Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata
Další témata
Channeling s členkou Galaktické rady - Miroslav Zelenka PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 02 Květen 2010 14:46
Příklad channelingu zprostředkovaného overegem s členkou Galaktické rady, která má na starosti sektor Galaxie, ve kterém je i Země.
Celý článek...
 
Energie na květen 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 02 Květen 2010 14:25

Květen je měsícem lásky, radosti a setkávání na úrovni srdcí

Čeká nás tanec lásky a radosti, poroste kreativita ve všech směrech. Pusťte se do věcí, které vám přinášejí radost. Dejte prostor své fantazii a tvořivosti.  Přinese nám to okouzlení životem, nová setkání, naplnění našich snů…
Celý článek...
 
Poselství od Archanděla Michaela na duben 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Neděle, 25 Duben 2010 22:04

Vstupte do světla Vaší budoucnosti
prostřednictvím Ronny Herman

Milovaní Mistři, prosíme Vás, najděte si trochu času a zamyslete se nad tím, co nazýváme Vaším mistrovským plánem do budoucna. Mnohým z Vás jsme v minulosti sdělili, že nastal čas napsat nové galaktické prohlášení mise, neboť Vaše smlouva zde na Zemi je již splněna. Ujišťujeme Vás, neznamená to, že brzy opustíte tuto Zemi. Na tuto chvíli jste byli připravování v mnoha inkarnacích a bude Vás nutně zapotřebí jako Pracovníků Světla. Stále znovu a znovu jsme Vás žádali, abyste vytvářeli Vaši budoucnost a žili každý den, okamžik za okamžikem, tak jak nejlépe umíte.
Celý článek...
 
Zdokonalení frekvence PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 22 Únor 2010 10:40

únor 2010

Únor se stejně jako leden otevírá vzápětí po silném úplňku, nejjasnějším měsíci celého roku 2010.  Lednová planetární vyrovnání, spolu s novoluním/slunečním zatměním, vnesly vyšší úrovně fotonového světla, které se zanořilo hluboko do každé z oblastí naší frekvenční pohody.
Celý článek...
 
Poselství pro rok 2010 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 13 Leden 2010 23:13
„Připněte si své éterické pásy a držte se pevně!  Mars a Merkur jsou právě v retrográdní fázi, 31. prosince nastalo úplné zatmění měsíce v úplňku a zatmění Slunce proběhne 14. ledna na novoluní. První dva týdny roku 2010 budou namáhavé i neodolatelné. Unikátní energie zaplavuje planetu  sprchou meteorů, která se objevila 3. ledna a dále se bude zvyšovat koktejl intenzity energií. Objevuje se fraktální energie, která ve své podstatě může být pociťována jako jeden krok zpátky předtím, než uděláte dva kroky kupředu. Přesto je to pro vás velká příležitost. Abyste se zaměřili na ty dva kroky kupředu. Může to stejně tak být vhodný a dobře využitý čas.“ Saint Germain

Alchymie roku 2010

Archanděl Metatron a Saint Germain

Channelováno přes Jamese Tyberonna 
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 13

Vyhledávání