Aktualitky

45. Duchovní mise na pomoc Matce Zemi - Izrael a Jordánsko

Izrael a Jordánsko

Tentokrát se vydáme poznávat krásy Izraele a Jordánska. Termín: 6.11. - 18.11.2019, cena: 52 499 Kč.

Transformace Poselství
Poselství
Kryon - Aby pro vás věci fungovaly PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Srpen 2019 21:02

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Laguna Hills, Kalifornie, 15. července 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Je důležité, abyste porozuměli energii, která je v tomto poselství, v jeho skutečnosti, a také v tom, co vás teď obklopuje v místnosti. Je to důležité, protože bez toho by zůstal jen pouhý hlas a to by bylo všechno. Ale když pochopíte, že tato místnost a prostor, ve kterém (toto poselství) posloucháte (nebo čtete), ať už je to kdekoli, jsou ve skutečnosti fyzicky (fyzikálně) změněné, právě teď. Pole reaguje na koherenci (soudržnost) a tato skupina a dokonce i budoucí posluchači (čtenáři) společně vytvářejí koherenci, která překlenuje čas. Kdybych mohl, představil bych lidi, kteří sedí tady v této místnosti, těm, kteří to budou poslouchat později. A těm, kteří to poslouchají později, pro něž je teď a vy tady jste v minulosti, bych řekl: „Seznamte se vzájemně.“ Protože prožíváte totéž multidimenzionálním způsobem. Jste na stejné cestě, právě teď, všichni to společně posloucháte (vnímáte, čtete), protože překračujete všechno to, o čem věříte, že můžete překračovat. Pokud budete chtít.

Celý článek...
 
Kryon - Je toho víc, než si myslíte PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 21 Srpen 2019 21:01

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Laguna Hills, Kalifornie, 14. července 2018

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Opět pro ty, kteří tohle dřív neviděli, bude se vám zdát, že energie, která je zapotřebí, aby byl člověk připraven začít channelovat, je příliš krátká. Protože standardní model channelingu by měl mít odstup v čase, aby se lidské bytosti mohly přizpůsobit zásadním rozdílům ve vyrovnanosti, ve vědomí, v realitě. Můj partner žije se mnou, jak jsem vám všem ukázal, že je to možné. Nemyslím žít s Kryonem, ale žít s tím božstvím uvnitř vás tak, že ho nezapínáte ani nevypínáte. Zapínat a vypínat je lineární.

Celý článek...
 
Kryon - Nejste tady náhodou PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2019 21:52

Tento živý channeling byl přijat Lee Carollem v Laguna Hills, Kalifornie, 14. července 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Drazí, energie, kterou reprezentuji je multidimenzionální, někteří ji nazývají andělskou. To znamená, že si uvědomuji, kdo jste, kde jsem, co tu bylo řečeno, jaké myšlení převládá v této místnosti. Drazí, nechci vás analyzovat, ale chci vám říct především to, že na vašem životě záleží. Můj partner předává určitý potenciál. Potenciál, který jsem mu předal, věci, o kterých sní, věci, které vidí, věci, které zkoumá. Tyto věci sděluje lidem, se kterými se setkává, a sice to, že tato planeta má naději. Přichází to od starých duší, jimiž jste. Kdokoli, kdo věnuje čas poslouchání (a čtení) tohoto channelingu, nebo sedí tady v této místnosti, má atribut, že už tady na planetě dřív byl. To ještě proberu podrobněji. Ale jak už jsem tolikrát opakoval, znovu vám, kteří sedíte v této místnosti, i když tu sedíte poprvé, i když máte otázky, předám axiom – channeling samotný není žádnou náhodou. Žijete s určitým pohlavím, překonali jste r. 2012 a je zde pole potenciálů. Někdo se probudí, někdo ne, někdo to odmítne, někdo ne, to je vaše svobodná vůle.

Celý článek...
 
AA Michael - 8/8 Lví brána 2019 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2019 21:50

Dokončete vtělení Duše, když vstupujeme do Tvořivého cyklu 2019/20
Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Milovaní, stojíme na bodu přechodu velké změny. Můžete říct, že to tak je po mnoho let, a vážně budete mít pravdu, neboť cesta Transformace/Přeměny a Vzestupu se před vámi odkryla. Ale v tomto okamžiku a v době Portálu Lví Brány 2019 plně vstupujete do zrychleného času přeměny, který vás s sebou vezme do roku 2020 a bude kulminovat v roce 2021. Je to doba kdy uvolňujete poslední zbytky Starého a plně aktivujete proces Vtělení Duše, což je prvotní záměr procesu Vzestupu. Jak se to stane, stanete se ztělesněným světlem, ztělesněným Duchem, žijícím bez strachu cestu Tvořivé lásky, která se stala vaším osudem, když jste si vybrali se inkarnovat v této fyzické formě.

Celý článek...
 
Alex Myles - Super energetický posun 8 : 8 - Lví brána - od 26. července do 11. srpna PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Úterý, 06 Srpen 2019 21:48

Kosmická energie se navýšila a byla po několik týdnů cítit velmi intenzivně – mnoho lidí se cítí vyčerpaně, s otázkou, kolik toho ještě vydrží.

Tato vysoká energetická frekvence se nachází v bodě obratu, který vyvrcholí 8. srpna během slunečního průchodu skrze konstelaci Lva, v souvislosti se spojením mezi hvězdou Sirius, Velkého Centrálního Slunce, Zemského Slunce, Zemského mřížkového bodu, Pásu Orionu a Velké Pyramidy v Gíze. Zde začneme vnímat, že se život opět usazuje do více uvolněné a zvládnutelné úrovně.

Lví Brána se aktivuje, když Země a Slunce přijdou do vyrovnání se Siriem, který je mnohem větší a zářivější než Zemské Slunce a je rozpoznán jako “Spirituální Slunce“.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 369

Vyhledávání