Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk!
Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:14
Michelle Manders - Newsletter z 05.05.2012

Tento víkend budeme svědkem největší úplnosti Matky Luny, jelikož bude velmi blízko Matce Zemi. Obě Matky se dohodly, že tuto velkolepou událost využijí pro naše naplnění láskou a dotykem a pomohou nám toto ukotvit do našich těl i na Zemi. Toto je jeden z několika cyklů, které tento víkend prožíváme. Zároveň také započne proces vedoucí k 15. květnu, kdy bude bohyně Hathor projektovat 12 nových Venušanských Paprsků Kosmické Lásky na naši planetu v přípravě na retrográdní pohyb Venuše trvající 40 dní a nocí a který začíná právě 15. května. 10.května budu channellovat informace k těmto Paprskům a jejich poselství. V mém posledním newsletteru jsem o retrográdní Venuši psala více, takže se k této informaci můžete vrátit a připomenout si, co můžete očekávat.

O tomto víkendu nám úplněk ve Štíru slibuje potenciál „čehosi“, co nám pomůže při zkoumání našich nejhlubších a nejintenzivnějších pocitů, které jakoby „zamrzly v čase“ a které doutnaly pod povrchem a vyčkávaly na vyjádření a proměnu v něco pozitivního a vyživujícího, aby bylo možné se pohnout vpřed. Je to příležitost regenerovat emoce a usmířit se s těmi svými aspekty, které se nám zdálo těžké změnit a které nás udržovaly v pocitech roztrpčení a v nutkavě destruktivních emocích, což mělo za následek očekávání nejhorších možných scénářů, které vycházelo z nevyřešených minulých zranění. Úplněk Matky Luny přináší mnoho jasu, aby nám ukázala „světlo“ a skrytá mystéria a tajemství našich já, takže se nám může odkrýt podstata toho, co jsme přijali za své a můžeme tak obejmout nový život, z čehož vyplývá i hluboká touha po hmatatelném emočním a fyzickém bezpečí. Abychom dosáhli výsledků, je třeba zaměřit se na naprostou upřímnost k sobě samým a na léčení těchto svých částí. Pokud to uděláte, budete se automaticky cítit více soustředění a ovládající svou „základní sílu“ a energii „zamrzlou v čase“. Deprese odejde a vy se odrazíte zpět k akci. Toto vše vám přinese výsledky v plné šíři koncem června, kdy Venuše i Saturn skončí své retrográdní cykly, což nám zaručí skutečně zasloužený hluboký nádech před tím než se krátce na to Merkur obrátí k retrográdnímu pohybu ve Lvu.

Deprese je výsledkem potlačených, hluboce pohřbených, nevyjádřených a neřešených emocí. Tíha této zátěže přináší pocity jako je skleslost, cynizmus, nedůvěra, přecitlivělost, rozhořčenost, defenziva, paranoia, manipulace, posedlost a destruktivita. To má dopad i na fyzické tělo a může se projevit nárůstem či naopak úbytkem hmotnosti, emočním přejídáním, nárůstem produkce kortizonu, obecnou hormonální nerovnováhou, migrénami, zažívacími potížemi, záněty ledvin a močových cest, problémy s reprodukčními orgány, artritidou, dnou a v nejhorším případě i rakovinou. Některé tyto záležitosti mohou být pohřbeny natolik hluboko, že si jich nejste vůbec vědomi. V tom případě naslouchejte v příštích týdnech své intuici, odevzdejte celou situaci a dovolte svému tělu, aby vás vedlo k tomu, co potřebuje a aby s vámi navázalo komunikaci.

Jedním ze způsobů, jak rozpoznat, o co se ve vašem případě jedná, je připustit si, čemu máte tendenci se bránit (kterým pocitům) nebo čemu se vyhýbáte v nepříjemných situacích.
Ignorujete něco, poté tomu věnujete trochu pozornosti a následně přeženete reakci? Odepíráte si příležitost vychutnat si „dobré věci v životě“, ulpíváte ve stereotypu nebo si naopak příliš užíváte „dobrý život“ a finanční a zdravotní stránce věnujete jen malou pozornost? Cítíte se rozpolcení mezi bytím a konáním a cítíte se viní, když si potřebujete vzít čas jen pro sebe? Stali jste se natolik fixovaní na negativitě, že míjíte skutečně dobré příležitosti? Visíte tvrdohlavě na tom, co je vám známé, ale už zastaralé a odpíráte si tím důležitou životní změnu, která by pozitivně proměnila váš život? Je vaše citlivost utlumená nebo téměř smrtící? Hromadíte peníze a majetek, abyste se cítili bezpečně a popíráte svůj vnitřní a emoční svět? Cítíte se kreativně zablokováni a fixováni na myšlení/rozumu? Bráníte se změně, protože se bojíte toho, co ucítíte nebo toho, co vás tato změna bude stát?

Je důležité odpovědět si na předcházející otázky, protože vás přivedou k řešením, která vnesou rovnováhu a harmonii do daných oblastí vašeho života. Není důvod se stydět za to, pokud se vás tyto záležitosti týkají. Chce to velkou dávku odvahy přiznat si je a převzít zodpovědnost za to, co nás sabotuje a zraňuje. Tento akt zničí základy projekce a dovede nás k ukončení těchto starých vzorců. Vnější svět nám přestane tyto záležitosti zrcadlit. Takto neuvěřitelně naplňující a léčivá je tato cesta. Pokud se nad tím zamyslíte, je to ve skutečnosti legrační, když si to dovolíte a UVIDÍTE, jak často utíkáme a odpíráme si to, co nejvíc potřebujeme. Obvykle tak činíme ze strachu z toho, čemu budeme čelit a co budeme cítit.

Tento víkend a následujících několik týdnů ztělesňuje energie, které nám pomohou způsoby, o kterých jsme si nikdy nedokázali představit, že by byly možné. Využijte výhody těchto energií a postavte se k tomu čelem, pociťujte, řešte, transformujte a osvoboďte se. Tomuto procesu by mohly pomoci i tři channellingy v sekci ZDARMA na mých webových stránkách – „Kvantový Skok Víry“, „Čistící Dohody“ a „Den Vzestupu 5:5:5 Klíčové Datum Aktivace“. V souvislosti s tím vám doporučuji pracovat i s naší poslední sérií „Zdrcujících 7 Pečetí Vědomí Chudoby“ – zejména část 2, která se soustředí na léčení „zamrzlých“ emocí. Představení prvních dvou částí je dostupné v našem e-shopu a více bude následovat příští týden.  

Na mých stránkách je mnoho dostupných informací. Používám tyto nástroje neustále a osobně jsem transformovala mnoho oblastí svého života. Mohu s jistotou říci, že když se objeví „staré záležitosti“, zacházím s nimi odlišným způsobem. Když mám nyní těžký nebo negativní den, trvá to pouze krátce a strach už mne nestravuje, jak tomu bylo v minulosti. Jeden z nejhodnotnějších aspektů mého léčení a transformace byla nově objevená odvaha a harmonie, které jsem objevila v krutých poutech k lidem a situacím, které mne připravovaly o životní sílu a ke kterým jsem inklinovala ve víře, že je mým údělem v nich setrvávat. Když jsem si uvědomila, že drama těchto lidí není moje, vše se posunulo. Odchod z těchto vztahů obnovil mojí chuť k životu a kreativitu a cítím hlubší smysl vnitřní svobody a nejúžasnější je, že mi přestaly vypadávat vlasy!! Pokud nasloucháme a necháme se vést, život a naše tělo potvrdí, že jsme zvolili správně a za náš čin nás odmění.

Energie Brány Vzestupu, která se otevírá 21.prosince 2012, se buduje s každým dnem. V uplynulých 6 letech jsem v Egyptě provedla veliké množství práce a vrátím se sem na Oslavu 12:12:12. V roce 2008 jsme zde ukotvili 144 energií Čakry Hojnosti a aktivovali mocný Element Bílého Ohně a to, co Kuthumi-Agrippa nazývá „Zlatým Chrámem Učení“. Byla to jedna z mých nejsilnějších cest do Egypta a Poutníci, kteří cestovali se mnou, stále šíří energii Elementu Bílého Ohně ve svém osobním životě i v rámci své Pozemské Práce. Brzy bude dostupný itinerář k naší nové cestě. Děkuji těm, kteří se již na tuto cestu přihlásili, aniž by znali podrobnosti!

Nedávno jsme vytvořili symboly Čakry Hojnosti 144, které jsou na kartách ke stažení a zahrnují i 6 channellingů, které obsahují informace o zasvěcení a jak je používat. Znovuobjevení těchto energií přispívá k navýšení vibrací energií, se kterými jsme v minulosti pracovali a navyšují úrovně dříve aktivovaných mřížek. Výsledkem je, že si Kuthumi-Agrippa a Marie Magdaléna vyžádali mnoho svých předchozích channellingů, aby je mohli znovu energetizovat a aby bylo možné je veřejně publikovat, protože jak říkají, jsou tyto channellingy mnohem významnější než kdykoli před tím. Proto veškeré energie, aktivace, čištění a léčení uvnitř „starých“ channellingů je nyní 1000 násobně silnější a více urychlující procesy těchto učení. V žádném případě tedy nepodceňujte jejich hodnotu a sílu, které energeticky přesahují parametry všeho, co si umíme představit. Jejich používání a práce s nimi změní váš život.

Další život-měnící sérií jsou učení 55 Kosmických Zákonů. Každý, kdo s nimi věrně pracuje, bez jakýchkoli pochybností zažil obrovský posun ve svém životě pozitivním směrem. Vyučovala jsem do hloubky prvních 12 Kosmických Zákonů a naši dva první Učitelé Zlatého Chrámu – Faith Parent Hendrickson a má úžasná osobní asistentka Samantha Gilbert – byli „zasvěceni“ a jsou nyní také připraveni k předávání těchto učení. Je mi ctí, že mám vedle sebe dvě takové úžasné bohyně, které se mnou spolupracují a reprezentují Palace of Peace (Palác Míru).

Mějte magický úplňkový víkend a nechť vám přinese POŽEHNÁNÍ!

Se spoustou Lásky,

Michelle

Zdroj: Michelle Manders (Eloff) – www.palaceofpeace.net

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Marie Kuchařová (www.posvatnesrdce.cz). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 
Poznámka: Pokud Michelle v textu upozorňuje na nějaký další materiál, pak jde o materiály její duchovní školy, většinou channelingy a tyto materiály jsou v okamžiku vkládání Zpravodaje (Newsletter)k dispozici jen na jejím web a tedy v angličtině.
 

Vyhledávání