Carrollem je 9 hodin. Přesto však to bude setkání velmi intenzivní. Věříme, že již tato pozvánka pro vás bude dostatečnou – zveme vás na setkání Rodiny – na vzájemné propojení v harmonii, lásce a koherenci… Jelikož Lee Carroll má k Praze a vůbec k „naší kotlině“, jak říkáme oblasti Čech, Slovenska i Maďarska opravdu vřelý vztah, velmi ochotně ve spolupráci s Monikou Muranyi natočil svou osobní pozvánku, kterou můžete shlédnout po klioknutí na obrázek. Lee Carroll a Monika Muranyi - Pozvánka na online vysílání speciálně pro Čechy a Slovensko
A pokud si chcete Leeho Carrollavíce připomenout, můžete se znovu podívat na záznam rozhovoru, který při své první návštěvě poskytnul internetové TV Cesty k sobě. KRYON v Praze, Lee Carroll - 56 minut Informace k účasti na online programu Leeho Carrolla: Kdy se vysílání uskuteční? V neděli 20. září 2020 od 18:00 do 22:00 hod. Jak se přihlásit k účasti? Pro účast na pořadu je potřebné zaplatit vstupenku = přihláška Platba vám bude potvrzená. Jak se k vysílání připojit? Každý účastník obdrží odkaz a přesný popis způsobu připojení se k pořadu. Vše bude probíhat v prostředí konferenčního softwaru ZOOM (který již mnozí znáte). Termín pro přihlášení – platbu: Je potřebné se zaregistrovat platbou do středy 16.9. 2020 Cena vstupenky: 1.111,-Kč nebo pro plátce z eurozóny – 44 € Údaje pro platbu: V tomto případě se účastnický poplatek hradí bankovním převodem: A) v českých korunách na účet v ČR pro účastníky z ČR nebo všechny další s korunovým účtem. B) v eurech na euro účet v ČR pro účastníky z eurozóny Bankovní spojení: A) Korunové platby zasílejte převodem na bankovní účet v Kč: B) platby v eurech zasílejte převodem na bankovní účet v €: IBAN č.: CZ5920100000002801238747 Variabilní symbol (VS) - pro oba druhy platby: Uveďte číslo svého mobilu bez kódu země. Jen 9 číslic. Příklad Do zprávy pro příjemce ve formuláři platebního příkazu uveďte svou mailovou adresu i celé č. svého mobilu, abychom na vás měli všechny potřebné kontaktní údaje pro případ potřeby vás kontaktovat. Své dotazy k online pořadu zasílejte na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript 1) Dále vás rádi informujeme, že v souvislosti s tímto naším online pořadem jeden z našich partnerů, web Kvalitní život,vydavatel stejnojmenného časopisu a dovozce produktů z nejkvalitnější moringypro nás všechny otevřel nabídku speciálních slev. Na nabídku se můžete podívat ZDE:
1. Lemurian Home Coming Jednotlivých CD máme omezený počet. Objednávky budeme vyřizovat chronologicky tak, jak přijdou, do vyčerpání zásob. Cena je od 400 Kč do 1.100 Kč dle počtu kusů, plus poštovné. Své dotazy k online pořadu, jakož i objednávky CD zasílejte na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript 3) Případné objednávky Kryonových knih zasílejte na adresu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Sledujte naše informační zdroje: Web původně fyzického semináře: http://kryon-praha.cz Těšíme se na setkání – pro letošek online, příště už fyzicky… :) S láskou, Kryonův tým
|