Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Meditace a návody Meditace a návody Meditace od Rady Moudrých Orionu k energiím 21. června 2011
Meditace od Rady Moudrých Orionu k energiím 21. června 2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 21 Červen 2011 22:48
Přijala Eva Puklová, 21.6. 2011

Od  Rady Moudrých Orionu přišla zpráva, že bychom právě v tomto období měli všichni se věnovat duchovnímu zpracování energií tohoto období. V tomto období letošního letního Slunovratu je možnost, ukončit náš momentální životní cyklus a nabrat kódy pro nově zahajovaný životní cyklus, pro další dobu. V současné době přichází na Zemi velké množství kódů využitelných pro vytváření Nového Života a současně je to také doba, kdy je k těmto novým kódům mimořádný přístup
 
Rada Moudrých Orionu pro nás navrhla meditaci jejímž prostřednictvím máme možnost zpracovat tyto energie našeho končícího životního cyklu a umožnit si „nabrat“, přijmout, kódy pro nový cyklus. Meditaci je potřeba provádět denně v době od 21. do 23.6., kdy je vnímání energií nových kódů zcela 100% . O den později, 24.6. již vnímání je snížené a bude se přístup zavírat.

Meditace:

Do meditace vstoupíme jak jsme zvyklí a pak v srdeční čakře se propojíme a Duší. Požádáme naši Duši : „ Dušičko moje, veď mě prosím touto dobou a ukaž mi můj životní kruh.“

Potom půjdeme tímto kruhem ve směru hodinových ručiček a všude tam, kde nás Duše zastaví, kde budeme vnímat nějaký nepříjemný pocit apod. , tak tam máme nedořešený problém, situaci, energie. Zastavíme se a vše pročistíme. Pak můžeme po kruhu opět pokračovat.
Až dojdeme na 359° a postoupíme skrze něj na stupeň 360° tj. na opět 0°, tak dojde ke splynutí, propojení cyklů. Bude to opravdu velmi výrazný zážitek.
Je třeba být však celou dobu ve svém Srdci, aby tento okamžik byl prociťován opravdu v Srdci. Dochází tak, jak již bylo řečeno, k ukončení našeho  stávajícího cyklu.

Poté, když projdeme tímto procesem, tak se přesuneme do Zemského krystalu, nadále nás vede naše Duše a každý si po svém, zde procítí ono ukončení cyklu.

Jakmile jsme si v Zemském krystalu dostatečně procítili ukončení svého cyklu, tak jdeme odtud, ze Zemského krystalu, pod vedením své Duše do „určitého“ Bodu ve svém Bytí, kde si opět ukončování cyklu procítíme.
Nejde říct do jakého bodu v Bytí, jelikož jde o záležitost vedenou Duší a ta nás tam, každého jednotlivě, do jeho individuálního Bodu v Bytí, zavede. Nejsme-li si jistí, lze se samozřejmě Duše zeptat, zda již v daném bodu jsme a požádáme, aby k nám mohly přijít všechny potřebné pocity, jimiž zde procítíme ukončování životního cyklu.

Jakmile energii ukončování cyklu v tomto Bodě dostatečně vnímáme a uvědomujeme si ji, stáhneme ji do Zemského krystalu, což budeme asi ještě 1x až 2x opakovat. To je individuální a prosím důvěřujte své Duši, řekne Vám, zda ještě je třeba postup opakovat.

Poté poděkujeme jak Radě Moudrých Orionu za tuto meditaci, tak i také naší Duši za vedení v meditaci, jakož i dalším Bytostem Světla a Lásky za jejich podporu v meditaci a můžeme svým postupem z meditace vystoupit.
 
S láskou Eva Puklová
 

Vyhledávání