Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další energie Otevření portálu 25-05-2013
Otevření portálu 25-05-2013 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 23 Květen 2013 21:45

Čas jednat znovu! Čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Takže se setkáme ve velkých i malých skupinách, a to jak individuálně, tak kolektivně, během úplňku v květnu. Mnozí z nás se shromáždí a představí si osvobození naší planety od tyranie negativní energetické sítě, a tak poprvé v historii budeme mít možnost vytvořit svůj vlastní osud coby svobodných občanů Země, a tím se zcela odevzdat do procesu Nanebevstoupení.

Naše vizualizace podpoří záměr planetární osvobození tak, které se bude konat co nejdříve, klidně a hladce, jak jen to je možné. Můžeme to udělat! Tyto informace by měly být co možná nejvíce šířeny! Potřebujeme oslovit hodně lidí k dosažení kritického množství lidí k vykonání meditace. Prosím, pošlete to na své webové stránky a blogy. Pokud víte, že alternativní média, můžete poslat jim to. Můžete vytvořit skupinu na Facebooku a událost. Můžete vytvořit video pro něj a nahrát ji na YouTube.

O několik hodin před otevřením portálu, bude zatmění, které přispívá k akumulaci energie, aby nás připravilo na tuto akci. To je doba, Wesaku, období duchovního požehnání pro lidstvo, a výlevu světla na celou planetu. Hlavní vír to je soustředěn v Himalájích, kde mnoho osvícených mistrů se sejde k ukotvení světla na Zemi v této době květnového úplňku. Ačkoli některé tradice Wesak festivalu již došlo v době úplňku v dubnu, silný záblesk světla dochází vždy při úplňku v květnu. Velmi silná Časová osa protéká dnem 25. května. Dne 25. května 1975 byl zahájen celý 50tiletý proces planetárního osvobození (pozn. ŽH: tady nevím co je tím myšleno). Dne 25. května 2010 je speciální portál s názvem "Mission Blue Shield" povolen a znamenal počátek pádu Archons. A teď 25. května 2013 budeme otevírat bránu. Cílem portálu je vytrhnout lidstvo ze spárů negativní energetické sítě, které zotročují lidstvo na konci Atlantidy.

Všichni provedeme tuto vizualizaci ve stejnou dobu, v době otevření brány, která nastává 25. května, 12 hodin a 12 minut PDT(Pacific Daylight Time) = (25. května 21:12 SELČ).

Vezměte prosím na vědomí, že doba k otevření brány je 12:10 PDT (21:10 SEČ), což je 2 minuty před vlastním otevíráním portálu, a je to tedy ten správný čas začít s meditací.

Instrukce:

1. Uvolněte své tělo a mysl několikaminutovým pozorováním svého dechu.
2. Přivolejte přítomnost své duše (Vyššího Já) a svých duchovních průvodců, andělů a Vzestoupených Mistrů.
3. Ve jménu svého Vyššího Já vyslovte nahlas, že ukončujete a rušíte veškeré minulé dohody a smlouvy s temnými silami, bez ohledu na jejich obsah.
4. Ve jménu svého Vyššího Já vyslovte nahlas, že jste nyní svobodné a svrchované bytosti Světla.
5. Vizualizujte si sloupec zlatého světla, jak sestupuje z Galaktického Centrálního Slunce a protéká vaším tělem.
6. Vizualizujte si, jak se toto zlaté světlo rozpíná přes srdce a ruce ve všech směrech, a zároveň s tím transformuje veškerou Temnotu nefyzických úrovní na Světlo, pročišťuje veškerý obsah vaší implantované hemisféry (hemisférní (polokulové) pole o průměru 100 stop = 30 metrů) kolem vás. Pokračujte ve vyzařování zlatého Světla, dokud váš hemisférní implantát není zcela naplněn světlem.
7. Teď si představte kompletní hemisférní implantát naplněný vzorem Květu Života, jak stabilizuje a zvyšuje frekvenci vibrace energetického pole kolem vás.
8. Představte si stejné zlaté světlo, jak převádí (transmutuje) všechny implantáty hemisféry na celém světě


Zdroj: http://2012portal.blogspot.cz/2013/05/make-this-viral-opening-of-portal-5-25.html

Zdroj překladu: http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/portal-25-5-21-12

 

Vyhledávání