Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Poselství od bytosti peněz
Poselství od bytosti peněz PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Úterý, 20 Duben 2004 10:53

Bytost peněz sděluje: Jsem energie, která podle vesmírných zákonů musí plynout, stejně jako každá jiná. Jsem láskyplná energie, světelná bytost a není tedy jediný důvod, proč bych měla kazit lidi nebo bych se jim z jakýchkoli důvodů neměla dostávat.

 

Stejně jako toužíte po lásce a nevíte, že jí jste a že je jí kolem vás plno, jenom si to neuvědomujete, stejně tak máte nadosah i hojnost, i hojnost hmotnou, tedy i peníze. Že to nevidíte? Je to tím, že si nedokážete dát sami sobě dostatečně lásky a pak ani hojnosti, dostatku čehokoli jiného!

 

Informace o mne jsou na Zemi záměrně zkreslené. Stejně jako pojem láska zahrnuji spoustu pólů - i těch protikladných. Láska s hojností mají hodně společného. Láska může být pro někoho úcta, vděk, spoluúčast, volba..., stejně tak peníze mohou zahrnovat i tyto i další synonyma. Jen si je uvědomit. Co pro vás znamenají pojmy hojnost a peníze? Pohled každého jednotlivce je odlišný, stejně jako je odlišná jeho osobnost, jeho duše: odlišná, ve své jedinečnosti dokonalá, tedy s nikým a s ničím nesrovnatelná. V civilizovaném světě, tedy tam, kde žijete - kde jste si to k vašemu současnému životu vybrali - můj nedostatek většinou lidi zcela svobodné a tvořivé nedělá… Chtěli jste se v dostatku narodit, proč se ho tady teď na nějaké úrovni vzdáváte?

 

Své emoce s tím vším spojené odevzdejte světlu a pomyslete, že i peníze vypovídají o vaší schopnosti tvůrčího procesu vzhledem k získávání vlastní hodnoty. Jsou to základní kameny budování karmy člověka… Ale také vlastní úcty, úcty k sobě. Jak se díváte na mne, věřte, nebo ne, díváte se i na sebe. Dejte ruce na srdce a podívejte se, jak vidíte mne. A ze všech možných úhlů. Opravdu čistíte šumy na starých hudebních deskách – deskách vaší minulosti – dělejte to důkladně – výsledek pro vás může být zázračný a zatím nepředstavitelný. Peníze vám totiž na fyzické úrovni symbolizují vaši skutečnou hojnost, kterou jste si dosud dovolili. Že se vám jich stále nedostává a duchovně jste udělali, co jste mohli? Zkuste to žít.

 

Život ve fyzickém těle a život duchovní nelze oddělovat. Dovolte si víc, riskujte, pokud to však bude v souladu s vaším srdcem. Vím, že nyní zažíváte nelehké situace a mnozí z vás v celé své historii zcela poprvé. Myslíte si, že čas a realita vás tlačí, duše vás tlačí, ne! Tlačíte se sami! Zkuste přestat tlačit – poproste svého anděla hojnosti, ať nad vámi bdí a vkládejte mu do rukou spolu se světlem a láskou všechny vaše pocity – všechny pocity vaší smyšlené nedostatečnosti, neschopnosti vidět věci tak, jak jsou – vašeho zastřeného vědomí. Vkládejte mu do rukou i všechna vaše přání. Nic není špatné si přát, pokud se to netýká druhých lidí, protože je nemůžete ochraňovat před tím, co si sami (i když většinou nevědomě) přejí prožít, co si zvolili jako zkušenost, kterou pro svůj růst potřebují. Neberte břemena druhých na sebe, bráníte tak vesmírným zákonům. Až se vám vaše sny splní, bude jen na vás, jak s nimi naložíte, tam teprve přijde další zkouška…

 

Peníze jsou světelná energie, která musí plynout, stejně jako láska – na to nikdy nezapomínejte! Tolika strachů už jste se zbavili a tento není jiný než ty ostatní. Velice těžko se uvěří, že v nouzi nebudete nikdy. To je však otázka vlastní versus Boží vůle. Položte si tedy otázku: Kdo jste? Strach, nebo láska? Rozhodněte se! A pak už nic nehodnoťte a nic neočekávejte!

 

Cvičení: Představte si, že jste absolutně na mizině – vše pročistěte světlem a láskou, růžovým a modrým paprskem Boží vůle, poproste o pomoc Boha a vše do ní vědomě svěřte.

 

Přijato v dubnu 2004

 

Vyhledávání