Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata
Další témata
O strachu PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 23 Září 2009 07:37
Všichni jste vyčerpaní, vím. Bojovníci v prachu cesty jdoucí splnit svůj úkol. Všichni ho máte před sebou a bojíte se. Ale vězte, že na konci této prašné cesty, tam kam jdete a kde se rozprostírá transformační (nebo jak jst zvyklí říkat – bitevní) pole, tam na vás čekají zástupy světelných pomocníků, velkolepějších a nádhernějších, než si dokážete představit.
Celý článek...
 
Kdo je Matariki PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 23 Září 2009 07:34
Matariki je duchovní bytost z Nového Zéandu a začala k nám promlouvat v souvislosti s očistou energií v Čechách, konkrétně otevírání kanálu na Sněžce. Toto byla práce skupiny Modrého kíče, po níž následoval koncert zpěvačky Charlottemarie, který se též stal součástí otevírání nových energií. Tato energetická proměna je velkolepějšího rozsahu a neustále probíhá, její součástí je chrám nad Prahou, meditace, které přispěly k jeho výstavbě, meditace na Řípu atd. Máme nyní možnost přijímat velké množství nových energií.
Koncert se konal právě v době oslav svátku Matariki na Novém Zélandě a tato laskavá bytost nyní přináší mnohá poselství. Nyní propojena s duchovní bytostí starobylého českého Vršovského rodu nám pomáhá na cestě k transformaci.
 
Zapsala Lucie
 
Poselství od Matariki PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Středa, 23 Září 2009 07:29
Matariki  je světelná duchovní bytost Nového Zélandu.. Maorové každoročně slaví svátek Matariki. K nám přišla v souvislosti s koncertem Charlottemarie v době těchto oslav a v době, kdy skupina Modrého klíče čistila energie Sněžky a Obřího dolu a otevírala dračí energie  České země.

Zde je její poselství:

Celý článek...
 
Zápis ze speciální meditace na Řípu (1. 8. 2009) PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Čtvrtek, 13 Srpen 2009 09:32

Jak mnozí víte, v sobotu 1. 8. 2009 se konala speciální meditace na Řípu, ke které jsme byli vyzváni bytostmi Áriů. Bylo nám nejprve řečeno, že pod vedením Evy Puklové se propojíme s duchovní bytostí Karla IV., který celou meditaci zaštiťuje, dále s bytostí Řípu a českého národa. Že nám budou asistovat například archandělé Michael a Metatron a ve společném propojení se s chrámem St. Germaina nad Prahou budeme aktivovat a přijímat kódy Řípu a jeho okolí a díky této meditaci dojde také k velkému požehnání celé České kotliny (České země), aby český národ mohl přijmout tu roli, která je mu historicky dána... Meditace proběhla nakonec za hojné účasti asi 33 lidí, za krásného počasí přímo nahoře na Řípu. V tomto článku si můžete přečíst přepis dvouhodinové meditace, která na Řípu v sobotu 1. 8. 2009 proběhla. 

Celý článek...
 
Poselství na téma: Naše temná mandala PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Pátek, 01 Květen 2009 10:58

Na společné duchovní škole Harmonie Evy Puklové, jsme mimo jiné pracovali i na tématu tzv. světlé a temné mandaly. Na dubnové škole jsme se zaměřili na získání základních informací o naší mandale temné, abychom porozuměli tomu, co to vlastně temná mandala je.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 13

Vyhledávání