Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata
Další témata
Výzva k akci – aktuální vzkaz od Inelie Benz PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 15 Říjen 2012 16:58

      Jsem momentálně ve Španělsku, kde se účastním dvou akcí. Jedna se koná v Barceloně 13. října a druhá v Madridu 20. října 2012. Informace, kterou zde budu předávat je, že nyní máme kapacitu, moc a schopnost změnit operační systém (OS) kolektivního vědomí lidstva v nové paradigma. Nositelem OS je lidský verbální jazyk a naše DNA.

Celý článek...
 
Řeky Regenerace - Michelle Manders PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 05 Říjen 2012 09:18
Zdravím vás!

Oficiálně se nyní nacházíme ve stínovém období nadcházejícího retrográdního Jupiteru v Blížencích, který nastane 4. října. Jupiter se zpomaluje, aby nás vzal zpátky v čase a pomohl nám tak uzavřít nedokončené záležitosti a zdůraznil jedno z hlavních témat léčení a sebe-mistrovství, které nás bude ovlivňovat do konce ledna 2013. Toto je také HLAVNÍ cyklus regenerace a transformace, jelikož se připravujeme na vstup Saturnu do Štíra (6. října). Kolo změn se točí stále rychleji, přátelé, a s čím budeme nyní zacházet a co ovládneme (ve smyslu mistrovství) nyní a v průběhu následujících dvou let, to trvale změní naše životy.
Celý článek...
 
Brána transformace a vzestupu - Změna je na nás PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 24 Září 2012 09:24
Zpravodaj Michelle Manders, Září 2012

       Drazí přátelé Chrámu Míru,

      změna záleží nyní na nás jako nikdy předtím. Saturn opustí za 21 dní konstelaci s Vahami, aby vstoupil do Štíra (5.10. pozn. překl.) a signalizoval advent té největší transformace a milosti pro lidstvo. Energie narůstají jak se blížíme ohromné vlně vzestupu, která přijde v prosinci 2012 a k otevření Brány transformace, vzestupu, obnovy a očisty, jež se spustí 23. listopadu, kdy Merkur, Venuše a Saturn vstoupí do konjunkce ve Štíru.
Celý článek...
 
Merkur je retrográdní - Michelle Manders PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 31 Červenec 2012 10:04
Drazí Přátelé Paláce Míru,

Merkur se stal oficiálně retrográdním ve znamení Lva (15.7. - 7.8.) a tím nám nabízí příležitost podívat se do hloubi našich srdci a zjistit, kde se nachází naše loajalita k nám samotným a jak si vážíme našich skutečných potřeb a co pro nás znamenají. Je to velice vhodný čas pro sebe-reflexi a pro záležitosti týkající se upřímnosti, loajality a integrity, a pro zjištění, jak jejich nedostatek ovlivňuje očekávání, která máme vůči nám samotným ale i ostatním. V mém předchozím zpravodaji jsem se tímto dlouze zabývala.
Celý článek...
 
Sdílení Břemene Života s Bohem PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 21 Květen 2012 16:19
Zpravodaj Michelle Manders Eloff – 15. května 2012

Drazí přátelé,
Právě jsme prošli významným posunem Superúplňku ve Štíru a za pár hodin začíná retrográdní pohyb Venuše, který nás vezme na jednu z nejhlubších vnitřních cest roku 2012. Nyní jsou v retrográdním pohybu Venuše a Saturn a tvoří spolu mocné spojenectví. Spolupracují, aby se ujistili, že sáhneme opravdu hluboko dovnitř a pronikneme ke kořenům záležitostí udržujících naši falešnou obranu chránící nás před plným prožíváním, pochopením a dosažením sebelásky.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 4 z 13

Vyhledávání