Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Rada moudrých Poselství od Rady moudrých - únor 2005
Poselství od Rady moudrých - únor 2005 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Pondělí, 14 Únor 2005 11:59

V neděli 13. února 2005 přijala Eva Puklová poselství od Rady moudrých, týkající se pomoci energetickému poli lidstva skrze perleťové paprsky.

 

Měli bychom se každý den 5 minut soustředit na posílání jednoho ze tří níže uvedených nových perleťových paprsků do energetického pole lidstva:

Perleťově bílý paprsek - motivace a síla k uskutečnění přechodu do 5. dimenze, průrazná čistota a nadšení.

Perleťově světle-modrý paprsek - kvalita otevření se ideálu přechodu do 5. dimenze - něžnost, laskavost, jásavost a touha.

Perleťově jantarový paprsek - zesiluje záměr, velká síla záměru, myšlenky a projektu, pomáhá sladit rozum a cit a vyvažuje protiklady.

Jak? Napojte se na Anděla příslušného paprsku, nechte se naplnit jeho energií a 5 minut se potom soustřeďte na plynutí tohoto paprsku přes vaše srdce do energetického pole lidstva. Není k tomu potřeba meditace. Je to důležité pro přechod lidstva do 5. dimenze a mělo by se to dělat každý den až do roku 2012. Tato práce je nezastupitelná.


Zapsala: Anička Lorencová

 

Vyhledávání