Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Poselství pro týden 21.11. - 28.11. 2010 - Mistr Hilarion
Poselství pro týden 21.11. - 28.11. 2010 - Mistr Hilarion PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 23 Listopad 2010 17:00

Milovaní,

A tak u každého z vás pokračuje čištění a léčení a tento proces probíhá ve vašich srdcích, začínají přicházet pocity naděje, míru, radosti a štěstí. Vychutnávejte tyto momenty, Nejdražší Srdce, právě v těchto momentech zvedáte frekvenční pole kolem vaší drahé Planety Země. Každý moment strávený v radosti je momentem uskutečněných zázraků, každá chvíle strávená ve smíchu je chvíle, kdy se dějí zázraky. Každý moment je "Vše Co Je" tady a teď. Vnímejte sami sebe, jak vychutnáváte tu chvíli, když jdete, uvědomte si, že toto je ta chvíle, kde právě jste - jdoucí. Když myjete okna, vnímejte naprosto sami sebe v té chvíli. Začněte zaměřovat vaši pozornost vždy tady a teď a tím zjistíte, že jste v uvědomění svého vyššího Já zažívajícího vás jako samo sebe!
Jakmile budete tuto disciplínu praktikovat každý den, objevíte svou vnitřní sílu a to vám umožní uskutečnit zázraky ve svém životě. Být ve vašem těle je zázrak sám o sobě. Je to privilegium, čest a velké dobrodružství. Uvědomte si ten zázrak, kterým jste, sledujte své konání a pokud se vám něco ve vašem životě nelíbí, změňte to. Vždy existují nové cesty v nahlížení každé situace, nová a dokonalejší řešení, která mohou překonat a smýt staré problémy a vzorce jednoduše tím, že svým novým myšlenkám dáte šanci vejít do vašeho vědomí a zde zakořenit. Toto je způsob mistrovství vašeho Bytí, dosáhnout plné síly jako milující, osvícené Božské Bytosti Světla, vyzařující dobré myšlenky a pocity všude, kam se pohnete, žijící každý moment jako láska, kterou ztělesňujete a kterou opravdu jste. Nechte svou světelnost vyzařovat!
Divili jste se někdy, proč zažíváte pocity temnoty? Je to proto, aby jste rozpoznali vaše pocity světla, pod příkrovem stínu pochybností věděli, že jste Světlo, že nezáleží na tom, jaké těžkosti zažíváte, vy jste ze Světla a nikdy nebudete sami a že vpuštěním lásky do vašeho srdce transformujete tento moment. Učiňte lásku vaším rozhodujícím faktorem, Milovaní. Pokud znáte něco nebo někoho, komu nemůžete zcela věřit a naplňuje vás nejistotou, riskněte to a prostě milujte a uvolněte se místo zřejmého odporu. V okamžiku, kdy toto uděláte, proběhne ve vás transformace a váš Svět kolem je změněn. Váš osobní Svět a okolnosti v něm se nedějí náhodou, všechno je způsobeno vašimi myšlenkovými procesy a samozřejmě vícezářením z vaší "NadDuše" (OverSoul) nebo Skvělým JÁ JSEM Přítomnost pro vyšší smysl expanze a uvědomění vaší duše, kvůli tomu je ve vašem nejlepším zájmu a výzvou zdokonalovat mistrovství vlastního Já.
Každý z vás se opět učí - Mistrovství vlastního Já a zároveň i v otázce fyzického těla. Každý z vás je alchymistou měnící olovo na zlato. Vy jste to zlato, Milovaní a hodni každého vašeho uskutečněného úsilí. Vy jste Zlaté děti svého Tvůrce. Zlaté Světlo Kristova Uvědomění proudí každou buňkou a atomem vašeho Bytí, každou čakrou a centrem síly, každým pórem vaší kůže. Myslete na to a zakládaje na tom každý jednotlivý den. Milujte se bezpodmínečně a každý den svým Bytím projevujte devět plodů Ducha: lásku, radost, mír, vytrvalost, laskavost, vlídnost, důvěryhodnost, něžnost a sebeovládání. Toto je pravá cesta k Mistrovství.

 

Do příštího týdne...

JÁ JSEM Hilarion

©2010 Marlene Swetlishoff, http://www.therainbowscribe.com/
Pro www.transformace.info do češtiny přeložila Lenka D. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání