Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata
Další témata
Michelle Manders - Brána Stelia zahájila odpočítávání PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 04 Prosinec 2012 14:21
Vážení přátelé  stránek “Palác míru”,

Energie se budují hodinu za hodinou, 23. listopad otevírá bránu Stelia (Stellium = shluk, nahromadění více planet na malém, krátkém, úseku ekliptiky....pozn. překl.) ve Štíru (Merkur, Venuše a Saturn společně ve Štíru – pozn. překl.) a spouští vlny vzestupu, které přispějí k naší práci v Egyptě 3. - 17. prosince a pomohou nám v přípravách aktivace upgradů mřížky, která se odehraje na Bali v dubnu 2013. Zbývají nám čtyři týdny k překročení prahu do nového světa ve dnech 20., 21. a 22. prosince.
Celý článek...
 
Lee Carroll - Továrna na zkázu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:44
„Opusťte vaše zahradní židle...oni jsou v tom znovu!“
Lee Caroll – Leden 2009

Jsou to téměř čtyři roky nazpět od té doby, co jsou média zaměřená na to, aby vás vyděsila k smrti (jestli si toho někdo všiml). Záležitost r. 2012 je téma, a je právě příliš horké, abyste to opustili sami, nebo čekali až se zavře. Konečně, je tu Viagra, mýdlo a auta na prodej, a v této ekonomice prodejci vykřikují, aby se tak stalo.
Celý článek...
 
Baudyš Antonín jr. - 2012 - Popis procesu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Listopad 2012 21:22

Moji milí,

nemusím vám popisovat, co prožíváte. Víte to sami nejlépe. Každý z nás tuší či ví, proč to prožívá. Je zde navíc i něco společného. Právě to, že tyto stavy, toto umírání starého, tento přerod, prožíváme všichni. Píši níže názory, které jsem převzal od učenců, kterým důvěřuji. Ale i tak se informace v článku odvíjejí od mého systému přesvědčení. Pokud vás tento úvod neodradil, pojďme se podívat blíže na to, co s námi všemi hýbe. Beztak něco jiného k dispozici, než jsou naše subjektivita – či chcete-li vnitřní vedení - nemáme k dispozici. A pak asi ještě názory lidí, kterým důvěřujeme.

Celý článek...
 
Pamela Kribbe - Osobní příběh Pamely PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 16:54
Pamela Kribbe, květen 2010

Je to už téměř rok, kdy jsem posílala svůj poslední newsletter a byl to vskutku těžký rok. Prošla jsem velmi intenzivním obdobím, kdy jsem prožívala nemoci, strach a depresi. Nepracovala jsem a cítila se po nějakou dobu naprosto odříznutá od světa. Při pohledu zpět za tímto velmi svízelným procesem přeměny vidím smysl,  když jsem jím však procházela, rozhodně tomu tak nebylo.
Celý článek...
 
Pamela Kribbe - Poznámka Pamely k jejímu příběhu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 01 Listopad 2012 16:42
Pamela Kribbe, červen 2010

Ze všeho nejdřív bych chtěla poděkovat za všechny vaše srdečné reakce na můj předešlý newsletter, ve kterém jsem vám pověděla o obtížném transformačním procesu plném strachu a deprese, kterým jsem prošla během uplynulého roku. Byla jsem dojata vaší laskavostí a podporou a vaší ochotou podělit se se mnou o váš vlastní příběh. Zjistila jsem, že mnoho z vás do jisté míry prochází tím samým, intenzivním procesem „obrácením sama sebe naruby“.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 13

Vyhledávání