Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata Lee Carroll - Továrna na zkázu
Lee Carroll - Továrna na zkázu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:44
„Opusťte vaše zahradní židle...oni jsou v tom znovu!“
Lee Caroll – Leden 2009

Jsou to téměř čtyři roky nazpět od té doby, co jsou média zaměřená na to, aby vás vyděsila k smrti (jestli si toho někdo všiml). Záležitost r. 2012 je téma, a je právě příliš horké, abyste to opustili sami, nebo čekali až se zavře. Konečně, je tu Viagra, mýdlo a auta na prodej, a v této ekonomice prodejci vykřikují, aby se tak stalo.

Před pár měsíci jsem na mých seminářích hovořil  k účastníkům, aby se připravili na prudký útok filmů a pořadů v divadlech a televizích o r.2012, na všechno, na čem bude strach senzačně založen.  Dobře, už je to tady.

History Channel (TV kanál dokumentárních pořadů o historii) spustil „Týden Armageddonu“, týden plný zbrusu nových, naleštěných dokumentárních pořadů v HD kvalitě o prorocích na konci věků a o tom, co řekli o roce 2012, roce, který je údajně rokem blížící se zkázy planety.

Strávil jsem téměř 30 let prodejem reklamy pro rozhlas a televizi. Vyprodukoval jsem přes 4 000 hudebních rozhlasových spotů, mnoho hudby z filmů a několik filmů – to vše samozřejmě před Kryonem. Já dozajista vím, jak tito lidé myslí, a chtěl  jsem  sdílet s vámi nějaké věci, které nemusí být očividné.

Blíží se velké zarovnání. Říká se mu Galaktické zarovnání a je to konec přibližně  26 000 let trvajícího astronomického cyklu*. Ačkoliv je to v podstatě astronomické, energie kolem toho má základy v astrologii. Astrologie je nejstarší věda na planetě. Nostradamus byl ve  své době druhem astrologa, a také alchymista, nebo „okultní“ lékárník. (Musel odejít z lékařské školy.)

Jestliže čtěte o „skutečném“ Nostradamovi
, zjistíte, že  doopravdy nebyl vysoce respektován jako prorok nebo astrolog, přinejmenším dokud žil. Dělal astrologii celkem nahodile a často dělal grafy pro klienty úplně špatně. Oženil se s bohatou vdovou, měl hodně dětí, a byl ochotný k psaní množství knih a svých „čtyřverší“. Jeho vztah s církví byl dobrý (byl oddaným katolíkem), a měl povolení od biskupa publikovat některé z prací. Ale byl stále plný strachu z náboženských fanatiků, a tak halil svá psaní užíváním „virgilianized“ skladeb- syntaxí (syntaxe dle starořímského básníka Publia Virgilia Mara), slovní hrou a směsí dalších jazyků jako řečtina, italština, latina a provensálština (jedinečný jazyk jižní Francie), aby skryl skutečné významy**. To udělalo jeho  čtyřverší velmi temnými a nejasnými, a to dává téměř každému možnost interpretovat jejich porozumění, což se stávalo znovu a znovu.

Nicméně dnes stojí na vrcholu skupiny „kdo je kdo“ ve "vyrábění" ničivého osudu. Naštěstí pro nás, tento odkaz knihy je velmi malý, ale on je ten chlapík pro náš věk, stejně tak jako tím šampiónem pro „cokoliv, co je špatné, co se má stát.

Tady je můj postoj k tomu všemu: Galaktické zarovnání se blíží. Vždycky to mělo přijít, a předkové o tom mluvili. Dlouho před Nostradamem to psali v mnoho kulturách. Egypťané o tom věděli, a dokonce vyrovnali své pyramidy s hvězdami. Mezi další, o kterých víme, že to věděli, patřili Hopiové, Aztéci, Toltéci, Druidi a Inkové. Mayové vyvinuli svůj kalendář bez pomoci Nostradama, a končí 21.12.2012 (těsně před r.2013). A tak galaktické zarovnání je reálné, a téměř všechny kultury, které o tom psaly, předpovídaly velkou změnu. Mimochodem „velká změna“ je nyní interpretována jako „konec“.

Stál jsem v místě, kde Mayové pracovali. Byl jsem v Xochicaldo, v Mexiku, v r. 2007, asi 38km (24mil) jihozápadně od Cuernavaca.. Tam jsem potkal Jorge Baeza, vědce, který právě kopíroval mnohé z toho, co Mayové viděli v pozorovatelnách, které používali v těch archeologických vykopávkách. Na jedné ze stěn malé pyramidy Mayové napsali glyfy o tom, co objevili,  a o čem všem je velký posun a energetický cyklus. Nikde neoznačují blížící se konec Země. Místo toho mluvili o jedné z nejvyšších vibrací, a jejím zesílení, takovém jaké Země nikdy předtím neviděla. Bylo to sladěno s Galaktickým uspořádáním v prosinci 2012 (dle jejich výpočtů). Byl jsem tam a měl glyfy přeložené. To je to, co říkají.

Jorge Baez napsal jednu z prvních mnoha knih o r.2012, jmenovala se The Vital Energy of Movement: The Secret od 2012 (Životní energie posunu: Tajemství r.2012). (Je jen ve španělštině.) Ale jeho závěry byly stejné jako u Mayů – že posun přichází a začíná se to dít pomalou změnou Lidského vědomí. Ostatní posuny, které předpověděli (podle Jorgovy knihy) ukazovaly stoupající a klesající cykly, které rozpoznali a nyní nacházíme vztah mezi ranným středověkem a renesancí naší minulosti. To je předmětem jeho knihy. Mohl také číst jejich glyfy (podle mě to dělal) a jejich předpovědi byly o vibraci Gai, ne o katastrofě. Můj názor je, že tento posun už začal.

Mayský kalendář skončil tam, kde skončil. Mnozí z toho dělají velký problém. Co když to nebylo úmyslné? Měli byste vědět, že Mayové nám dali některá méně významná proroctví o datech, která byla po r. 2012 (s daty ve stylu jejich kalendáře). Je jasné, že kalendář nepovažovali za ukončený, jinak by tato proroctví neměli. Příčina jejich zániku dosud není známa, ale stalo se to rychle.  Co když to, co vyhladilo jejich civilizaci, ať už to bylo cokoli, také ukončilo jejich kalendář?  A protože končí v Galaktickém zarovnání, je snadné říct, že je to konec času. Nicméně říkáme, že je to konec staré doby a začátek nového vědomí na planetě...Mayská informace.

Mimochodem, ještě něco jiného, co nechcete slyšet: Toto zarovnání r. 2012 je skutečně mimo o 5,5 stupně. Může to být ještě přesněji vypočítáno v posledních letech pomocí moderních počítačů a teleskopů, a už se to určitě stalo! To je následek pochybení, které Mayové měli ve svých výpočtech. Mluvili o tom, že tato událost nastává každých 25 627 let. Ve skutečnosti nastává každých 25 800 let – to není špatné bez teleskopů, což? A tak 2012 není ve skutečnosti plná pozice. Je to blízko, ale kousek vedle. Přesné vyrovnání bodu slunovratu (přesný středový bod těla Slunce při pohledu ze Země) s Galaktickým rovníkem byl spočítán na r. 1998 (Jean Meeus, Mathematical Astronomy Morsels, 1997). Stalo se tehdy něco významného? Já bych řekl že...pád Sovětského svazu!

Posouváme se? Ano. Už teď to zažíváme. Zánik? Ne – podle Mayských spisů. Ve vší spravedlnosti k ostatním, kteří zbudovali Xochicaldo, Toltéci a Aztékové také měli vlastní observatoře, a také poznávali z hvězd. Oni přispěli k tomu, co se nakonec přičítá Mayům – velmi povznášející, ezoterická zpráva o r.2012.

A teď, neviděli jste to na TV kanálech History nebo Discovery Channel (TV kanál dokumentárních pořadů o vědě, technologiích, dějinách apod.), že ne? Dobré zprávy se neprodávají. Škoda.

Chci vás upozornit na některé z metod autorů těchto dokumentů. Všimněte si,  čeho dosahují strašidelnou muzikou a převahou obrázků bouří, hladomoru, velké deprese a obrovských katastrof. To je zatím začátek, oni velmi velmi vybírají co oznámí a co neoznámí.

Na kanálu History ve speciálu o Nostradamovi měli rozhovor s mými dobrými přáteli, Gregg Braden a John Petersen (z Arlington Institutu). Podle Johna některé z nejlepších věcí, které řekl, jsme nikdy neviděli – prostě je vystřihli. Oba muži jsou důvěryhodní vědci/historici a oba mluvili o přicházejícím posunu a dělají dobrou vědu. Navíc ani jeden z nich neřekl, že může být konec světa. Ale mít je na obrazovce bylo věrohodné pro zbytek dokumentu, to je často způsob, jak se tahle hra hraje.

Již v r. 99 stejná televize vyrukovala s Nostradamem a podala strašné předpovědi o přicházejícím Armagedonu tisíciletí. Tenkrát měli Bibli, aby to podložili a citovali celé z Bible části ze Zjevení o konci časů. Jedno ze čtyřverší Nostradama (3.2) bylo citováno jako „Z důvodu takového horka podobného slunci na moři, ryby kolem Negrepontu budou zpola vařené“. Toto samozřejmě bylo interpretováno jako jaderný útok.

Nyní, pro všechny ty, kteří spali 8 let, toto se nestalo. Místo toho máme něco, co nikdy nebylo v žádném čtyřverší – pád Sovětského svazu, pád Berlínské zdi, a začátek kapitalismu v Rusku. To nebyl Armagedon. Minulou noc jsem nemohl uvěřit, že použili to stejné čtyřverší o žáru slunce na moři. Ale nyní je to proto, protože je globální oteplování! Myslí si, že si toho nikdo nevšimne?

Jsou zde nějaké zásadní věci, které v dokumentech nenajdete, věci, které změnily vše, co víme o tom „jak věci údajně mohly být“.

(1) Kde je v Nostradamově čtyřverší  pád Sovětského svazu?
(2) Kde je v Nostradamově čtyřverší , že padne Berlínská zeď?
(3) Kde je v Nostradamově čtyřverší  9/11? Důležité, nemyslíte?
(4) Kde je v Nostradamově čtyřverší  zvolení  černocha do Bílého domu? Velmi významné pro naši dobu, nemyslíte?

Každá z těchto věcí je „proti všemu a všem“ a přesto nikdy nebyly zmíněny v Nostradamovi nebo v Bibli. Každá jedna z těchto věcí má, a bude mít, dopad na nás všechny po velmi dlouhou dobu.

Futuristé mluví o "divoké kartě". Je to něco, co bylo do proroctví přidáno a původně tam nemělo být, nebo to vzniklo vlivem radaru. Po 20 let nám Kryon povídal, že tato divoká karta byla Harmonická konvergence v r.1987. To bylo, když začínal náš posun myšlení a posun vědomí. To pohnulo všemi předpověďmi k odlišnosti od toho, co se předpokládalo, že se má stát.

Jedna ze záležitostí, o které dokumenty mluví je hladomor, který se vyskytne v r.2012, dokonce kanibalismus ve velké míře. Mluví o sežehnutí země, údajně způsobené globálním oteplováním. Meteorology bylo zaznamenáno, že každé léto je teplejší než to minulé a děje se tak několik let. Nikdo nemluví o chladu (nebo to dělají, ale vystřihnou to)! Uvědomujete si, že každá zima je také chladnější než ta předchozí? Uvědomujete si  údaje, které nyní dávají, neboť části Pacifického oceánu jsou chladnější, než kdy byly? To není nepatrné, protože aktuálně se přenáší zpátky velká část mikrobiálního života, která je potřeba pro využití některých našich ryb.

Kryon opakovaně mluvil o tom, jak jsme nyní na začátku malé doby ledové. Toto se také stalo kolem 1400, ale neslyšíte o tom nějak moc povídat. Tehdy nebyl uchován záznam a my jsme neměli schopnost sladit globální informace, jak to umíme dnes. Přesto jsme tím prošli, a přežili. Kryon nám říká, že jsme zrychlili vibrace planety, a výsledkem jsou změny v počasí. Je to součást koloběhu vody, který  jsme předtím viděli, ne něco nečekaného nebo předpovídajícího konec. Již v r. 1989 nám on jasně říkal o změnách počasí. Ale Týden Armagedonu, to je překvapení, a je to vše součástí globálního oteplování a konec země (podle dokumentů, které sledujete). Chcete vidět, co někteří ruští vědci říkají? ***

Jsou někteří, kteří nikdy nepřemýšleli o tomto: Co když čtyřverší Nostradama byla všechna přesná, a co když nemáme, nějakým způsobem postrádáme, všechna proroctví o r.2000 (která oni dělali)? To znamená, že bychom měli nuklární výměnu (asi válku). To je to, co Nostradamus naznačoval a také to, o čem se mluví ve Zjevení (podle Hal Lindsey). Pojďme o tom přemýšlet. Kde bychom byli teď v r. 2008? Odpověď je, že bychom byli ve špatném stavu! Jen 7 nebo 9 let by uplynulo a my pravděpodobně ještě bychom umírali z důvodu záření nebo poškozené potravy. Samotná myšlenka na to je děsivá. Ale co když?

Pokud by tomu tak bylo, pak některé z ostatních předpovědí začínají mít větší smysl. Popisují starou Zemi, která prošla jadernou válkou. Souhrou s nestálým počasím a ostatními potenciály Země tam mohl ve skutečnosti být hladomor velkého rozsahu....jistě válka, a něco, co by mohlo dokonce úplně zničit lidský život...Ale my NEJSME v tomto stavu. Co se změnilo? My jsme se změnili, a je to očividné, že jsme nenaplnili předpovědi o r. 2000. Toto je divoká karta.

Rozumíte tomu, co vám říkám?
Strach a drama je nejlepší cirkus, jakým oni užívají stará energetická proroctví, která znovu interpretovali po minulé zkáze, která se nestala, ale nyní mají Galaktické zarovnání na to, aby to udělali na pohled ještě více uvěřitelné. Oni dokonce používají dobré autory, historiky a vědce, aby podpořili jejich tvrzení, která nejsou opravdu tím, čemu mnoho autorů věří.

Mimochodem, Galaktické zarovnání je relativní událost. Je to něco “co je pozorováno  ze Země”. Je relativní, jak věci vidíme. Právě to chci jasně podat pro ty, kteří nerozumí astronomii a myslí si, že se centrum galaxie najednou pohne nebo změní. Tak to ne. Je to jenom pozorování z místa, kde my stojíme.

Nyní jsem ještě neskončil. Pojďme  ještě krátce diskutovat něco dalšího, o čem nám Kryon povídal, o něčem, co má nyní nějaké důkazy. Záhuba a šero, smrt a destrukce mají  velmi silnou energii. To často tvořilo planetární změny skrz utrpení a/nebo  soucit. To víme. Ale Kryon naznačoval něco, čemu opravdu příliš nerozumíme. Povídá, že tu je často zbytek potenciálu, který může setrvat, dokonce i potom, co vyrazíme z místa, kde jsme byli. Tento zbytek je tak mocný, že všichni proroci (jasnovidci) ho mohou zachytit a aktuálně “vidět” jako současný. Je tak mocný, že může být měřený mnoha přístroji, která Princenton Univerzita zřídila ohledně Projektu globálního vědomí, a které vycítí posun lidského vědomí ještě před událostí.

V říjnu minulého roku, mnoho těchto “zvonků a sirén” signalizovalo. Měli jsme předpovědi z mnoha zdrojů (dokonce i od Kryona) říkající nám vydržet a neobávat se. Futuristické skupiny, které se zabývají jasnovideckým výzkumem nám řekli, že se něco stane. Pak “roboti” odešli, včetně těch z Princentonu. Wow, my jsme opravdu očekávali/předpovídali něco velkého. Příliš mnoho pramenů (zdrojů) z   mnoha  vzájemně nesouvisejících oblastí nám to řeklo. Možná jste slyšeli, že bude “Galaktické přistání”? Mohli jsme být konečně navštíveni E.T., kteří rozpoznají sami sebe, a stále dál se to bude dít. Něco bylo ve vzduchu!

Dobře, říjen 13./14. přišel a odešel a nic se nestalo, vůbec nic. Nebo se stalo? Ani při Harmonické konvergenci v r. 1987 se nezdálo, že by se něco stalo, ale nyní víme, že stalo. Mohlo to být tak, že jsme tušili, co se může stát, ale bylo to tak? Mohli jsme projít změnou stejně tak, ale bez nějaké katastrofy na Zemi? Kryon říká obojí.

Nemůžete popřít, že něco bylo ve vzduchu, a přesto se to nestalo. Bylo to celosvětové a ti z nás v metafyzickém byznyse o tom slyšeli z mnoha zdrojů. Přesto, a některé byly velmi spolehlivé, se nic nestalo.

Říkám vám, že tu je daleko víc než vidíme nebo co může být vysvětleno v TV dokumentu, který je zaplněn využíváním a záměrně tvoří drama. Nenaleťte na všechny tyto nesmysly/materiály. Respektujte fakta a vysmějte se evidentním manipulacím v plném HD.

Velkou zprávou je, že se pomalu mění struktura toho, co vy a já jsme si mysleli, že je neměnitelné.  Prořezáme naši ekonomiku pryč od nenasytnosti, abychom ji učinili silnější. Vybrali jsme lidi, kteří by nikdy nemohli být zvoleni těmi, kteří žili v době našich rodičů. Toto jsou pravá znamení doby. My jsme divoká karta.

Týden Armagedonu. Ale jděte. Co bude příště? Týden střetu meteorů? Pak možná budeme mít “Týden hladomoru” a následuje “Kanibalismus je příští” týden...

Zívání. Zvedněte židle a užijte si tu Továrnu na Zkázu. Bude toho přicházet  mnohem víc. Počkejte, až uvidíte prémiérové filmy! Tam bude dost speciálních efektů o zániku Země – předpokládám, že pravděpodobně s dostatkem vody a ohně. Bruce Willis nebo Tom Cruise se toho právě tam někde zúčastňují! (smích).

To je typické pro Milénium, vážení. Když 2012 přichází a odchází, můžeme pokračovat v dalších realizacích. Celé jsme to změnili a prošli jsme několika posuny. Pořád jsme tady a měníme vědomí planety způsobem, díky kterému bude každá další předpověď zkázy od každého proroka patřit spíše na titulní stránky bulváru, než aby se jí dalo znovu věřit.

Lee Caroll

“Duch by vás nikdy nepřivedl na toto místo vysokých vibrací, světlonoši, právě k prohrnutí tak mnohých nečistot. Vy jste se aktivně zapojili do tvoření energie na této planetě, což nakonec vytvoří  uzdravení a mír, který jste nikdy předtím neměli. O dvě generace dál, nebudete moci rozpoznat toto místo, protože se tady bude mluvit o  “uvedení věcí dohromady” místo toho, aby se od sebe trhaly. Představitelé staré energie zmizí a na místě bude nová generace konceptuálních myslitelů.”

Kryon
---------------------------------------------------------------
*Galaktické zarovnání je zarovnání prosincového slunovratu s galaktickým rovníkem. Vyrovnání se objevuje jako výsledek precese rovnodennosti.
Precese je způsobena velmi pomalým kymácením Země kolem své osy a posouvá pozici rovnodenností  a slunovratů o 1 stupeň každých 71,5let. Protože Slunce je polovinou  šířky jednoho  stupně, je třeba 36letého cyklu zimních slunovratů k precesi (respektive „ přesunu“  Slunce) přes galaktický rovník.
Tento 26000 let trvající precesní cyklus mění zdánlivou polohu Slunce při zimním slunovratu, zpět přes znamení zvěrokruhu. To vede k pozorování (jak je viděno ze Země), že prosincový slunovrat Slunce se pohybuje „kolem“ Galaktického Středu, a přichází do souladu s ním jednou za 26 000let. Toto je galaktické vyrovnání. Je to jméno dané relativním vnímáním hvězd během pozorování ze Země.

„Země je na pokraji doby ledové.“

Lee Carroll

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Jani (www.vedomisvetla.webnode.cz )  Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Vyhledávání