Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Poselství Další témata
Další témata
Energetické pole lidstva PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Pondělí, 21 Únor 2005 19:03

Co je to energetické pole lidstva? Zjednodušeně řečeno je to všechno, co vyzařujeme svými pocity, emocemi, slovy, přes média, filmy, to co sdělujeme světu, nač myslíme, veškeré zkušenosti, poznání za celou historii lidstva na planetě, jsou tam všechny naše chyby i úspěchy.

Celý článek...
 
Jak na vlastní strach? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Sobota, 22 Leden 2005 11:29

“Strach, to je paměť a bez paměti se nedá žít - každý potřebuje trochu strachu, aby byl opravdový.” Josef Kemr alias Pepek ve filmu Rangela Valčanova z roku 1970 Tvář pod maskou.

Celý článek...
 
Co je to karma? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Čtvrtek, 04 Listopad 2004 18:10

Karma je to, co jsme kdy v kterémkoli životě udělali vůči sobě nebo vůči druhému bez lásky. Tedy pokud jsme schopni přijmout to, že žijeme spoustu životů, aby naše zkušenost byla co nejširší.

Celý článek...
 
Jak žít ve větší harmonii? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Čtvrtek, 04 Listopad 2004 10:24

Žít ve větší harmonii znamená respektovat vesmírné zákony (viz poselství na těchto stránkách). Nic nefunguje, jak bychom si přáli, dokud nepřijmeme své negativní a zakázané energie a nepropustíme vlastní emoce s nimi spojené - strach, manipulaci, závislost, bolest, pocity viny...

Celý článek...
 
Co jsou to vztahy? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Sylva   
Čtvrtek, 04 Listopad 2004 01:59

Partnerský vztah je vždy takový, jaký máme sami k sobě. Všechny naše vztahy jsou takové, jaké máme na nejrůznějších úrovních sami k sobě, i třeba náš vztah k financím.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí111213DalšíKonec »

Strana 12 z 13

Vyhledávání