Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata
Další témata
Šťastný Den Vzestupu a Šťastný úplněk! PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 08 Květen 2012 11:14
Michelle Manders - Newsletter z 05.05.2012

Tento víkend budeme svědkem největší úplnosti Matky Luny, jelikož bude velmi blízko Matce Zemi. Obě Matky se dohodly, že tuto velkolepou událost využijí pro naše naplnění láskou a dotykem a pomohou nám toto ukotvit do našich těl i na Zemi. Toto je jeden z několika cyklů, které tento víkend prožíváme. Zároveň také započne proces vedoucí k 15. květnu, kdy bude bohyně Hathor projektovat 12 nových Venušanských Paprsků Kosmické Lásky na naši planetu v přípravě na retrográdní pohyb Venuše trvající 40 dní a nocí a který začíná právě 15. května.
Celý článek...
 
Mars se vydal kupředu - Michelle manders PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 01 Květen 2012 17:15

Zpravodaj Michelle Manders, 16.4. 2012

Drazí přátelé,
Mars  se zastavil a nyní se začíná znovu pohybovat dopředu přes znamení Panny.
Poprvé od konce ledna  začíná docházet k pohybu energie,  ale protože v následujících několika dnech  budeme stále v “zastíněném” období  retrográdního ukončení, můžete se cítit  jako byste chtěli nahodit stroj, který nebyl dlouho v provozu, anebo se budete cítit  podrážděni, takže nezoufejte pokud máte pocit, že zrovna nepřekypujete energií. Také se vzpamatováváme z  hektických Velikonoc, kdy se toho v nás hodně dělo a potřebujeme pár dnů k tomu, abychom se naladili na nové energie které nyní přijímáme.

Celý článek...
 
SOLARA - BUDOUCNOST DRŽÍME V NAŠICH RUKÁCH PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 19 Březen 2012 19:57
VÝŇATEK ZE SURFREPORTU OD SOLARY NA BŘEZEN 2012


 Od začátku roku 2012 zažíváme Ho’o Pono Pono zkušenosti na zcela nové, vyšší úrovni - Dělání Věcí Správně, čímž postupně zavíráme dveře za svými starými životy tím, že je zvedáme do zcela nových úrovní. Abychom toho dosáhli dostáváme to, co nejvíc potřebujeme, abychom z našich životů udělali Skutečné Životy. Všechno, co zažíváme, je na míru šité našim nejhlubším potřebám. Je to tak, i když některé zážitky a výzvy, se kterými se musíme utkat, se nám nemusí líbit. Všechny strachy, které stále podléháme, ihned vyplavou na povrch v situacích, které je dokonale odrážejí a vyžadují, abychom se jich zbavili, abychom je opustili. Při tomto procesu se sloupávají vrstvy nepravosti a my se stáváme pravdivějšími a skutečnějšími než kdy předtím. Je to prostě dokonalé!
Celý článek...
 
Merkur retrográdní PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 19 Březen 2012 16:45
Napsala Michelle Manders, 7.3. 2012

Drazí přátelé,

Astrologicky se nyní na nebi děje velmi mnoho věcí a všechny nám pomáhají na naší cestě hlouběji do svého nitra, abychom zde rozsvěcovali světlo a čistili staré vzory znečisťující naše myšlenky, zdraví, postoje, víru i tvořivost a především stresující nás v běžném životě. Kromě toho se zároveň s úplňkem v Panně (8. března 10:40 hod SEČ) nachází Merkur v Beranu a 12. března se opět obrací do retrográdního pohybu v Rybách. Stále je také retrográdní Mars v Panně a Saturn pokračuje ve svém pomalém retrográdním pohybu Vahami.
Celý článek...
 
Ukončení bouře - Michelle Manders PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 11 Březen 2012 22:51
Drazí přátelé,

Byla jsem zaplavena zprávami lidí z Facebooku, kteří zoufale hledali prostředek, jak ukončit zmatek a „mrak temnoty“, který denně zažívali. Ačkoli je to pro některé intenzivnější než pro jiné, podstatné je, že energie roku 2012 jsou plné prudkých změn a je to vlastně „výcvikový tábor“. Vždy jsem rok 2012 viděla jako spirituální bod obratu pro nás - spíše než vzestup v oblaku dýmu – kdy naše vědomí dosáhne bodu „udělej či zemři“. Co tím myslím? Smrt, o které hovořím, je vnitřní pocit, že náš duch byl zdecimovaný do takové míry, že naše vůle žít zeslábne až k bodu, kdy nemáme energii pokračovat v hledání řešení a pocit, že to chceme vzdát se stává zdrcující a zbývá už jen jediná možnost.
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 5 z 13

Vyhledávání