Aktualitky

Společné meditace na pomoc Zemi

Milí přátelé,

každý den ve 22.hod. opět se společně propojíme přes naši duchovní mandalu naší nepodmíněnou láskou nebo poznanou harmonií na řeku lásky a řeku něhy a vytvoříme společné propojení lásky našimi srdci a tuto krásnou energii společně posíláme:

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020
Překlenovací seminář 1, Trnová, 03-06.09.2020 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Sobota, 17 Říjen 2020 10:20

Na Překlenovacím semináři 1 jsme se dozvěděli, co se vše změnilo za poslední rok. Je to zkrácená forma předcházejících seminářů (Duchovních škol...) Mnohlo věcí jsme si vyčistili, zvědomili a nechali odejít.

 

Spuštění nahrávek z přímo internetu (Dropbox): Preklenovaci seminar 1, Trnova, 03-06_09_2020

nebo

Stažení jednotlivých nahrávek či všech najednou (Dropbox): Preklenovaci seminar 1, Trnova, 03-06_09_2020

Jednotlivé nahrávky - Stačí kliknout ja konkrétní nahrávku a pak vpravo nahoře kliknete Download a pak na Direct Download, či na symbol šipky dolů a Direct Download.

Pokud byste si chtěli stáhnout všechny nahrávky najednou, klikněte na vpravo nahoře na Download.

 

 

Dropbox:

Spuštění jednotlivých nahrávek přímo z www.dropbox.com je vhodné zejména, pokud si je spouštíte v mobilu (či nemáte možnost stáhnout a rozbalit archív (ZiP) s nahrávkami). Jednotlivé nahrávky si můžete pustit přímo v internetovém prohlížeči (Google Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera...) jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.

Nahrávky si též můžete stáhnout, viz. ilustrační obr:

 

Jednotlivé nahrávky

Dropbox_stazeni_jednotlivych_nahravek_10_2020.jpg

 

Všechny nahrávky najednou

Dropbox_stazeni_pro_neregistrovane_10_2020_download.jpg

 

Volitelné: Registrace na Dropboxu. Následně si stáhněte aplikaci Dropbox na počítač, či na mobil / tablet (AppStore - IOS / GooglePlay - Android). V základní verzi je Dropbox zdarma a navíc díky němu získáte 2 GB místa na sdílení (je to něco jako uloz.to či leteckaposta.cz, avšak jednodušší, rychlejší, lepší). Dropbox vám nabídne zkušební verzi Dropbox Plus zdarma na 30 dnů - rozdíl oproti základní Basic verzi je hlavně v kapacitě 2GB vs 2TB úložného místa. Pro stažení nahrávek vám stačí ta základní verze Basic, jež je zdarma.

 

 

Vyhledávání