Mise
Mise ČR – Šumava - PROGRAM mise Šuama - 28.4. -1.5. 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Pondělí, 13 Březen 2017 19:51

Milí přátelé,

jak z našeho plánu akcí víte, uskuteční se na přelomu dubna a května mise do oblasti Šumavy - Kašperk a Obří hrad. V dalším textu se můžete seznámit s úplným programem této "domácí" mise.

Přihlášky zasílejte na Míňu Noskovou, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel. 777 214872. Ubytování bude zajištěno v několika penzionech. Prosím, abyste mi do přihlášky napsali, zda pojedete autem nebo autobusem. Podle toho bude i rozděleno ubytování. Některá ubytování jsou dostupná pouze autem. V penzionu Na Habeši si můžete dělat snídaně sami v kuchyňce. Oběd bude společný v sobotu a možná i v neděli pro všechny v chatě Na Losenici, která je hned pod Obřím hradem.

Celý článek...
 
Duchovní mise na Sibiř 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 12 Únor 2017 11:08

Vážení a milí přátelé,

jak z plánu seminářů a duchovních misí jistě víte, v letošním roce se uskuteční duchovní mise do Ruska, na Sibiř, za našimi staroslovanskými kořeny, za staroslavnou, téměř již bájnou Tartárií. Dnes tak tajemnou a záhadnou jako ona pověstná Atlantida. Ovšem s tím rozdílem, že povědomí o Tartarii bylo a je záměrně potlačováno. A protože v daných oblastech mj. již existují desítky vesnic vzniklých podle vzoru knih Vladimíra Megre, během mise účastníci navštíví jednu takovou vesnici. Samozřejmě, že cesta, zájezd, jelikož jde o duchovní misi, bude naplněná i sérií hlubokých meditací.

Celý článek...
 
Mise Guatemala - Belize - duben 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Neděle, 15 Leden 2017 21:55

Milí přátelé,

koncem roku 2016 jsme vám představili jarní duchovní misi na pomoc Matce Zemi. Ta se koná do dvoou zemí latinské Ameriky, Guatemaly a Belize, v dubnu 2017. 
Program a všechny organizační záležitosti najdete na webu v příslušném článku ZDE. A abychom podpořili vaše přemýšlení a rozhdování, přidáváme nyní ještě informační materiál se zajímavostmi navštívených lokalit s nimiž se můžete během mise setkat.

Dokument "Guatemala, Belize 2017 - Zajímavosti mise" naleznte ZDE

redakce webu

 
Program mise Guatemala - Belize - duben 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Láďa   
Čtvrtek, 29 Prosinec 2016 20:44

Milí přátelé,

s radostí vám představujeme program jarní duchovní mise na pomoc matce Zemi. V tomto dokumentu se dozvíte všechny podrobnosti a zajímavosti zájezdu. Níže, ve spodní části jsme připojili odkazy na další zajímavosti, vč. vyobrazení a pochopitelně rovněž tak i odkaz na PŘIHLÁŠKU a na formulář ESTA pro vstup na území USA.

 

Celý článek...
 
Program mise Guatemala - Belize - duben 2017 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Administrator   
Středa, 10 Srpen 2016 10:14

Milí přátelé, s radostí vám představujeme program jarní duchovní mise na pomoc matce Zemi. V tomto dokumentu se dozvíte všechny podrobnosti a zajímavosti zájezdu. více zde.

 
« ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec »

Strana 1 z 7

Kdo je online?

Právě připojeni - hostů: 31 

Vyhledávání

Fotky z misí