Aktualitky

Začátek seminářů

Milí přátelé,
všechny semináře (krom Cesty lásky 1) začínají v pátek ve 14:00 (povídáním a testováním) a vlastní program pak začíná v 15:30.

Transformace Meditace a návody
Meditace a návody
Energie pro republiku - AKTUALIZACE 3 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Pondělí, 05 Září 2011 19:57
Milí přátelé,
Naše společná, celostátní, meditační akce na pomoc republice pod názvem „Energie pro Republiku“, (k níž základní informace naleznete ve stejnojmenném článku, na webu www.transformace.info) se pěkně rozběhla a denně se stále připojují další a další lidé, aby svým, jak píší, malým příspěvkem k celé akci a tedy Republice a celému národu, pomohli nastolit potřebné změny ve společnosti. Nicméně my si dovolujeme nejen z celého Srdce poděkovat, ale také vyjádřit, že zapojení se každého není malým příspěvkem, ale silným energetickým impulzem, který má svou roli, své místo a svou platnost.
Celý článek...
 
Energie pro republiku - AKTUALIZACE 2 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Sobota, 03 Září 2011 19:08
Milí přátelé,
Naše společná, celostátní, meditační akce na pomoc republice pod názvem „Energie pro Republiku“, (k níž základní informace naleznete ve stejnojmenném článku, na webu www.transformace.info) se dostává do další fáze a oblasti se nám začínají obsazovat skupinami meditujících. Došlo i k výbornému obsazení oblastí, na které jsme minule upozorňovali, ať již Politické strany, Finanční systém, Energetika nebo třeba také Sociální politika státu, ale i další. Zdá se tedy, že se vytváří základní tým, jehož energie bude jednak působit do zpracovávaných oblastí, ale také svou energií k sobě bude přitahovat další souznějící, láskyplné a odpovědné lidi, kteří se chtějí aktivně zasadit o kvalitativní změny v celé republice, v celé společnosti.  Máme z toho velkou radost a věříme, že se postupně bude zapojovat stále více lidí.
Celý článek...
 
Energie pro republiku - AKTUALIZACE 1 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Čtvrtek, 01 Září 2011 21:56

Milí přátelé,
před několika dny vyhlášená společná, celostátní, meditační akce na pomoc republice pod názvem Energie pro Republiku“, (k níž základní informace naleznete ve stejnojmenném článku, na webu www.transformace.info) se zdárně rozbíhá a my máme nyní tu radostnou příležitost Vás všechny s aktuálním vývojem a stavem seznámit. A také, vysvětlit některé otázky, které třeba nebyly na počátku zcela zřejmé.

Celý článek...
 
Energie pro republiku PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 30 Srpen 2011 17:14
Milí přátelé,
jak všichni víte, včera se konala v Aurasomě pravidelná meditace s Evičkou Puklovou, tentokrát však ne jak je obvyklé při termínu úplňku, ale při novu. V úvodní části, než byla meditace zahájená, jsme se více zabývali výzvou 1. Lásky (viz článek Poselství od 1. Lásky k současným energiím od Evy Puklové), abychom vytvořili malé skupinky, které by pokryly různé oblasti společenského života v ČR a svou meditační prací by vysílaly do těchto oblastí a v aktuální době lidem zde působícím láskyplné energie, pro jejich probuzení ve smyslu práce pro blaho národa, republiky a vůbec pro změnu klimatu v daných oblastech, potažmo v celé republice.
Celý článek...
 
Meditace od Rady Moudrých Orionu k energiím 21. června 2011 PDF Tisk Email
Uveřejnil(a) Lenka   
Úterý, 21 Červen 2011 22:48
Přijala Eva Puklová, 21.6. 2011

Od  Rady Moudrých Orionu přišla zpráva, že bychom právě v tomto období měli všichni se věnovat duchovnímu zpracování energií tohoto období. V tomto období letošního letního Slunovratu je možnost, ukončit náš momentální životní cyklus a nabrat kódy pro nově zahajovaný životní cyklus, pro další dobu. V současné době přichází na Zemi velké množství kódů využitelných pro vytváření Nového Života a současně je to také doba, kdy je k těmto novým kódům mimořádný přístup
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí31323334DalšíKonec »

Strana 32 z 34

Vyhledávání