Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Poselství První lásky a Prvního srdce pro měsíc červen 2008
Poselství První lásky a Prvního srdce pro měsíc červen 2008 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 15 Červen 2008 22:12
Přinášíme poselství, která přijala Evička Puklová 5. června 2008 pro toto období.

 

 

Vzkazy od První lásky a Prvního srdce

 

1. Vzkaz od "První lásky": KOBEREC ŽENSKÉ ENERGIE a KOBEREC MUŽSKÉ ENERGIE

Toto je téma, o kterém ještě velmi málo víte. Teprve nyní se před vámi, jako fyzickými ženami i muži, bude otevírat následující téma. Bude se před vámi rozbalovat a rozvíjet "koberec nejenom sexuality, ale ženského vnímání. Vnímání sebe, svého ženství. Bude třeba uvědomit si i ve fyzické rovině, co to skutečné ženství je. Doba, ve které žijete, je silně poznamenána anunackými energiemi. Vy jste je již částečně očistili, ale očistili jste jen tzv. jednu vrstvu. Tyto energie ale máte v sobě "prorostlé". Brzy nastane čas, až dočistíte uzlíky, kdy "rozbalíte koberec ženské energie" - ale nebude to jen ženská energie v ženách, ale i v mužích.Potom stejně tak budete rozbalovat "Koberec mužské energie", a jak byste řekli, pořádně ten koberec vyklepáte, vyprášíte a vyluxujete.K tomuto tématu vám přijde veliká pomoc Tvůrců křídel.A nezapomeňte, že vám byla dána milost boží - možnost vyčistit v pozemské inkarnaci i maximum toho, co bylo v inkarnacích předpozemských. Další v následujícím textu.

 

2. Vzkaz od "Prvního srdce": INTUICE V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH

Rád bych vám ještě k tomuto pověděl následující:Ve dnech, které nyní budete mít před sebou (během následujících 3 týdnů, tedy cca do konce června 2008) si začněte uvědomovat, jak vnímáte svou intuici. Budete moci velmi výrazně procítit svoji intuici. Energeticky to bude velmi příhodná doba, abyste mohli intuitivně mnohem snadněji vnímat. Prociťujte svoji intuici, vnímejte ji a její signály a snažte se tyto osobní signály zaregistrovat a zapamatovat si je pro příště. Vaše duše používá určitý způsob, který by bylo dobré, abyste se naučili vnímat.

 

3. Vzkaz od "První lásky": BOD SEBEZAPOMNĚNÍ

Každý v sobě máte tzv. BOD SEBEZAPOMNĚNÍ. Tento bod, ale zpracujte společně na školičce - až budete mít 6. uzel. Věnujte tomu 1 meditaci. Najděte v sobě tento bod sebezapomnění. Budete v něm mít mnoho různých závazků nelásky, programů a bloků - abyste zapomněli na sebe sama, na svou podstatu, svoji jednotu, na svou božskou přítomnost. Toto je třeba, abyste si dali do pořádku a pak mi tento bod odevzdali a nahradili ho bodem UVĚDOMĚNÍ SI SEBE SAMA.

 

Zapsala: Sylva, 5. 6. 2008

 

 

Vyhledávání