Transformace Poselství
Poselství
KRYON - Kniha "Lidská duše odhalená" - O autorce, Munika Muranyi PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Květen 2017 13:38

O autorce, Monika Muranyi

alt

 

Monika měla vždy hluboký vztah a spojení s naší planetou Zemí. Získala bakalářský titul z aplikované vědy na Southern Cross University v Austrálii. Více než patnáct let pracovala v několika národních parcích v Austrálii a na novém Zélandu. Je také akreditovanou praktikující ve vyrovnávací technice EMFTM (EMF je zkratka pro elektromagnetické pole) – pro fáze I až XIII. Je také vášnivou fotografkou. Mnohé z jejích fotografií můžete vidět na webu Leeho Carrolla či na jejím vlastním – viz: www.kryon.com a www.monikamuranyi.com, a mnohem více pochopitelně i na jejích FB stránkách.

Celý článek...
 
KRYON - Kniha "Lidská duše odhalená" - Kdo jste? PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Květen 2017 13:34

Přátelé, tato kapitola se do knihy, do prvního vydání, nevešla. My ji máme k dispozici, a rádi ji  s vámi sdílíme.                                                                

                                                  Kdo jste?

Cesta k pochopení a poznání nás samých je společná téměř každému člověku. Možná je to důvod, proč jste nalezli tento web a čtete tato slova. Odkud se bere tato touha po hlubším poznání sebe sama? Věřím, že pochází z touhy nalézt Stvořitele uvnitř a/nebo z hledání Tvořivého zdroje. Uvědomujete si, že 85% populace věří v Boha? Co to vlastně znamená „věřit v Boha“? Myslím, že je to víra, že je na nás víc než jen fyzická těla: něco, co dalece přesahuje naši třídimenzionální realitu.

Celý článek...
 
kRYON - Kniha "Lidská duše odhalená" - Obsah a předmluva Lee Carrolla PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Květen 2017 13:26

 

Tato kniha je věnována všem matkám:

Gaie – naší Matce Zemi;

Plejáďankám – našim duchovním matkám;

našim biologickým matkám, které

porodily úplně každého z nás

a mnoha ženám, které se chopily

role matky drahocenných duší,

které matku potřebovaly!

Celý článek...
 
KRYONOVA TÉMATICKÁ KNIHA O LIDSKÉ DUŠI PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pátek, 19 Květen 2017 13:17

Drazí přátelé,

s velkou radostí vám představuji  vydání jedné ze tří tématických Kryonových knih a to knihy o lidské duši

alt

Poselství, která Lee Carroll od Kryona přijal, bylo až dosud kolem 600. A je jasné, že mnoho, opravdu mnoho významného předaného poznání k různým oblastem lidského života, k vnitřním zákonitostem lidského života na planetě Zemi, ale také v galaxii či vesmíru, se do knih nemohlo vejít. Je to obrovský zdroj informací, jenž by zabíral knižního formátu tisíce stránek. Vždyť jen ta poselství, která fanouškům, příznivcům Kryonova učení, přiblížil český Kryonův tým přeložením do češtiny a v několika případech také do slovenštiny (asi 230 poselství), by v knižním formátu byla na téměř čtyřech tisících stran.

Jakkoliv se mohlo či může zdát, že zpracovat všechna poselství Kryoa knižně je úkol přespříliš rozsáhlý a i poněkud neforemný ve svém výsledku, tak se přece jen našla osoba, která nabídla řešení.

Celý článek...
 
Kryon - Numerologie PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Středa, 17 Květen 2017 07:56

Tento živý channeling Kryonabyl přijat v Las Vegas, Nevada, 10. prosince 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner ustupuje stranou. Toto je poslední hlavní channeling roku 2016. Bude následovat ještě další, ale nebude se již zaměřovat na nějaké konkrétní téma. Rád bych vám dneska předal něco, co jsem dosud neudělal. Chtěl bych se zaměřit na téma, o které se mnozí z vás zajímají a rádi by k němu získali základní informace. Dalším důvodem dnešního tématu je, že se obzvlášť hodí k tomu, co se právě teď na planetě děje. A mimořádně se hodí pro vás a váš posun v novém roce (2017). Rád bych promluvil o určitých energiích, které jsou často sporné, protože reprezentují staré systémy a staré věci, ve které někteří lidé věří a jiní zas ne. Pohodlně se tedy usaďte, uvolněte se, poslouchejte (nebo čtěte) a získejte rozsáhlé pochopení několika věcí, které vám dosud nebyly úplně vysvětleny. Pro všechno existuje důvod, jak ještě uvidíte. Dnes večer chci promluvit o numerologii. A začnu jedním předpokladem, podám definici, povím vám o číslech a o tom, jak se se současným posunem shodují, co znamenají a naopak, co neznamenají.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 320

Vyhledávání

Fotky z misí